Ново-Поляковка ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Новополяковка ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы N 01 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 31 қаңтарда N 5-13-110 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Ново-Поляковка ауылдық округi тұрғындарының пiкiрiн ескере келе ШЕШЕМІН:
1. Ново-Поляковка ауылындағы көше атаулары төмендегідей өзгертілсін:
Школьный көшесі – «Николай Шапорев атындағы» көшеге;
Сельский көшесі – «Абай атындағы» көшеге.
2. Ново-Поляковка ауылындағы № 1 атауы жоқ көшеге - «Достық» атауы берілсін.
3. Сенное ауылындағы атауы жоқ көшелерге төмендегідей атаулар берілсін:
№ 1 көшеге - «Тәуелсіздік» атауы;
№ 2 көшеге – «Бұқтырма» атауы;
№ 3 көшеге – «Достық» атауы.
4. Огнево ауылындағы атауы жоқ № 1 көшеге - «Қазақстан» атауы берілсін.
5. Ульяновка ауылындағы атауы жоқ көшелерге төмендегідей атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – «Достық» атауы;
№ 2 көшеге – «Наурыз» атауы.
6. Бесүй ауылындағы атауы жоқ көшелерге төмендегідей атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – «Қайрат Рысқұлбеков атындағы» атауы;
№ 2 көшеге - «Шәмші Қолдаяқов атындағы» атауы.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекші маман Ж. Акижановаға жүктелсiн.
8. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауылдық округ әкiмi                        Б. Канапин

О наименовании и переименовании улиц населенных пунктов Ново-Поляковского сельского округа
Решение акима Ново-Поляковского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 23 января 2012 года N 01. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 31 января 2012 года за N 5-13-110
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнение жителей Ново-Поляковского сельского округа, РЕШАЮ:
1. Переименовать в селе Ново-Поляковка:
улицу Школьная - на улицу «имени Николая Шапорева»;
улицу Сельская -на улицу «имени Абая»;
2. Присвоить безымянной улице № 1 в селе Ново-Поляковка - наименование «Достык».
3. Присвоить безымянным улицам в селе Сенное:
улице № 1 – наименование «Тәуелсіздік»;
улице № 2 – наименование «Буктырма»;
улице № 3 – наименование «Достык».
4. Присвоить безымянной улице № 1 в селе Огнево – наименование «Казахстан».
5. Присвоить безымянным улицам в селе Ульяновка:
улице № 1 – наименование «Достык»;
улице № 2 – наименование «Наурыз».
6. Присвоить безымянным улицам в селе Бесюй:
улице № 1 – наименование «имени Кайрата Рыскулбекова»;
улице № 2 – наименование «имени Шамши Колдаякова».
7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на ведущего специалиста Ж. Акижанову.
8. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      Б. Канапин