Үлкен Нарын ауылдық округі елді мекендерінің көше атауларын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Үлкен Нарын ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 23 ақпандағы N 01 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 07 наурызда N 5-13-117 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35–бабының 2–тармағы, «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес Үлкен Нарын ауылдық округінің тұрғындарының пікірін ескере келе ШЕШЕМІН:
1. Үлкен Нарын ауылындағы көшелердің атаулары төмендегідей өзгертілсін:
1) Восточная көшесі – «Шығыс» көшесіне;
2) Северный көшесі – «Солтүстік» көшесіне;
3) Кирова көшесі – «Отан» көшесіне;
4) Озерная көшесі – «Өзен» көшесіне;
5) Калинина көшесі – «Тәуелсіздік» көшесіне;
6) Школьная көшесі – «Мектеп» көшесіне;
7) Береговая көшесі – «Жағалау» көшесіне;
8) Горная көшесі – «Таулы» көшесіне;
9) Пролетарский көшесі – «Жұмысшылар» көшесіне;
10) Молодежная көшесі – «Жастар» көшесіне.
2. Балғын ауылындағы көшелердің атаулары төмендегідей өзгертілсін:
1) Комсомольский көшесі – «Жастар» көшесіне;
2) Школьный көшесі – «Мектеп» көшесіне;
3) Западный көшесі – «Тәуелсіздік» көшесіне.
3. Свинчатка ауылындағы көшелердің атаулары төмендегідей өзгертілсін:
1) Морская көшесі – «Теңіз» көшесіне;
2) Береговой көшесі – «Жағалау» көшесіне;
3) Молодежная көшесі – «Жастар» көшесіне.
4. Юбилейное ауылындағы көшелердің атаулары төмендегідей өзгертілсін:
1) Западная көшесі – «Батыс» көшесіне;
2) Береговая көшесі – «Жағалау» көшесіне.
5. Жұлдыз ауылындағы көшелердің атаулары төмендегідей өзгертілсін:
1) Школьная көшесі – «Мектеп» көшесіне;
2) Центральная көшесі – «Орталық» көшесіне.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау бас маман Д. Молгеждаровқа жүктелсін.
7. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                А. Ахметов

О переименовании улиц населенных пунктов Улкен Нарынского сельского округа
Решение акима Үлкен Нарынского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 23 февраля 2012 года N 01. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 07 марта 2012 года за N 5-13-117
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнение жителей Улкен Нарынского сельского округа, РЕШАЮ:
1. Переименовать в селе Улкен Нарын следующие улицы:
1) улицу Восточная – на улицу «Шыгыс»;
2) улицу Северная – на улицу «Солтустик»;
3) улицу Кирова – на улицу «Отан»;
4) улицу Озерная – на улицу «Озен»;
5) улицу Калинина – на улицу «Тауелсиздик»;
6) улицу Школьная – на улицу «Мектеп»;
7) улицу Береговая – на улицу «Жагалау»;
8) улицу Горная – на улицу «Таулы»;
9) улицу Пролетарская – на улицу «Жумысшылар»;
10) улицу Молодежная – на улицу «Жастар».
2. Переименовать в селе Балгын следующие улицы:
1) улицу Комсомольская – на улицу «Жастар»;
2) улицу Школьная – на улицу «Мектеп»;
3) улицу Западная – на улицу «Тәуелсиздик».
3. Переименовать в селе Свинчатка следующие улицы:
1) улицу Морская – на улицу «Тениз»;
2) улицу Береговая – на улицу «Жагалау»;
3) улицу Молодежная – на улицу «Жастар».
4. Переименовать в селе Юбилейное следующие улицы:
1) улицу Западная – на улицу «Батыс»;
2) улицу Береговая – на улицу «Жагалау».
5. Переименовать в селе Жулдыз следующие улицы:
1) улицу Школьная – на улицу «Мектеп»;
2) улицу Центральная – на улицу «Орталык».
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Д. Молгеждарову.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                А. Ахметов