2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 05 наурыздағы N 84 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 07 наурызда N 5-18-144 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 01 маусымдағы N 225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2012.06.01 N 225 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-4) тармағына, 18-1 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына сәйкес Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 05 марта 2012 года N 84. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 07 марта 2012 года за N 5-18-144. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 01 июня 2012 года N 225
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 01.06.2012 N 225.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-4) статьи 7 и статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», Правилами организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1) Табысы аз адамдар;
2) жиырма бip жасқа дейiнгi жастар;
3) балалар үйлерiнiң тәрбиеленушiлерi, жетiм балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейiнгi балалар;
4) кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызiлiктi, көп балалы ата-аналар;
5) Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген тәртiппен асырауында тұрақты күтiмдi, көмектi немесе қадағалауды қажет етедi деп танылған адамдар бар азаматтар;
6) зейнеткерлiк жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлiкке шығуға екi жыл қалған);
7) мүгедектер;
8) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi қатарынан босаған адамдар;
9) бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
10) оралмандар;
11) жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiм беру ұйымдарын бiтiрушiлер;
12) жұмыс берушi-заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс берушi-жеке тұлғаның қызметiн тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
13) отбасында бірде-бір жұмыс істеушісі жоқ тұлғалар;
14) жазғы каникулда жүрген студенттер;
15) ұзақ уақыт (бір жылдан астам) жұмыс істемейтіндер;
16) есірткіге тәуелділер;
17) 50-жастан асқан әйелдер.

1) Малообеспеченные;
2) молодежь в возрасте до двадцати одного года;
3) воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
4) одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
5) граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
6) лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
7) инвалиды;
8) лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9) лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
10) оралманы;
11) выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
12) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя-юридического лица либо прекращением деятельности работодателя-физического лица, сокращением численности или штата работников;
13) лица из семей, где нет ни одного работающего;
14) студенты, находящиеся на летних каникулах;
15) длительное время (больше одного года) не работающие;
16) наркозависимые;
17) женщины в возрасте свыше 50 лет.