Ұлан ауданы бойынша 2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 наурыздағы N 88 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 17 сәуірде N 5-17-164 тіркелді. Күші жойылды (Ұлан ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 13 маусымдағы N 11/01-16-2976 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Ұлан ауданы әкімі аппаратының 2012.06.13 N 11/01-16-2976 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

Об организации социальных рабочих мест в 2012 году по Уланскому району
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 20 марта 2012 года N 88. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2012 года за N 5-17-164. Утратило силу (письмо аппарата акима Уланского района от 13 июня 2012 года № 11/01-16-2976)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Уланского района от 13.06.2012 № 11/01-16-2976).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5-4)-тармақшасына18-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру шаралары туралы» қаулысымен бекітілген әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесіне сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-4) статьи 7статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020», Правилами организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: