Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 22 ақпандағы N 2431 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 11 наурызда N 5-14-149 тіркелді. Күші жойылды - Күршім ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 04 маусыдағы N 2543 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Күршім ауданы әкімдігінің 2012.06.04 N 2543 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-4) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру Қағидасына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы әкімдігінің «Жұмыспен қамту орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мақсатты топтардан азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырсын (бұдан әрі-әлеуметтік жұмыс орындары).

Об организации социальных рабочих мест
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 22 февраля 2012 года N 2431. Зарегистрировано управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 марта 2012 года за N 5-14-149. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района от 04 июня 2012 года N 2543
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района от 04.06.2012 N 2543.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и Правилами организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Коммунальному государственному учреждению «Центр занятости» акимата Курчумского района организовать социальные рабочие места (далее – социальные рабочие места) для трудоустройства граждан из целевых групп.

2. Әлеуметтік жұмыс орындарын қаржыландыру уәкілетті орган бекіткен жоспар бойынша ай сайын осы мақсатқа республика бюджетінен қарастырылған қаржы есебінен, жұмыс берушілермен жасалған келісім - шарт негізінде жүзеге асырылсын.
3. Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру үшін жұмыс берушілердің тізімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Күршім ауданы әкімдігінің «Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы» 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 2417 қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Осуществлять финансирование социальных рабочих мест на основании заключенных договоров с работодателями в соответствии с утвержденными планами финансирования уполномоченным органом ежемесячно в пределах сумм, предусмотренных на эти цели из республиканского бюджета.
3. Утвердить перечень работодателей для организации социальных рабочих мест согласно приложению.
4. Признать утратившими силу постановление акимата Курчумского района «Об организации социальных рабочих мест» № 2417 от 30 января 2012 года.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Әлхановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі                     А. Сеитов
Күршім ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 22 ақпандағы
№ 2431 қаулысына қосымша
Әлеуметтік жұмыс орындарын ашатын
жұмыс берушілер тізбесі
Жұмыс берушінің атауы
Кәсіп (мамандық)
Ұйымдастырылатын әлеуметтік жұмыс орындарының саны
Бір қатысушыға төленетін айлық еңбек ақы мөлшері
Айлар бойынша жұмыс ұзақтығы
Мемлекеттік бюджет қаржысынан төленетін айлық еңбек ақы мөлшері
1
«Аслан» шаруа қожалығы (келісім бойынша)
тракторшы, әр түрлі қызмет атқарушы, аспазшы
10

5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Д. Альханова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района                    А. Сеитов
Приложение к постановлению
акимата Курчумского района
№ 2431 от 22 февраля 2012 года
Перечень работодателей,
создающих социальные рабочие места
Наименование работодателя
Профессия (специальность)
Количество организуемых социальных рабочих мест
Размер месячной заработной платы на одного участника
Продолжительность работы, в месяцах
Размер месячной заработной платы, который будет компенсирован из средств государственного бюджета
1
Крестьянское хозяйство «Аслан» (по согласованию)
тракторист, повар, разнорабочий
10