"Жер учаскелері үшін жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" 2004 жылғы 04 маусымдағы № 6/10-ІІІ" шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 қыркүйектегі N 6/45-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 қазанда N 2693 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы N 28/213-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды -- Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 23.12.2014 N 28/213-V шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 379-бабы, 387-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағы 13) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 15-бабына сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2004 жылғы 04 маусымдағы "Жер учаскелері үшін жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" № 6/10-ІІІ шешімінің 3-тармағы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Р. Өскембаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 6/45-V шешіміне қосымша
Жеке тұлғаларға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы
жерлерге базалық ставкаларға түзету коэффициенті есебі
Аймақтың
нөмірі
Түзету коэффициенті
Аймаққа кіретін ауылдық
елді мекендердің атауы
I
1,5
Үлкен Нарын ауылы
Новохайрузовка ауылы
Новоберезовка ауылы
Солоновка ауылы
II
1,5
Cолдатово ауылы
Катонқарағай ауылы
Приморское ауылы
Юбилейное ауылы
III
1,5
Жұлдыз ауылы
Малонарымка ауылы
Белқарағай ауылы
IV
1,5
Көктерек ауылы
Свинчатка ауылы
Балғын ауылы
Майемер ауылы
Алыбай ауылы
Новополяковка ауылы
V
1,5
Құндызды ауылы
Үштөбе ауылы
Яры ауылы
VI
1,5
Бесүй ауылы
Өрнек ауылы
Топқайың ауылы
Согорное ауылы
VII
1,5
Сенное ауылы
Огнево ауылы
Қабырға ауылы
Аққайнар ауылы
Өрел ауылы
VIII
1,5
Жаңаүлгі ауылы
Ульяновка ауылы
Шыңғыстай ауылы
Жамбыл ауылы
Ақсу ауылы
Коробиха ауылы
IX
1,5
Мойылды ауылы
Қызылжұлдыз ауылы
Ақмарал ауылы
Қайыңды ауылы
Рахман Қайнары ауылы
Еңбек ауылы
Бекалқа ауылы
X
1,5
Талды ауылы
Ақшарбақ ауылы
Жазаба ауылы
Барлық ауылы
Үшбұлақ ауылы
XI
1,5
Маралды ауылы
Шұбарағаш ауылы
Берел ауылы
Аршаты ауылы

О внесении изменений в решение № 6/10-III от 4 июня 2004 года "О поправочных коэффициентах к базовым ставкам земельного налога"
Решение маслихата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 14 сентября 2012 года N 6/45-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 октября 2012 года за N 2693. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года N 28/213-V
Сноска. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.14 N 28/213-V (вводится в действие с момента принятия решения).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 379пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 15 Закона Республики Казахстан "О нормативных-правовых актах" от 24 марта 1998 года Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Согласно приложению пункт 3 решения Катон-Карагайского районного маслихата от 4 июня 2004 года № 6/10-III "О поправочных коэффициентах к базовым ставкам земельного налога" изложить в новой редакции.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Р.Н. Ускембаев
Секретарь маслихата
Д.З. Бралинов
Приложение к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 6/45-V от 14 сентября 2012 года
Расчет поправочных коэффициентов базовых налоговых ставок
на земли сельскохозяйственного назначения,
предоставленных физическим лицам
Номер
зоны
Поправочный
коэффициент
с 2013 года
Наименование сельского населенного
пункта,
входящего в зону
I
1,5
cело Улкен Нарын
село Новохайрузовка
село Новоберезовка
село Солоновка
II
1,5
cело Cолдатово
село Катон-Карагай
село Приморское
село Юбилейное
III
1,5
cело Жулдыз
село Малонарымка
село Белкарагай
IV
1,5
cело Коктерек
село Свинчатка
село Балгын
село Майемер
село Алыбай
село Новополяковка
V
1,5
cело Кундызды
село Уштобе
село Яры
VI
1,5
cело Бесуй
село Орнек
село Топкаин
село Согорное
VII
1,5
cело Сенное
село Огнево
село Кабырга
село Аккайнар
село Урыль
VIII
1,5
cело Жана Ульгы
село Ульяновка
село Чингистай
село Жамбыл
село Аксу
село Коробиха
IX
1,5
cело Мойылды
село Кызылжулдыз
село Акмарал
село Кайынды
село Рахмановские Ключи
село Енбек
село Бекалка
X
1,5
село Талды
село Акшарбак
село Жазаба
село Барлык
село Ушбулак
XI
1,5
село Маралды
село Шубарагаш
село Берель
село Аршаты