Шығыс Қазақстан облысының Зырян ауданы Прибрежный кенті Заводинка ауылының көшелеріне атау ұсыну туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы Прибрежный кенті әкімінің 2012 жылғы 22 мамырдағы N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 20 маусымда N 5-12-146 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 2 тармағына, 1993 жылдың 08 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабы 4) тармақшасына сәйкес Заводинка ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып, Прибрежный кентінің әкімі ШЕШТІ:
1. Заводинка ауылындағы Бұқтырма су қоймасы жағалауының батыстан шығысқа қарай орналасқан атаусыз көшеге - Центральная атау ұсынылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім міндетін атқарушы                     Ж. Айтуарова

О присвоении наименования улице села Заводинка поселка Прибрежный Зыряновского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима поселка Прибрежный Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июня 2012 года за N 5-12-146
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения села Заводинка аким поселка Прибрежный РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование:
Центральная - безымянной улице села Заводинка, расположенной параллельно Бухтарминского водохранилища с запада на восток.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности акима              Ж. Айтуарова