Үлкен-Қаратал ауылындағы көшеге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қаратал ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 17 мамырда N 5-11-152 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңы 35 бабының 2-тармағы, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы» Заңы 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Қаратал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үлкен-Қаратал ауылындағы атауы жоқ көшеге Мәутен Қалимолдин есімі берілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратал ауылдық округінің
әкімінің міндетін атқарушы                     Е. Адибаев

О присвоении наименования улице в селе Улькен–Каратал
Решение акима Каратальского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2012 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 мая 2012 года за N 5-11-152
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения аким Каратальского сельского округа РЕШИЛ:
1. В селе Улькен–Каратал улице без наименования присвоить имя Маутена Калимолдина.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Каратальского сельского округа             Е. Адибаев