Күршім ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2012 жылы тіркеуді өткізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы N 56 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 13 ақпанда N 5-14-147 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім ауданы әкімінің аппаратының 2012 жылғы 11 мамырдағы N 01-04/1688 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім ауданы әкімінің аппаратының 2012.05.11 N 01-04/1688 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17 бабының 12 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Күршім ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеуге алынатын жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында тіркеуге алуы жүргізілсін.
2. «Күршім ауданының № 1 медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының директоры М.Б. Блейменовқа және «Күршім ауданының № 2 медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының директоры К.С. Кузьменкоға ұсынылсын:
1) азаматтарды медициналық куәландырудан өткізу үшін қажетті мөлшерде дәрігер мамандарды және орта буын медициналық қызметкерлерді бөлу;
2) азаматтардың кеуде мүшелерін флюорографиялық тексеру, кардиологиялық және басқа тексеру түрлерінің қабылдануын ұйымдастыру;
3) әскерге шақыру жасына дейінгілерді тексеру және емдеуді қамтамасыз ету.
3. Ауылдық округтердің әкімдері, мемлекеттік білім мекемелерінің басшылары ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркелуге жататын әскерге шақыру жасына дейінгілерді шақырылғаны туралы хабардар етуді және олардың дер кезінде келуін қамтамасыз етсін.
4. Күршім ауданының ішкі істер бөлімінің бастығы А.Қ. Әбілмәжіновқа медициналық комиссия жұмысы кезеңінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз ету, қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің хабарландыруы бойынша тіркеуден бас тартқан азаматтарды іздестіру және шақыру учаскесіне жеткізуге жәрдемдесу ұсынылсын.
5. Күршім ауданының білім беру бөлімінің бастығы Ә.Қ Қосамбеков ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің бастығының міндетін уақытша атқарушы С. Т. Қизатаевқа (келісім бойынша) тіркеуге алу кезінде әскери-оқу орындарына түсу үшін үміткерлерді іріктеуге қолдау көрсетсін.

О проведении приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Курчумского района в 2012 году
Решение акима Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 23 января 2012 года N 56. Зарегистрировано управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 февраля 2012 года за N 5-14-147. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата акима Курчумского района от 11 мая 2012 года № 01-04/1688)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата акима Курчумского района от 11.05.2012 № 01-04/1688).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 12 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» РЕШАЮ:
1. Провести в январе-марте 2012 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Курчумского района.
2. Рекомендовать директору коммунального государственного казенного предприятия «Медицинское объединение № 1 Курчумского района» Блейменову М.Б. и директору коммунального государственного казенного предприятия «Медицинское объединение № 2 Курчумского района» Кузьменко К.С.:
1) выделить необходимое количество врачей-специалистов и средний медицинский персонал для медицинского освидетельствования граждан;
2) организовать прием анализов, флюорографического обследования органов грудной клетки, кардиологического и других видов обследования граждан;
3) обеспечить обследование и лечение допризывников.
3. Акимам сельских округов, руководителям государственных учреждений образования района обеспечить оповещение о дате проведения приписки и своевременное прибытие допризывников, подлежащих приписке к призывному участку районного отдела по делам обороны.
4. Рекомендовать начальнику отдела внутренних дел Курчумского района Абильмажинову А. К. на период работы медицинской комиссии обеспечить поддержание общественного порядка на призывном пункте, по уведомлению отдела по делам обороны содействовать в розыске и доставке граждан, уклоняющихся от приписки.
5. Начальнику отдела образования Курчумского района Косамбекову А. К. в период приписки оказать содействие временно исполняющему обязанности начальника районного отдела по делам обороны Кизатаеву С.Т. (по согласованию) по отбору кандидатов в военно-учебные заведения.

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Әлхановқа жүктелсін.
7. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі                     А. Сеитов
КЕЛІСІЛДІ:
Күршім ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімінің бастығының
міндетін уақытша атқарушы                  С. Қизатаев
23.01.2012 ж.
Күршім ауданының ішкі істер
бөлімінің бастығы                          А. Әбілмәжінов
23.01.2012 ж.
«Күршім ауданының № 1 медициналық
бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорынының директоры          М. Блейменов
23.01.2012 ж.
«Күршім ауданының № 2 медициналық
бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорынының директоры          К. Кузьменко
23.01.2012 ж.

6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Курчумского района Альханова Д.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района                    А. Сеитов
СОГЛАСОВАНО:
Временно исполняющий обязанности
начальника отдела по делам обороны
Курчумского района                         С. Кизатаев
23.01.2012 г.
Начальник отдела внутренних дел
Курчумского района                         А. Абильмажинов
23.01.2012 г.
Директор коммунального
государственного казенного
предприятия «Медицинское
объединение № 1 Курчумского района»        М. Блейменов
23.01.2012 г.
Директор коммунального
государственного казенного
предприятия «Медицинское
объединение № 2 Курчумского района»        К. Кузьменко
23.01.2012 г.