"2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 33-353-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 3-22/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 23 сәуірде N 5-18-148 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 187-03/12 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 187-03/12 хаты).
РҚАО ескертпесі
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» 2011 жылғы 08 желтоқсандағы № 34/379-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 03 сәуірдегі № 3/16-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылдың 06 сәуірінде 2571 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 33-353-IV Үржар аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 29 желтоқсанында 5-18-137 нөмірімен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2012 жылдың 16 қаңтарында № 6-7-8-9 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер 5 109 230,0 мың теңге, оның ішінде:
трансферттердің түсімдері 4 419 227,0 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар 5 189 334,8 мың теңге, оның ішінде:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» 01 функционалдық тобы 457 319,0 мың теңге;
«Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» 03 функционалдық тобы 0 теңге;
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 3 255 112,0 мың теңге;
«Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету» 06 функционалдық тобы 421 966,0 мың теңге;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 526 048,4 мың теңге;
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» 08 функционалдық тобы 175 402,0 мың теңге;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 135 846,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2011 года № 33-353-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2012 года N 3-22/V. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 апреля 2012 года за N 5-18-148. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 187-03/12)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 21.12.2012 № 187-03/12).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 апреля 2012 года № 3/16-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 08 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2571 от 06 апреля 2012 года) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 33-353-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-137 от 29 декабря 2011 года, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 16 января 2012 года в № 6-7-8-9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы 5 109 230,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления трансфертов 4 419 227,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты 5 189 334,8 тысяч тенге, в том числе:
функциональная группа 01 «Государственные услуги общего характера» 457 319,0 тысяч тенге;
функциональная группа 03 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность» 0 тенге;
функциональная группа 04 «Образование» 3 255 112,0 тысяч тенге;
функциональная группа 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 421 966,0 тысяч тенге;
функциональная группа 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 526 048,4 тысяч тенге;
функциональная группа 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 175 402,0 тысяч тенге;
функциональная группа 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 135 846,0 тысяч тенге;

«Көлiк және коммуникация» 12 функционалдық тобы 142 865,0 мың теңге;
«Өзгелер» 13 функционалдық тобы 41 238,0 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру 36 303,0 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) -116 407,8 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын каржыландыру (профицитті пайдалану) 116 407,8 мың теңге.»;
2) 1 қосымша:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы:
«Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға 59 048,0 мың теңге» 458 041 бағдарламасымен толықтырылсын;

функциональная группа 12 «Транспорт и коммуникации» 142 865,0 тысяч тенге;
функциональная группа 13 «Прочие» 41 238,0 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование 36 303,0 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета -116 407,8 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 116 407,8 тысяч тенге.»;
2) в приложении 1:
функциональную группу 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» дополнить:
программой 458 041 «Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по программе занятости 2020» 59 048,0 тысяч тенге;

39155
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
26861
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
31200
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
421966
2
Әлеуметтік көмек
356729
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
356729
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
67117
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26570
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21200
006
Тұрғын үй көмегі
8400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
79321
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9552
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
48159
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
78300
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1824
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16286
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
65237
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65237
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28691
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2184
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
34362
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
526048,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
133074
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75624
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен шығару
2876
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
13700
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
59048
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

39155
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
26861
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
31200
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
421966
2
Социальная помощь
356729
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
356729
002
Программа занятости
67117
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26570
005
Государственная адресная социальная помощь
21200
006
Оказание жилищной помощи
8400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79321
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9552
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48159
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
78300
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1824
023
Обеспечение деятельности центров занятости
16286
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
65237
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65237
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28691
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2184
021
Капитальные расходы государственного органа
34362
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
526048,4
1
Жилищное хозяйство
133074
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75624
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2876
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
13700
041
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
59048
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)