2012 жылы жасы он жетiге толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесiне тiркеудi ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімінің 2012 жылғы 17 қантардағы N 01 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 03 ақпанда N 5-16-121 тіркелді. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 05 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімінің 2012.04.27 N 05 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi «Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 33 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, ШЕШЕМІН:
1. «Тарбағатай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлімі» мемлекеттiк мекемесiнiң шақыру учаскесiнде тiркеуге алынатын жылы он жетi жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында тiркеуге алу жүргiзiлсiн және ұйымдастырсын.
2. Ауылдық округтердiң әкiмдерiне әскерге шақыру жасына дейінгілерді тiркеуге ұйымдастырылуын және уақытында келуiн қамтамасыз етсiн.
3. Шығыс Қазақстан облысының әкiмдiгi денсаулық сақтау басқармасының «Тарбағатай ауданының № 1 медициналық бiрлестiгi» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына (Д. Итбаев):
1) медициналық комиссия құрамын маман-дәрiгерлермен, орта дәрiгерлiк мамандармен, қажеттi жабдықтармен, құрал-саймандармен және дәрi-дәрмектермен жасақтау;
2) әскерге шақыру жасына дейінгілерді клиникалық тексеру және емдеу үшiн ауданның медициналық мекемелерiнде қажеттi төсек-орын санының бөлiнуiн қамтамасыз ету;
3) тiркеуге алу аяқталғаннан кейiн әскерге шақыру жасына дейінгілерді емдеу үшiн маман-дәрiгерлердi тағайындау;
4) әскерге шақыру жасына дейінгілерді емдеу және медициналық куәландыруды өткiзетiн емдеу мекемесiнiң базасын анықтау ұсынылсын.
4. «Тарбағатай ауданының iшкi iстер бөлiмi» мемлекеттiк мекемесiне (Ш. Айтқазин) тіркеу жұмысы кезеңiнде шақыру учаскесiнде қоғамдық тәртiптi сақтауды қамтамасыз ету, тiркеуден бас тартқан азаматтарды iздестiру және шақыру учаскесiне жеткiзуге көмек көрсету ұсынылсын.
5. «Тарбағатай ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi» мемлекеттік мекемесі (А. Қарабиев – келiсiм бойынша) және «Тарбағатай ауданының бiлiм беру бөлiмi» мемлекеттік мекемесі (Е. Абсалямов) тiркеуге алу кезеңiнде әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау және әскери оқу орындарына түсу үшiн кандидаттарды iрiктеуді жүргiзсін.

Об организации приписки к призывному участку граждан мужского пола, которым в 2012 году исполняется семнадцать лет
Решение акима Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 17 января 2012 года N 01. Зарегистрировано управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 03 февраля 2012 года за N 5-16-121. Утратило силу - решением акима Тарбагатайского района от 27 апреля 2012 года N 05
Сноска. Утратило силу - решением акима Тарбагатайского района от 27.04.2012 N 05.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» РЕШИЛ:
1. Организовать и провести в январе–марте 2012 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Тарбагатайского района».
2. Акимам сельских округов обеспечить организованную и своевременную явку допризывников на приписку.
3. Рекомендовать коммунальному государственному казенному предприятию «Медицинское объединение № 1 Тарбагатайского района» Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (Д. Итбаев):
1) укомплектовать состав медицинской комиссии врачами-специалистами, средним медицинским персоналом, необходимым оборудованием, инструментами и медикаментами;
2) обеспечить выделение в медицинских учреждениях района необходимого количества коек для стационарного обследования и лечения допризывников;
3) по окончании приписки назначить врачей-специалистов для лечения допризывников;
4) определить лечебные учреждения, на базе которых будет проводиться медицинское освидетельствование и лечение допризывников.
4. Рекомендовать государственному учреждению «Отдел внутренних дел Тарбагатайского района» (Ш. Айтказин) на период приписки обеспечить поддержание общественного порядка на призывном пункте, содействовать в розыске и доставке граждан, уклоняющихся от приписки к призывному участку.
5. Государственному учреждению «Отдел по делам обороны Тарбағатайского района» (А. Карабиев – по согласованию) и государственному учреждению «Отдел образования Тарбагатайского района» (Е. Абсалямов) в период приписки провести отбор кандидатов для подготовки по военно-техническим специальностям и поступления в военные учебные заведения.

6. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Әзімхановқа жүктелсін.
7. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                Е. Текешов
КЕЛІСІЛДІ:
«Тарбағатай ауданының қорғаныс
iстерi жөнiндегi бөлiмi» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А. Қарабиев
16 қаңтар 2012 жыл
«Тарбағатай ауданының iшкi iстер
бөлiмi» мемлекеттiк мекемесiнің
бастығы                                    Ш. Айтқазин
16 қаңтар 2012 жыл
Шығыс Қазақстан облысының
әкiмдiгi денсаулық сақтау
басқармасының «Тарбағатай
ауданының № 1 медициналық
бiрлестiгi» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының директоры                     Д. Итбаев
16 қаңтар 2012 жыл

6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Азимханова С.
7. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      Е. Текешов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам обороны
Тарбагатайского района»                          А. Карабиев
16 января 2012 года
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Тарбагатайского района»                          Ш. Айтказин
16 января 2012 года
Директор коммунального
государственного казенного
предприятия «Медицинское
объединение № 1 Тарбагатайского
района» Управления здравоохранения
Восточно-Казахстанского
областного акимата                               Д. Итбаев
16 января 2012 года