Біржолғы талондардың құны туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі N 2-10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 14 мамырда N 5-14-156 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 215 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 29.12.2012 N 215 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексiн (Салық кодексi) қолданысқа енгiзу туралы» Заңының 36 бабының 6 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім ауданы бойынша 2012 жылға біржолғы талондар құны 1,  2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
«Біржолғы талондардың құндарының мөлшерлері туралы» Күршім аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 29-5, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылы 25 қазанда № 5-14-138 болып тіркелген, аудандық «Рауан» газетінің № 87 санында 2011 жылы 3 қарашада жарияланған) шешімі.
3. Осы шешім ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Г. Қожахметова
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Қ. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы 10 сәуірдегі
№ 2-10 шешіміне № 1 қосымша
Күршім ауданы бойынша базар аумағындағы дүңгіршектердегі,
стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы
қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау,
қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын
Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар, дара
кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін бір жолғы талондардың құны
(әрбір сатушы үшін бір күндік сауда, теңгемен)
Р/с №
Сауда түрлерi және тауарлар ассортиментi
1 күнге бір жолғы талон құны (теңгемен)
1.
Азық түлiк тауарлары:
1.1.
Сөреден бөлшек сауда көкөнiстер, жемiстер, соның iшiнде бақша өнiмдерi
93
1.2.
Сүт
30
1.3.
Балмұздақ, сусындар

О стоимости разовых талонов
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 апреля 2012 года N 2-10. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 мая 2012 года № 5-14-156. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Курчумского районного маслихата от 29 декабря 2012 года № 215)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Курчумского районного маслихата от 29.12.2012 № 215).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимости разовых талонов на 2012 год по Курчумскому району согласно приложениям 12.
2. Признать утратившим силу:
решение Курчумского районного маслихата от 30 сентября 2011 года № 29-5 «О стоимости ставок разовых талонов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-14-138 от 25 октября 2011 года, опубликовано в районной газете «Рауан» 3 ноября 2011 года № 87).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Г. Кожахметова
Секретарь Курчумского
районного маслихата                        К. Абилмажинов
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 10 апреля 2012 года № 2-10
Стоимость разового талона для граждан Республики Казахстан,
оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц,
осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению
работ, оказанию услуг на рынках по Курчумскому району, за
исключением реализации в киосках, стационарных помещениях
(изолированных блоках) на территории рынка (для каждого
продавца однодневная продажа, в тенге)
п/п
Виды торговли и ассортимент товаров
Цена разового талона на 1 день (в тенге)
1.
Продовольственные товары:
1.1.
Розничная торговля с прилавка овощей, фруктов, в том числе бахчевых
93
1.2.
Молоко
30
1.3.
Мороженое, напитки