Шығыс Қазақстан облысының Зырян ауданы Северное селолық округінің Ермаковка ауылының көшелеріне атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы Северное селолық округі әкімінің 2012 жылғы 29 мамырдағы N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 20 маусымда N 5-12-144 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 2-тармағына, 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ермаковка ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып, Северное селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ермаковка ауылының атаусыз көшелеріне төмендегідей атау берілсін:
«Иртышская» атауы - Ермаковка ауылындағы Ертіс өзенін жағалай батыстан шығысқа қарай орналасқан атаусыз көшеге;
«Достық» атауы – Ермаковка ауылындағы Иртышская көшесіне қатарлас орналасқан атаусыз көшеге.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Северное селолық округі әкімі              Ғ. Воробьева

О присвоении наименований улицам села Ермаковка Северного сельского округа Зыряновского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Северного сельского округа Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 мая 2012 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июня 2012 года за N 5-12-144
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения села Ермаковка, аким Северного сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Ермаковка следующие наименования:
Иртышская - безымянной улице села Ермаковка, расположенной с запада на восток вдоль реки Иртыш;
Достық - безымянной улице села Ермаковка, расположенной параллельно улице Иртышской.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северного
сельского округа                           Г. Воробьева