2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 858 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 30 қаңтарда N 5-17-162 тіркелді. Күші жойылды - Ұлан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 496 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлан ауданы әкімдігінің 2012.12.11 N 496 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5)-тармақшасына20-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 ««Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің 78-тармақтары негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту және жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әр түрлі топтарын қолдау мақсатында, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Еңбекақының мөлшері 2012 жылға белгіленген 1 ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
3. Ұйым басшыларына жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге18 жасқа толмаған жұмыскерлерге) толық емес жұмыс күнмен жұмыс істеуге мүмкіншілік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Мусинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі                       Ж. Муратов
Келісілді:
Ұлан ауданының ішкі істер
бөлімінің бастығы                          Т. Закирьянов
18 қаңтар 2012 жыл
Ұлан ауданы бойынша салық
басқармасының бастығы                      С. Абдрахманов
18 қаңтар 2012 жыл
Ұлан ауданы әділет
басқармасының бастығы                      Е. Қорабаев
18 қаңтар 2012 жыл
Ұлан ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 18 қаңтардағы
№ 858 қаулысына қосымша
2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі,
қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, қаржыландыру көздері және
нақты шарттары
Ұйымдар аты
Қоғамдық жұмыс түрлерi
Атқарылатын жұмыс көлемi
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс бекітілген
Қаржыландыру көздері бюджет
1
2
3
4
5
7
8
1
«Аблакет ауылдық округi әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), шаруашылық кітаптарды жүргізуге, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат- хабарларды жеткізу, мәдени көлемді шараларды өткізуге көмек көрсету

Об организации общественных работ в 2012 году
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 18 января 2012 года N 858. Зарегистрировано управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 января 2012 года за N 5-17-162. Утратило силу - постановлением Уланского районного акимата от 11 декабря 2012 года N 496
Сноска. Утратило силу - постановлением Уланского районного акимата от 11.12.2012 N 496 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2012 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Размер оплаты труда утвердить в размере 1 минимальной заработной платы, установленной на 2012 год.
3. Рекомендовать руководителям организаций предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидамработникам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Д. Мусина.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района                            Ж. Муратов
Согласовано:
Начальник отдела внутренних
дел Уланского района                             Т. Закирьянов
18 января 2012 года
Начальник налогового
управления по Уланскому району                   С. Абдрахманов
18 января  2012 года
Начальник Управления юстиции
Уланского района                                 Е. Корабаев
18 января 2012 года
Приложение к постановлению
акимата Уланского района
№ 858 от 18 января 2012 года
ПЕРЕЧЕНЬ
учреждений организаций, в которых будут проводиться
общественные работы в 2012 году, виды, объемы, источники
финансирования и конкретные условия общественных работ
№ п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение утверждено
Источники финансирования
бюджет
1
2
3
4
5
7
8
1
Государственное  учреждение  “Аппарат  акима  Аблакетского  сельского  округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции, помощь в проведении культурно-массовых мероприятий

20-25 құжат рәсімдеу, ағарту, сырлау, көпiрлерді, 1500 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, ағаш егу және суару
28
28
Ұлан ауданының бюджеті
2
«Айыртау ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), шаруашылық кітаптарды жүргізуге, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат хабарларды жеткізу, мәдени көлемді шараларды өткізуге көмек көрсету
20-25 құжат рәсімдеу, ағарту, сырлау, көпiрлерді, 1200 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, бұлақтардың көзін ашу
28
28
Ұлан ауданының бюджеті
3
«Алмасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), шаруашылық кітаптарды жүргізуге, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу, мәдени көлемді шараларды өткізуге көмек көрсету
20-25 құжат рәсімдеу, ағарту, сырлау, көпiрлерді, 1200 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, бұлақтардың көзін ашу
31
31
Ұлан ауданының бюджеті
4
«Азовое ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), шаруашылық кітаптарды жүргізуге, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
20-25 құжат рәсімдеу, ағарту, сырлау, көпiрлерді, 800 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, бұлақтардың көзін ашу
18
18
Ұлан ауданының бюджеті
5
«Асу-Бұлақ кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
20-25 құжат рәсімдеу, ағарту, сырлау, көпiрлерді, 1000 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, бұлақтардың көзін ашу, хат-хабарларды жеткізу
61
61
Ұлан ауданының бюджеті
6
«Багратион ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
20-25 құжат рәсімдеу, 1500 шаршы метр көшелерді, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту
10
10
Ұлан ауданының бюджеті
7
«Белогор кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу

20-25 документов, побелка, покраска, очистка 1500 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав, очистка родников, посадка и полив саженцев
28
28
бюджет Уланского района
2
Государственное учреждение “Аппарат акима Айыртауского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции, помощь в проведении культурно-массовых мероприятий
20-25 документов, побелка, покраска, очистка 1200 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав, очистка родников
28
28
бюджет Уланского района
3
Государственное учреждение “Аппарат акима Алмасайского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции, помощь в проведении культурно-массовых мероприятий
20-25 документов, побелка, покраска, очистка 1200 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав, очистка родников
31
31
бюджет Уланского района
4
Государственное учреждение “Аппарат акима Азовского сельского округа”
Экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в ведении хозяйственных книг, помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции
20-25 документов, побелка, покраска, очистка 800 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав, очистка родников
18
18
бюджет Уланского района
5
Государственное учреждение “Аппарат акима Асу- Булакского поселкового округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции
20-25 документов, побелка, покраска, уборка очистка 1000 квадратных метров улиц от снега, мусора, от прошлогодних трав, очистка родников, доставка корреспонденции
61
61
бюджет Уланского района
6
Государственное учреждение “Аппарат акима Багратионского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство), помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции
20-25 документов, очистка 1500 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав
10
10
бюджет Уланского района
7
Государственное учреждение “Аппарат акима Белогорского поселкового округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции

20-25 құжат рәсімдеу, 500 шаршы метр көшелерді, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту,  сырлау, ағарту, ағаш егу, суару
23
23
Ұлан ауданының бюджеті
8
«Бозанбай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі”
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтың экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), шаруашылық кітаптарды жүргізуге, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу, мәдени көлемді шараларды өткізуге көмек көрсету
20-25 құжат рәсімдеу, ағаш егу, суару, ағарту, сырлау, көпiрлерді, 1200 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту
96
96
Ұлан ауданының бюджеті
9
«Гагарин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
20-25 құжат рәсімдеу, ағарту, сырлау, көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, ағаш егу, суару
8
8
Ұлан ауданының бюджеті
10
«Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
20-25 құжат рәсімдеу, 500 шаршы метр көшелерді, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, сырлау, ағарту, 15 түп ағаш егу, суару
23
23
Ұлан ауданының бюджеті
11
«Каменка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту)
20-25 құжат рәсімдеу, 800 шаршы метр көшелерді, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, 15 түп ағаш егу, суару
2
2
Ұлан ауданының бюджеті
12
«Молодежный кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтың экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), шаруашылық кітаптарды жүргізуге, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу, мәдени көлемді шараларды өткізуге көмек көрсету
20-25 құжат рәсімдеу, 25 түп ағаш отырғызу, суару, 1500 шаршы метр аумақты мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту,  тазалық жұмыстарын жүргiзу
86
86
Ұлан ауданының бюджеті
13
«Огневка кенті округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу

20-25 документов, очистка 500 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав, побелка, покраска, уборка, посадка и полив саженцев
23
23
бюджет Уланского района
8
Государственное учреждение “Аппарат акима Бозанбайского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции, помощь в проведении культурно-массовых мероприятий
20-25 документов, посадка и полив саженцев, побелка, покраска, уборка очистка 1200 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав
96
96
бюджет Уланского района
9
Государственное учреждение “Аппарат акима Гагаринского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции
20-25 документов, побелка, покраска, уборка очистка от снега, мусора, посадка и полив саженцев
8
8
бюджет Уланского района
10
Государственное учреждение “Аппарат акима Егинсуского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции
20-25 документов, очистка территорий от снега, мусора, от прошлогодних трав, побелка, покраска, уборка, очистка канав, посадка и полив 15 саженцев
23
23
бюджет Уланского района
11
Государственное учреждение “Аппарат акима Каменского сельского округа”
Экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство)
20-25 документов, очистка территорий от снега, мусора, от прошлогодних трав 800 квадратных метров, посадка и полив 15 саженцев
2
2
бюджет Уланского района
12
Государственное учреждение “Аппарат акима поселка Молодежный”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции, помощь в проведении культурно-массовых мероприятий
20-25 документов, посадка и полив 25 саженцев, побелка, покраска, уборка территории, очистка 1500 квадратных метров от снега, мусора
86
86
бюджет Уланского района
13
Государственное учреждение “Аппарат акима Огневского поселкового округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство), помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции

20-25 құжат рәсімдеу, ағарту, сырлау, 700 шаршы метр аумақты, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, ағаш егу, суару
28
28
Ұлан ауданының бюджеті
14
«Саратовка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
20-25 құжат рәсімдеу, 1500 шаршы метр көшелерді, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, сырлау, ағарту, арықтарды тазалау
11
11
Ұлан ауданының бюджеті
15
«Таврия ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен  аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
20-25 құжат рәсімдеу, ағарту, сырлау, 700 шаршы метр аумақты, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, бұлақтардың көзін ашу, 30 түп ағаш егу, суару
46
46
Ұлан ауданының бюджеті
16
«Төлеген Тоқтаров ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақnты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
20-25 құжат рәсімдеу, 500 шаршы метр көшелерді, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, 10 түп ағаш егу, суару
7
7
Ұлан ауданының бюджеті
17
«Тарғын ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен  аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), шаруашылық кітаптарды жүргізуге, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек хат-хабарларды жеткізу
20-25 құжат рәсімдеу, 25 түп ағаш егу, суару, 1500 шаршы метр аумақты, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту
44
44
Ұлан ауданының бюджеті
18
«Өскемен ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
20-25 құжат рәсімдеу, 15 түп ағаш отырғызу, көше тазалау
11
11
Ұлан ауданының бюджеті
19
Ұлан аудандық ішкі істер бөлімі ( келісім ьойынша)
Аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), мұрағаттық құжаттармен жұмыс, хат-хабарларды жеткізу
500 шаршы метр көшелерді,аумақты мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, жайларды ағарту,сырлау, күніне 120 құжат рәсімдеу
60
60
Ұлан ауданының бюджеті
20
Ұлан ауданы бойынша салық басқармасы ( келісім бойынша)
Салық органдарында мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу, аула тазалау және хат-хабарларды жеткізу

20-25 документов, побелка, покраска, уборка, очистка 700 квадратных метров. улиц от снега, мусора, посадка, полив саженцев
28
28
бюджет Уланского района
14
Государственное учреждение “Аппарат акима Саратовского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции
20-25 документов, очистка территорий 1500 квадратных метров от снега, мусора, от прошлогодних трав, побелка, покраска, очистка канав
11
11
бюджет Уланского района
15
Государственное учреждение “Аппарат акима Таврического сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции
20-25 документов, побелка, покраска, очистка 2500 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, очистка родников, посадка и полив 30 саженцев
46
46
бюджет Уланского района
16
Государственное учреждение “Аппарат акима Толеген- Тохтаровского сельского округа”
Экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство) помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции
20-25 документов, очистка территорий 500 квадратных метров от снега, мусора, от прошлогодних трав, посадка и полив 10 саженцев
7
7
бюджет Уланского района
17
Государственное учреждение “Аппарат акима Таргынского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в работе с текущими документами, участие в опросах по закладке похозяйственных книг, доставка корреспонденции
20-25 документов, посадка и полив 25 саженцев, побелка, покраска, уборка территории, очистка 1500 квадратных метров от снега, мусора
44
44
бюджет Уланского района
18
Государственное учреждение “Аппарат акима Усть-Каменогорского сельского округа”
Экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции
20-25 документов, посадка 15 саженцев, очистка улиц
11
11
бюджет Уланского района
19
Отдел внутренних дел Уланского района (по согласованию)
Экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), работа с архивными документами, доставка корреспонденции
120 документов (побелка, покраска, уборка), очистка от снега, мусора 500 квадратных метров
60
60
бюджет Уланского района
20
Налоговое управление по Уланскому району (по согласованию)
Помощь налоговым органам в работе с архивными документами, уборка территории, доставка корреспонденции

20 хабарлама 50 салықтық іс, 10 хабарлау
10
10
Ұлан ауданының бюджеті
21
Ұлан ауданы әділет басқармасы ( келісім бойынша)
Аймақты экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту), мұрағаттық құжаттармен жұмыс, хат-хабарларды жеткізу
20-25 құжат рәсімдеу, ағарту, сырлау, аумақты мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту
4
4
Ұлан ауданының бюджеті
Барлығы
635
635
Қоғамдық жұмыстың нақты жағдайлары: жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, 8 сағаттық жұмыс күні, 1 сағат түскі үзіліс, 2 демалыс күн беріледі, жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы жұмыс киімімен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, қоғамдық жұмысты атқару кезінде денсаулықтарына зиян келген жағдайларда келтірілген залалды заңға байланысты төлеп беру, зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі. Жұмыссыздардың жекелеген санаттары үшін (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге, 18 жасқа толмаған жұмыскерлерге) толық емес жұмыс күнмен жұмыс істеуге мүмкіншілік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану және қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс беруші мен жұмыссыздың арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады.
Ұлан аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                                А. Ибраимова

20 уведомлений, 50 налоговых дел, 10 извещений ежедневно
10
10
бюджет Уланского района
21
Управление юстиции Уланского района (по согласованию)
Экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), работа с архивными документами, доставка корреспонденции
20-25 документов, (побелка, покраска), уборка территорий от снега, мусора, от прошлогодних трав
4
4
бюджет Уланского района
Всего
635
635
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя  выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, работникам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени и определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Начальник Уланского районного
отдела занятости и социальных программ           А. Ибраимова