Ұлан ауданының автотұрақтары (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларын ұлғайту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 қыркүйектегі N 61 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 03 қазанда N 2689 тіркелді. Күші жойылды - Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы N 172 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлан аудандық мәслихатының 28.03.2014 N 172 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы» (Салық кодексi) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексiнiң 381386-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Автотұрақтар (паркингтер) санаты 1-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Тұрғын үй қоры, соның iшiнде оның iргесiндегi құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерлердi қоспағанда, елдi мекендердiң жерлерiне салынатын базалық ставкалар бойынша салық салуға жататын автотұрақтардың (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге автотұрақтардың санатына қарай ұлғайтылған базалық ставкалардың мөлшерi 2-қосымшаға сәйкес белгiленсiн. Әлеуметтік көмекті алу үшін қажетті құжаттардың тізбесі айқындалсын:
3. Ұлан ауданына жататын автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген басқа санаттағы жерлерге базалық салық ставкаларын қолдануға жақын жатқан елдi мекен болып Қасым Қайсенов кенті айқындалсын.
4. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            М. Сулейменов
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Н. Сейсембина
Ұлан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 61 шешiмiне
1-қосымша
Ұлан ауданы бойынша автотұрақтар (паркингтер) санатын
белгiлеу туралы
Рет
Автотұрақтардың түрлерi
Санаты
1
Жер үстiндегi жабық түрлi автотұрақтар, ашық түрлi автотұрақтар
1 санат
2
Басқа маңыздағы ғимараттарға жалғастырылған автотұрақтар, басқа маңыздағы ғимараттың iшiне салынған автотұрақтар
2 санат
3
Ғимараттардың жер астындағы, үй астындағы, жер үстiндегi төменгi немесе цокольдық қабаттарында орналасқан автотұрақтар
3 санат
Ұлан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 61 шешiмiне
2-қосымша
Автотұрақтар үшiн бөлiнген жерлерге салық ставкаларының
санатына қарай мөлшерi
Рет
Автотұрақтардың
санаты
ҚР Салық кодексiмен
белгiленген базалық
ставкалар
Ставкалары
кенттер
ауылдар
1
1 санаты
0,96
0,48
10 есе
2
2 санаты
0,96
0,48
9 есе
3
3 санаты
0,96
0,48
8 есе

Об увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) Уланского района
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 сентября 2012 года N 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 октября 2012 года за N 2689. Утратило силу решением Уланского районного маслихата от 28 марта 2014 года N 172
Сноска. Утратило силу решением Уланского районного маслихата от 28.03.2014 года N 172.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 381386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1.
2. Установить увеличенные, в зависимости от категории автостоянок, размеры базовых ставок на земли, выделенные под автостоянки (паркинги), подлежащие налогообложению по базовым ставкам на земли населенных пунктов, за исключением земель, занятых жилищным фондом, в том числе, строениями и сооружениями при нем, согласно приложению 2.
3. Для применения базовых ставок налога на земли других категорий, выделенные под автостоянки (паркинги) относящиеся к Уланскому району, близлежащим населенным пунктом определить поселок Касыма Кайсенова.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        М. Сулейменов
Секретарь
районного маслихата                        Н. Сейсембина
Приложение 1
к решению Уланского
районного маслихата
от 17 сентября 2012 года № 61
Об установлении категории автостоянок (паркингов)
по Уланскому району
№ п/п
Виды автостоянок
Категории
1
Надземные автостоянки закрытого типа, автостоянки открытого типа
1 категория
2
Автостоянки, пристраиваемые к зданиям другого назначения, автостоянки, встроенные в здания другого назначения
2 категория
3
Автостоянки, расположенные под зданиями в подземных, подвальных, цокольных или в нижних надземных этажах
3 категория
Приложение 2
к решению Уланского
районного маслихата
от 17 сентября 2012 года № 61
Размеры ставок налога на земли,
выделенные под автостоянки, в зависимости от категории
№ п/п
Категории
автостоянок
Базовые ставки, установленные
налоговым Кодексом РК
Ставки
поселки
села
1
1 категория
0,96
0,48
в 10 раз
2
2 категория
0,96
0,48
в 9 раз
3
3 категория
0,96
0,48
в 8 раз