"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 31-3 шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 шілдедегі N 4-7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 шілдеде N 2607 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 215 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 2012.12.29 N 215 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-ІV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 шілдедегі № 4/49-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2577 нөмірімен 2012 жылдың 9 шілдесінде тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 31-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-14-146 нөмірімен 2011 жылдың 30 желтоқсанында тіркелген, «Рауан» газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 4, 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 5, 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 6, 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 7 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер - 3606128,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 432528 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 2211 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1884 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 3169505,3 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 3644463,5 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру - 56762,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 58295,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1533 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) - -95098 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 95098 мың теңге.»;

О внесении изменений и дополнения в решение от 20 декабря 2011 года № 31-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 июля 2012 года N 4-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июля 2012 года № 2607. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Курчумского районного маслихата от 29 декабря 2012 года № 215)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Курчумского районного маслихата от 29.12.2012 № 215).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2012 года № 4/49-V «О внесении изменений и дополнения в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-ІV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2577 от 9 июля 2012 года) Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 года» от 20 декабря 2011 года № 31-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-146, опубликовано в газете «Заря» от 13 января 2012 года № 4, от 18 января 2012 года № 5, 20 января 2012 года № 6, 25 января 2012 года № 7) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы - 3606128,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 432528 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2211 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1884 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3169505,3 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 3644463,5 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование - 56762,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 58295,8 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1533 тысячи тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета - -95098 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 95098 тысяч тенге.»;

2) 6 тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«азаматтардың кейбір санаттарына (ҰОС қатысушыларға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларға теңестірілген адамдарға және ҰОС мүгедектеріне, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына) материалдық көмек көрсетуге - 4619 мың теңге;»;
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге - 72 мың теңге;»;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Алтын алқа», «Күміс алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр - ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге - 8165 мың теңге;»;
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«4 және одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көпбалалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге - 3365 мың теңге;»;
3) 6 тармақ тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
«Күршім ауылындағы су қондырғыларын ағымдағы жөндеуге - 7510,3 мың теңге.»;
4) 7 тармақта:
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мектепке дейін білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 43542 мың теңге;»;
он бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Жұмыспен қамту - 2020» бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға - 40063 мың теңге;»;
он екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Жұмыспен қамту - 2020» бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру - 71710 мың теңге;»;
5) аталған шешімнің 15678911 қосымшалары осы шешімнің 1234567 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Л. Шоқаева
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Қ. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 10 шілдедегі
№ 4-7 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 31-3 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

2) в пункте 6:
второй абзац изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих) - 4619 тысяч тенге;»;
четвертый абзац изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью - 72 тысяч тенге;»;
шестой абзац изложить в следующей редакции:
«на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени - 8165 тысяч тенге;»;
седьмой абзац изложить в следующей редакции:
«на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей - 3365 тысяч тенге;»;
3) 6 пункт дополнить девятым абзацем:
«на текущий ремонт водопроводных сооружений в селе Курчум - 7510,3 тысяч тенге.»;
4) в пункте 7:
пятый абзац изложить в следующей редакции:
«на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 43542 тысяч тенге;»;
одиннадцатый абзац изложить в следующей редакции:
«на реализацию мероприятий в рамках «Программы занятости - 2020» - 40063 тысяч тенге;»;
двенадцатый абзац изложить в следующей редакции:
«ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости-2020 - 71710 тысяч тенге;»;
5) приложения 15678911 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234567 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель комиссии                      Л. Шокаева
Секретарь Курчумского
районного маслихата                        К. Абилмажинов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 10 июля 2012 года № 4-7
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 31-3
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

600
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1189
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
6
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
369
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
6
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
8
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
88
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
99
2
Салықтық емес түсiмдер
2211
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
320
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
320
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
320
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
2
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
2
9
Мемлекеттік меншіктен түсетін басқа да кірістер
0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1889
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1889
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
1352
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
537
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
1884
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
1884
1
Жерді сату
1884
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
1884
02
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
0
4
Трансферттердің түсімдері
3169505,3
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3169505,3
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3169505,3
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

600
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1189
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
6
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
369
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
8
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
88
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
99
2
Неналоговые поступления
2211
01
Доходы от государственной собственности
320
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
320
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
320
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
2
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам.
2
9
Прочие доходы от государственной собственности
0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
0
06
Прочие неналоговые поступления
1889
1
Прочие неналоговые поступления
1889
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
1352
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
537
3
Поступления от продажи основного капитала
1884
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
03
Продажа земли и нематериальных активов
1884
1
Продажа земли
1884
01
Поступления от продажи земельных участков
1884
02
Поступления от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
0
4
Поступления трансфертов
3169505,3
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3169505,3
2
Трансферты из областного бюджета
3169505,3
01
Целевые текущие трансферты

4834
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6300
1
Құқық қорғау қызметі
6300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6300
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
6300
04
Бiлiм беру
2020299
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
77675
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
77675
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
77388
021
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
287
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
1899005
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1899005
003
Жалпы білім беру
1818371
006
Балаларға қосымша білім беру
49315
063
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен «Назарбаев Зияткерлiк мектептерi» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге еңбекақыны арттыру
1325
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
29994
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
43619
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
39619
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10919
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
11940
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
174
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8886
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
7700
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

4834
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6300
1
Правоохранительная деятельность
6300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6300
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6300
04
Образование
2020299
1
Дошкольное воспитание и обучение
77675
464
Отдел образования района (города областного значения)
77675
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
77388
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
287
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1899005
464
Отдел образования района (города областного значения)
1899005
003
Общеобразовательное обучение
1818371
006
Дополнительное образование для детей
49315
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1325
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
29994
9
Прочие услуги в области образования
43619
464
Отдел образования района (города областного значения)
36619
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10919
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
11940
012
Капитальные расходы государственного органа
174
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8886
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
7700
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4000
037
Строительство и реконструкция объектов образования

10576
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
74761
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
74761
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
74761
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17248
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17248
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17248
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиiмдi қала құрылысын игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
8173
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9000
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
75
12
Көлiк және коммуникация
85565
1
Автомобиль көлiгi
84281
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6281
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6281
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
6281
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
78000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
78000
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
78000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1284
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1284
024
Кентішілік (қалаішілік) қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1284
13
Өзгелер
78484
9
Өзгелер
78484
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8120
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8120
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
8120
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52416
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

10576
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
74761
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
74761
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
74761
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17248
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17248
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17248
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8173
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9000
015
Капитальные расходы государственных органов
75
12
Транспорт и коммуникации
85565
1
Автомобильный транспорт
84281
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6281
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
6281
015
За счет средств местного бюджета
6281
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
78000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
78000
015
За счет средств местного бюджета
78000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1284
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1284
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1284
13
Прочие
78484
9
Прочие
78484
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8120
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8120
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
8120
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
011
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
074
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасының екiншi бағыты шеңберiнде жетiспейтiн инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
011
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
2
Коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Күршім аудандық
мәслихатының хатшысы                      Қ. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 10 шілдедегі
№ 4-7 шешіміне 3 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 31-3 шешіміне 6 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
Р/с
Атауы
Сомасы (мың теңге)

003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления «Программы занятости-2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
2
Коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
015
За счет средств местного бюджета
Секретарь Курчумского
районного маслихата                        К. Абилмажинов
Приложение 3
к решению районного маслихата
от 10 июля 2012 года № 4-7
Приложение 6
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 31-3
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе,
города районного значения, поселка, аула(села),
аульного(сельского) округа
п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)