"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 07 ақпандағы N 2-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда N 5-16-125 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Тарбағатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы N 123 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Тарбағатай аудандық мәслихатының 25.12.2012 N 123 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуация мен орфографиясы  сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына және 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 2/10-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылдың 27 қаңтарында № 2567 тіркелген) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Тарбағатай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген № 5-16-119, «Тарбағатай» газетінің 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 4-5 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 840 652,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 459 781,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 572,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 379,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 377 920,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 773 555,4 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 19 980,0 мың теңге;
бюджеттік кредит – 21 843,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 863,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 108 986,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 108 986,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 980,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2011 года № 33-2 "О районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07 февраля 2012 года N 2-2. Зарегистрировано управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 15 февраля 2012 года N 5-16-125. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Тарбагатайского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 123)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Тарбагатайского районного маслихата от 25.12.2012 № 123).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография  оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 и статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2012 года № 2/10-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года за № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 января 2012 года за № 2567) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 33-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2011 года за № 5-16-119, опубликовано в газете «Тарбагатай» от 12 января 2012 года № 6-7) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 840 652,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 459 781,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 572,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 379,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 377 920,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 773 555,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 980,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 21 843,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 863,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 108 986,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 108 986,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 980,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 980,0 мың теңге.»;
2) 7-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«7. Аудандық бюджетке облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде – 797 193,0 мың теңге трансферт көзделгені ескерілсін,»;
3) 7 тармақ мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 2440,0 мың теңге.»;
4) 8-тармақта:
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 2769,0 мың теңге;»;
5) 8-тармақ мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
«мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту – 31140,0 мың теңге.»;
6) аталған шешімнің 14789 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Мағжаев
Тарбағатай аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 980,0 тысяч тенге.»;
2) в пункте 7:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«7. Предусмотреть в районном бюджете трансферты из областного бюджета в сумме – 797 193,0 тысяч тенге,»;
3) пункт 7 дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
«на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 2 440,0 тысяч тенге.»;
4) в пункте 8:
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 2 769,0 тысяч тенге;»;
5) пункт 8 дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
«на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ – 31 140,0 тысяч тенге.»;
6) приложения 14789 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь Тарбагатайского
районного маслихата                        М. Магжаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата

49 940,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 104,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
31 140,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
462 858,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
52 412,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 008,0
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 500,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
78,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 776,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
15 050,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
410 446,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
410 446,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
436 008,0
2
Әлеуметтiк көмек
410 578,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
410 578,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
50 944,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20 752,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24 742,0
006
Тұрғын үй көмегі
3 556,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
78 002,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 475,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
61 609,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
147 363,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 646,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
14 489,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

49 940,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 104,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
31 140,0
9
Прочие услуги в области образования
462 858,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
52 412,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 008,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 500,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
78,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 776,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
15 050,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
410 446,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
410 446,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
436 008,0
2
Социальная помощь
410 578,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
410 578,0
002
Программа занятости
50 944,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20 752,0
005
Государственная адресная социальная помощь
24 742,0
006
Жилищная помощь
3 556,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
78 002,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 475,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
61 609,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
147 363,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 646,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
14 489,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

118 625,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
118 625,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
118 625,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 865,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 865,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 865,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 865,0
12
Көлiк және коммуникация
29 958,0
1
Автомобиль көлiгi
29 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29 000,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26 000,0
009
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
958,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
958,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
958,0
13
Өзгелер
34 427,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
8 536,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8 536,0
469
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 216,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
320,0
9
Өзгелер
25 891,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6 484,0
452
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6 484,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
2 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 407,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 373,0
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру

118 625,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
118 625,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
118 625,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 865,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 865,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 865,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 865,0
12
Транспорт и коммуникации
29 958,0
1
Автомобильный транспорт
29 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29 000,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
3 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
26 000,0
009
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
958,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
958,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
958,0
13
Прочие
34 427,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
8 536,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8 536,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8 216,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
320,0
9
Прочие
25 891,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6 484,0
452
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6 484,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2 000,0
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
2 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17 407,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11 373,0
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета