Жамбыл ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 04 қаңтардағы N 01 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 31 қаңтарда N 5-13-107 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл ауылдық округi тұрғындарының пiкiрiн ескере келе ШЕШЕМІН:
1. Жамбыл ауылындағы атауы жоқ көшелерге төмендегідей атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – «Бұқтырма» атауы;
№ 2 көшеге – «Қазақстан» атауы;
№ 3 көшеге – «Жастар» атауы.
2. Берел ауылындағы атауы жоқ көшелерге төмендегідей атаулар берілсін:
№ 1 көшеге - «Орталық» атауы;
№ 2 көшеге – «Бұқтырма» атауы;
№ 3 көшеге – «Қарашоқы» атауы;
№ 4 көшеге – «Ақтан» атауы;
№ 5 көшеге – «Мойнақ» атауы;
№ 6 көшеге – «Қараайрық» атауы.
3. Маралды ауылындағы атауы жоқ көшелерге төмендегідей атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – «Тәуелсіздік» атауы;
№ 2 көшеге – «Шабанбай» атауы.
4. Шұбарағаш ауылындағы атауы жоқ көшелерге төмендегідей атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – «Айтқазы атындағы» атауы;
№ 2 көшеге – «Қайнар» атауы.
5. Рахмановские ключи ауылындағы атауы жоқ № 1 көшеге – «Арасан» атауы берілсін.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау бас маман Е. Качесоваға жүктелсiн.
7. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауылдық округ әкiмi                        Е. Абраимов

О наименовании улиц населенных пунктов Жамбылского сельского округа
Решение акима Жамбылского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 04 января 2012 года N 01. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 31 января 2012 года за N 5-13-107
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнение жителей Жамбылского сельского округа, РЕШАЮ:
1. Присвоить безымянным улицам в селе Жамбыл:
улице № 1 – наименование «Буктырма»;
улице № 2 – наименование «Казахстан»;
улице № 3 – наименование «Жастар».
2. Присвоить безымянным улицам в селе Берел:
улице № 1 – наименование «Орталык»;
улице № 2 – наименование «Буктырма»;
улице № 3 – наименование «Карашокы»;
улице № 4 – наименование «Актан»;
улице № 5 – наименование «Мойнак»;
улице № 6 – наименование «Караайрык».
3. Присвоить безымянным улицам в селе Маралды:
улице № 1 – наименование «Тәуелсіздік»;
улице № 2 – наименование «Шабанбай».
4. Присвоить безымянным улицам в селе Шубарагаш:
улице № 1 – наименование «имени Айтказы»;
улице № 2 – наименование «Кайнар».
5. Присвоить безымянной улице № 1 в санатории Рахмановские ключи – наименование «Арасан».
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Е. Качесову.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      Е. Абраимов