2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 496 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қаңтарда N 2811 тіркелді. Күші жойылды - Ұлан ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 13 желтоқсандағы N 177 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлан ауданы әкімдігінің 13.12.2013 N 177 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5)-тармақшасына20-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің 678-тармақтары негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту және жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әр түрлі топтарын қолдау мақсатында, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, қаржыландыру көздері және нақты жұмыс шарттары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Еңбекақының мөлшері 2013 жылға белгіленген 1 ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
3. Әкімдіктің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 858 «2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5–17–162 тіркеліп, 2012 жылғы 7 ақпанда № 11, 2012 жылғы 14 ақпанда № 13 «Ұлан таңы» газетінде жарияланған) әкімдіктің қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Ибраевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Туленбергенов
Келісілді:
Ұлан ауданының ішкі істер
бөлімінің бастығы                          Т. Закирьянов
«__» _________ 2012 жыл
Ұлан ауданы бойынша салық
басқармасының бастығы                      С. Абдрахманов
«__» _________ 2012 жыл
Ұлан ауданы әділет
басқармасының бастығы                      Е. Қорабаев
«__» _________ 2012 жыл
Ұлан ауданы әкімдігінің

Об организации общественных работ в 2013 году
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 11 декабря 2012 года N 496. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2013 года N 2811. Утратило силу постановлением Уланского районного акимата от 13 декабря 2013 года N 177
Сноска. Утратило силу постановлением Уланского районного акимата от 13.12.2013 N 177 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктами 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Размер оплаты труда утвердить в размере 1 минимальной заработной платы, установленной на 2013 год.
3. Признать утратившим силу постановление акимата от 18 января 2012 года № 858 "Об организации общественных работ на 2012 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-17-162, опубликовано в газете "Ұлан таңы" № 11 от 7 февраля 2012 года, № 13 от 14 февраля 2012 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Ибраева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района
С. Туленбергенов
Согласовано:
Начальник отдела внутренних
дел Уланского района
Т. Закирьянов
"__"
2012 года
Начальник налогового
управления по Уланскому району
С. Абдрахманов
"__"
2012 года
Начальник Управления юстиции
Уланского района
Е. Корабаев
"__"
2012 года
Приложение к постановлению
акимата Уланского района

2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 496
қаулысына қосымша
2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі,
қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, қаржыландыру көздері және
нақты шарттары
Ұйымдар аты
Қоғамдық
жұмыс
түрлерi
Атқарылатын
жұмыс көлемi
Сұраныс
(жария-
ланған
қажет-
тілік)
Ұсыныс
бекі-
тілген
Қаржылан-
дыру
көздері
бюджет
1
2
3
4
5
6
7
1.
«Аблакет ауылдық округi әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аумақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, шаруашылық кітаптарды нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу, мемлекеттік төлемдерді тағайындау жұмыстарына көмек

№ 496 от 11 декабря 2012 года
ПЕРЕЧЕНЬ
учреждений организаций, в которых будут проводиться
общественные работы в 2013 году, виды, объемы, источники
финансирования и конкретные условия общественных работ
№п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение утверждено
Источники финансирования
бюджет
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение “Аппарат акима Аблакетского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции, помощь в назначении государственных выплат

Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, ағарту және сырлау жұмыстары, көпiрлерді, 1500 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, ағаш егу, суару, хат-хабарларды жеткізу
32
32
Ұлан ауданының бюджеті
2.
«Айыртау ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, шаруашылық кітаптарды нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу, мемлекеттік төлемдерді тағайындау жұмыстарына көмек
Күніне 15-20 құжат рәсімдеу, ағарту және сырлау жұмыстары, көпiрлерді, 1200 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, бұлақтардың көзін ашу, хат-хабарларды жеткізу
10
10
Ұлан ауданының бюджеті
3.
«Алмасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, шаруашылық кітаптарды нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу, мемлекеттік төлемдерді тағайындау жұмыстарына көмек
Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, ағарту және сырлау жұмыстары, көпiрлерді, 1500 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, ағаш егу, суару, хат-хабарларды жеткізу
35
35
Ұлан ауданының бюджеті
4.
«Азовое ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, шаруашылық кітаптарды нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу
Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, ағарту және сырлау жұмыстары, көпiрлерді, 800 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, бұлақтардың көзін ашу
20
20
Ұлан ауданының бюджеті
5.
«Асу-Бұлақ кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары шаруашылық кітаптарды нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу, мемлекеттік төлемдерді тағайындау жұмыстарына көмек
Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, ағарту және сырлау жұмыстары, көпiрлерді, 1000 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, бұлақтардың көзін ашу, хат-хабарларды жеткізу
57
57
Ұлан ауданының бюджеті
6.
«Багратион ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, шаруашылық кітаптарды нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу, мемлекеттік төлемдерді тағайындау жұмыстарына көмек
Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, 1500 шаршы метр көшелерді, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту
10
10
Ұлан ауданының бюджеті
7.
«Белогор кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу
Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, ағарту және сырлау жұмыстары, көпiрлерді, 1000 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, бұлақтардың көзін ашу, хат-хабарларды жеткізу
20
20
Ұлан ауданының бюджеті
8.
«Бозанбай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақты көгалдандыру және көркейту жұмыстары, шаруашылық кітаптарды нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу, мемлекеттік төлемдерді тағайындау жұмыстарына көмек
Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, ағаш егу, суару, ағарту, сырлау, көпiрлерді, 1200 шаршы метр көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту
120
120
Ұлан ауданының бюджеті
9.
«Гагарино ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, мемлекеттік төлемдерді тағайындау жұмыстарына көмек

20-25 документов ежедневно, побелка, покраска, очистка 1500 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав, очистка родников, посадка и полив саженцев, доставка корреспонденции
32
32
бюджет Уланского района
2
Государственное учреждение “Аппарат акима Айыртауского сельского округа”
Озеленение и благоустройство регионов, помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции, помощь в назначении государственных выплат
15-20 документов ежедневно, побелка, покраска, очистка 1200 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав, очистка родников, доставка корреспонденции
10
10
бюджет Уланского района
3
Государственное учреждение “Аппарат акима Алмасайского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции, помощь в назначении государственных выплат
20-25 документов ежедневно, побелка, покраска, очистка 1200 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав, посадка и полив саженцев, доставка корреспонденции
35
35
бюджет Уланского района
4
Государственное учреждение “Аппарат акима Азовского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции
20-25 документов ежедневно, побелка, покраска, очистка 800 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав, очистка родников
20
20
бюджет Уланского района
5
Государственное учреждение “Аппарат акима Асу- Булакского поселкового округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции, помощь в назначении государственных выплат
20-25 документов ежедневно, побелка, покраска, уборка очистка 1000 квадратных метров улиц от снега, мусора, от прошлогодних трав, очистка родников, доставка корреспонденции
57
57
бюджет Уланского района
6
Государственное учреждение “Аппарат акима Багратионского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции, помощь в назначении государственных выплат
20-25 документов ежедневно, очистка 1500 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав
10
10
бюджет Уланского района
7
Государственное учреждение “Аппарат акима Белогорского поселкового округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции
20-25 документов ежедневно, очистка 1000 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав, побелка, покраска, уборка, очистка родников
20
20
бюджет Уланского района
8
Государственное учреждение “Аппарат акима Бозанбайского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции, помощь в назначении государственных выплат
30-35 документов ежедневно, посадка и полив саженцев, побелка, покраска, уборка, очистка 1200 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, от прошлогодних трав
120
120
бюджет Уланского района
9
Государственное учреждение “Аппарат акима Гагаринского сельского округа”
Озеленение и благоустройство регионов, помощь в работе с архивными документами, помощь в назначении государственных выплат

Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, Ағарту және сырлау жұмыстары, көшелерді мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, ағаш егу, суару, су тасқынына қарсы іс-шаралар өткізу
10
10
Ұлан ауданының бюджеті
10.
«Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу, мемлекеттік төлемдерді тағайындау жұмыстарына көмек
Күніне 15-20 құжат рәсімдеу, 500 шаршы метр көшелерді, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, сырлау және ағарту жұмыстары, ағаш егу, суару жұмыстары
22
22
Ұлан ауданының бюджеті
11.
«Каменка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу
Күніне 10-15 құжат рәсімдеу, 800 шаршы метр көшелерді, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, 15 түп ағаш егу, суару, хат-хабарлар жеткізу
2
2
Ұлан ауданының бюджеті
12.
«Қасым Қайсенов кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, шаруашылық кітаптарды нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу, мемлекеттік төлемдерді тағайындау жұмыстарына көмек
Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, ағаш отырғызу, суару, 1500 шаршы метр аумақты мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту
80
80
Ұлан ауданының бюджеті
13.
«Огневка кенті округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу, мемлекеттік төлемдерді тағайындау жұмыстарына көмек
Күніне 10-15 құжат рәсімдеу, ағарту және сырлау жұмыстары, 700 шаршы метр аумақты, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту
30
30
Ұлан ауданының бюджеті
14.
«Саратовка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек
Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, 1500 шаршы метр көшелерді, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, сырлау және ағарту жұмыстары, арықтарды тазалау
12
12
Ұлан ауданының бюджеті
15.
«Таврия ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, шаруашылық кітаптарды нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу, мемлекеттік төлемдерді тағайындау жұмыстарына көмек
Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, ағарту, сырлау, 700 шаршы метр аумақты, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, бұлақтардың көзін ашу, 20 түп ағаш егу, суару жұмыстары
50
50
Ұлан ауданының бюджеті
16.
«Төлеген Тоқтаров ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу

20-25 документов ежедневно, побелка, покраска, уборка очистка от снега, мусора, посадка и полив саженцев
10
10
бюджет Уланского района
10
Государственное учреждение “Аппарат акима Егинсуского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции, помощь в назначении государственных выплат
15-20 документов ежедневно, очистка территорий от снега, мусора, от прошлогодних трав, побелка, покраска, уборка, очистка родников, посадка и полив саженцев
22
22
бюджет Уланского
района
11
Государственное учреждение “Аппарат акима Каменского сельского округа”
Помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции
10-15 документов ежедневно, доставка корреспонденции
2
2
бюджет Уланского района
13
Государственное учреждение “Аппарат акима Огневского поселкового округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции, помощь в назначении государственных выплат
20-25 документов ежедневно, побелка, покраска, уборка, очистка 700 квадратных метров, улиц от снега, мусора, посадка, полив саженцев, доставка корреспонденции
30
30
бюджет Уланского района
14
Государственное учреждение “Аппарат акима Саратовского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в работе с текущими документами
20-25 документов ежедневно, очистка территорий 1500 квадратных метров от снега, мусора, от прошлогодних трав, побелка, покраска, очистка канав
12
12
бюджет Уланского района
15
Государственное учреждение “Аппарат акима Таврического сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции, помощь в назначении государственных выплат
20-25 документов ежедневно, побелка, покраска, очистка 700 квадратных метров улиц, мостов от снега, мусора, очистка родников, посадка и полив 20 саженцев
50
50
бюджет Уланского района
16
Государственное учреждение “Аппарат акима Толеген- Тохтаровского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции

Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, 500 шаршы метр көшелерді, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, 20 түп ағаш егу, суару жұмыстары
10
10
Ұлан ауданының бюджеті
17.
«Тарғын ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын тазартуға көмек көрсету, аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, шаруашылық кітаптарды нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарлар жеткізу, мемлекеттік төлемдерді тағайындау жұмыстарына көмек
Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, 25 түп ағаш егу, суару, 1500 шаршы метр аумақты, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, ағарту және сырлау жұмыстары
50
50
Ұлан ауданының бюджеті
18.
«Өскемен ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды көгалдандыру және көркейту жұмыстары, шаруашылық кітаптарды нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек
Күніне 20-25 құжат рәсімдеу, 15 түп ағаш егу, суару, 1500 шаршы метр аумақты, көпiрлердi мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, ағарту және сырлау жұмыстары
15
15
Ұлан ауданының бюджеті
19.
Ұлан аудандық ішкі істер бөлімі (келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс, хат-хабарларды жеткізу және аумақтарды тазалау
500 шаршы метр көшелерді,аумақты мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, жайларды ағарту,сырлау, күніне 20-25 құжат рәсімдеуге көмек
35
35
Ұлан ауданының бюджеті
20.
Ұлан ауданы бойынша салық басқармасы (келісім бойынша)
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
Күніне 15-20 салық хабарламаларын тіркеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
5
5
Ұлан ауданының бюджеті
21.
Ұлан ауданының Әділет басқармасы (келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс, хат-хабарларды жеткізу және аумақтарды тазалау
500 шаршы метр аумақты мұздан, қардан, арам шөптерден тазарту, жайларды ағарту, сырлау жұмыстары, күніне 10-15 құжат рәсімдеуге көмек
5
5
Ұлан ауданының бюджеті
Барлығы
630
630
Қоғамдық жұмыстың нақты жағдайлары: жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, 8 сағаттық жұмыс күні, 1 сағат түскі үзіліс, 2 демалыс күн беріледі, жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы жұмыс киімімен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, қоғамдық жұмысты атқару кезінде денсаулықтарына зиян келген жағдайларда келтірілген залалды заңға байланысты төлеп беру, зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі. Жұмыссыздардың жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс беруші мен жұмыссыздың арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады.

20-25 документов ежедневно, очистка территорий 500 квадратных метров от снега, мусора, от прошлогодних трав, посадка и полив 20 саженцев
10
10
бюджет Уланского района
17
Государственное учреждение “Аппарат акима Таргынского сельского округа”
Помощь в уборке территорий населенных пунктов, озеленение и благоустройство регионов, помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции, помощь в назначении государственных выплат
20-25 документов ежедневно, посадка и полив саженцев, побелка, покраска, уборка территории, очистка 1500 квадратных метров от снега, мусора
50
50
бюджет Уланского района
18
Государственное учреждение “Аппарат акима Усть-Каменогорского сельского округа”
Озеленение и благоустройство регионов, помощь в ведении похозяйственных книг, помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции
20-25 документов ежедневно, посадка и полив саженцев, побелка, покраска, уборка территории, очистка 1500 квадратных метров от снега, мусора
15
15
бюджет Уланского района
19
Отдел внутренних дел Уланского района (по согласованию)
Работа с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции и уборка территорий
20-25 документов ежедневно, побелка, покраска, уборка, очистка от снега, мусора 500 квадратных метров
35
35
бюджет Уланского района
20
Налоговое управление по Уланскому району (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции
Помощь в регистрации 15-20 уведомлений ежедневно, доставка корреспонденции
5
5
бюджет Уланского района
21
Управление юстиции Уланского района (по согласованию)
Работа с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции и уборка территорий
10-15 документов ежедневно, побелка, покраска, уборка, очистка от снега, мусора 500 квадратных метров
5
5
бюджет Уланского района
Всего
630
630
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалидылица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.