№ 3 сайлау округі бойынша Зырян ауданы мәслихатының депутаттығына кандидаттарға үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 17 қыркүйектегі N 1419 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 01 қазанда N 2683 тіркелді. Күші жойылды - Зырян ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 1616 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Зырян ауданы әкімдігінің 2012.12.20 N 1616 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен ұсынылған № 3 сайлау округі бойынша шығып кеткеннің орнына Зырян ауданы мәслихатының депутаттығына кандидаттарға үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізімін қарастырып, «Қазақстан Республикасындағы сайлаулар туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, барлық кандидаттар үшін бірдей құқықтарын қамтамасыз ету мақсатында, Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес № 3 сайлау округі бойынша Зырян ауданы мәслихатының депутаттығына кандидаттарға үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Зырян қаласының әкімі үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды жабдықтармен қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі                      Е. Сәлімов
КЕЛІСІЛДІ
Зырян аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              А. Жүнісов
2012 жылғы 14 қыркүйек
Зырян ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 1419 қаулысына қосымша
№ 3 сайлау округі бойынша Зырян ауданы мәслихатының
депутаттығына кандидаттарға үгіт баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
тізбесі
Рет
Елді мекеннің
атауы
Үгіт баспа материалдарын орналастыру
үшін орындар
1.
Зырян қаласы
Аудандағы ақпараттық стендтер:
қаланың оңтүстік (Зыряновский көшесінде), орталық (Совет көшесі, Ленин көшесі, Пролетарский көшесі мен Бурнашов бульварының қиылысы) бөлігіндегі автобус аялдамаларында; Совет көшесі бойындағы, орталық базарына жататын аймақтағы екі хабарландыру тумбасында, Совет көшесі
2.
Зырян қаласының Грехово тұрғын алабы
Королев көшесіндегі 12 үй дүкенінің аумағындағы ақпараттық стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты маслихата Зыряновского района по избирательному округу № 3
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 17 сентября 2012 года N 1419. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 01 октября 2012 года за N 2683. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района от 20 декабря 2012 года N 1616
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района от 20.12.2012 N 1616.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Рассмотрев предложенный районной территориальной избирательной комиссией перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты маслихата Зыряновского района вместо выбывшего по избирательному округу № 3, в соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», в целях обеспечения равных прав для всех кандидатов, акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты маслихата Зыряновского района по избирательному округу № 3 согласно приложению.
2. Акиму города Зыряновска обеспечить оборудование мест для размещения агитационных печатных материалов.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района                   Е. Салимов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Зыряновской
районной территориальной
избирательной комиссии                     А. Жунусов
14 сентября 2012 года
Приложение
к постановлению акимата
Зыряновского района
от 17 сентября 2012 года № 1419
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов
для кандидатов в депутаты маслихата Зыряновского района
по избирательному округу № 3
п/п
Наименование
населенного
пункта
Места для размещения агитационных
печатных материалов
1.
город Зыряновск
Информационные стенды в районе:
автобусных остановок в южной (улица Зыряновская), центральной (улица Советская, улица Ленина, пересечение улиц Пролетарская и бульвара Бурнашова) частях города; на двух тумбах для объявлений по улице Советская, на территории, прилегающей к центральному рынку, улица Советская
2.
Жилой массив Грехово города Зыряновска
Информационный стенд в районе магазина по улице Королева, дом 12