2011 жылғы 18 желтоқсандағы № 280 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 шілдедегі N 53 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 шілдеде N 2606 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ұлан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ұлан аудандық мәслихатының 2013.01.03 N 01 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» 2012 жылғы 3 шілдедегі № 4/49-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылдың 9 шілдеде нөмірі 2577 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 желтоқсандағы № 280 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 30 желтоқсанында нөмірі 5-17-159 тіркелген, «Ұлан таңы» газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 4, 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 5, 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 6 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3814831,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 704324,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7355,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім – 22503,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3080649,0 мың теңге;
2) шығындар – 3855720,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 38279,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41259,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2980,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 12870,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 12870,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -92038,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 92038,5 мың теңге.»;

О внесении изменений в решение от 18 декабря 2011 года № 280 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 июля 2012 года N 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июля 2012 года за N 2606. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Уланского районного маслихата от 03 января 2013 года № 1)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Уланского районного маслихата от 03.01.2013 № 1).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2012 года № 4/49-V «О внесении изменений и дополнения в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2577 от 9 июля 2012 года) маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 18 декабря 2011 года № 280 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-17-159, от 30 декабря 2011 года, опубликовано в газете «Уланские зори» от 13 января 2012 года № 4, от 17 января 2012 года № 5, от 20 января 2012 года № 6) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3814831,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 704324,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7355,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22503,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3080649,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3855720,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38279,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41259,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2980,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12870,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12870,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -92038,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 92038,5 тысяч тенге.»;

2) 6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«6. Аудан бюджетінің мәслихат аппаратының шығысына 12240,3 мың теңге, аудан әкімінің аппаратына 63904,5 мың теңге бекітілсін.»;
3) 7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«7. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2012 жылға 9133,0 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
4) 10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«10. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы және ағымдағы трансферттер мәдениет объектілерінің құрылысына және күрделі жөндеуге қарастырылсын. Трансферттерді бөлу аудан әкімінің қаулысына сәйкес анықталады.»;
5) 13-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«13. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен түсетін 53603,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын, оның ішінде:
6 қосымшаға сәйкес мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 51224,0 мың теңге;
«Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі» марафон эстафетасын өткізуге – 2379,0 мың теңге.»;
6) 15-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«15. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсетін 152606,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын, оның ішінде:
54939,0 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
24938,0 мың теңге – Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде: 16388,0 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға, 8550,0 мың теңге – үйде оқитын мүгедек балаларды құрал – жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
16335,0 мың теңге – жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата – анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге;
20997,0 мың теңге – біліктілік дәрежесіне байланысты мектеп мұғалімдері және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне қосымша төлемдер мөлшерін көбейтуге;
773,0 мың теңге – «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ оқу бағдарламалары бойынша біліктілігін көтеруден өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге;
34624,0 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге.»;
7) 16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«16. 2012 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде шараларды іске асыру үшін 88108,0 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын, оның ішінде:

2) пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Утвердить в расходах бюджета района затраты на аппарат маслихата 12240,3 тысяч тенге, на аппарат акима района 63904,5 тысяч тенге.»;
3) пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 9133,0 тысяч тенге.»;
4) пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета на строительство и капитальный ремонт объектов культуры. Распределение трансфертов определяется на основании постановления акимата района.»;
5) пункт 13 изложить в следующей редакции:
«13. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 53603,0 тысяч тенге, в том числе:
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан согласно приложению 6 – 51224,0 тысяч тенге;
на проведение марафона эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана» - 2379,0 тысяч тенге.»;
6) пункт 15 изложить в следующей редакции:
«15. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 152606,0 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 54939,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – 24938,0 тысяч тенге, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 16388 тысяч тенге, обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому – 8550,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 16335,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 20997,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» - 773,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 34624,0 тысяч тенге.»;
7) пункт 16 изложить в следующей редакции:
«16. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 88108,0 тысяч тенге, в том числе:

84,0
18
Жылжымайтын мүлікке құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2683,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
106,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
6210,0
1
Мемлекеттік баж
6210,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
3799,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1335,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
247,0
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
16,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
16,0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
583,0
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
21,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 ДЖ-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

84,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество
2683,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
106,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
6210,0
1
Государственная пошлина
6210,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3799,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов
1335,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
247,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
16,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
16,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
583,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
21,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств,снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)

308,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
140,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1225,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
1600,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
18700,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18700,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18700,3
02
Қорғаныс
5058,0
1
Әскери мұқтаждықтар
4515,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4515,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4515,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
543,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
543,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
543,0
04
Бiлiм беру
2047667,6
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
84501,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
84501,0
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
83954,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
547,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1674391,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
616,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
616,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1673775,6
004
Жалпы білім беру
1643158,6
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
9394,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
773,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

308,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
140,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1225,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1600,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
18700,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18700,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18700,3
02
Оборона
5058,0
1
Военные нужды
4515,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4515,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4515,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
543,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
543,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
543,0
04
Образование
2047667,6
1
Дошкольное воспитание и обучение
84501,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
84501,0
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
83954,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
547,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1674391,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
616,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
616,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1673775,6
004
Общеобразовательное обучение
1643158,6
005
Дополнительное образование для детей и юношества
9394,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
773,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

6476,3
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
6964,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметте
1804,0
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
5160,0
12
Көлiк және коммуникация
232152,0
1
Автомобиль көлiгi
231152,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3673,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3673,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3673,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
227479,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
420,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
420,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
227059,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
227059,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1000,0
13
Өзгелер
63915,9
13
9
Өзгелер
63915,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5358,0
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
5358,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8336,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8236,3
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
100,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9133,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9133,0
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
4800,0
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

6476,3
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6964,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
1804,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
5160,0
12
Транспорт и коммуникации
232152,0
1
Автомобильный транспорт
231152,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3673,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
3673,0
015
За счет средств местного бюджета
3673,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
227479,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
420,0
015
За счет средств местного бюджета
420,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
227059,0
015
За счет средств местного бюджета
227059,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1000,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1000,0
13
Прочие
63915,9
9
Прочие
63915,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5358,0
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5358,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8336,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8236,3
013
Капитальные расходы государственного органа
100,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9133,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9133,0
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
4800,0
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты

7996
2
Ауғанстанда қаза тапқандар отбасына материалдық көмек көрсетуге
120
3
Қазақстан Республикасына еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
72
4
Облысқа еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
324
5
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатаханада тұруы)
34382
6
«Алтын Алқа», «Күміс Алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр Ана» атағын алған және 1,2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік көмек көрсетуге
6405
7
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
1925
Барлығы:
51224,0
Ұлан ауданының экономика
және қаржы бөлімінің бастығы               Г. Курмашева

7996
2
На оказание материальной помощи семьям, погибших в Афганистане
120
3
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан
72
4
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью
324
5
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
34382
6
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа","Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
6405
7
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
1925
Всего:
51224,0
Начальник отдела экономики
и финансов Уланского района                Г. Курмашева