Қаратал ауылдық округінің Қаратал, Бекет ауылдарына және Мақаншы ауылдық округінің Мақаншы ауылына, Биебау учаскесіне карантин режимін енгізе отырып карантин аймағына ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 05 шілдедегі N 285 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 шілдеде N 2582 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 тамыздағы N 322 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2012.08.21 N 322 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекция бастығының 2012 жылдың 04 шілдедегі № 666 ұсынысының негізінде Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаратал ауылдық округінің Қаратал, Бекет ауылдарында және Мақаншы ауылдық округінің Мақаншы ауылында, Биебау учаскесінде ірі қара малдар арасынан аусыл ауруы пайда болуына байланысты, карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағына ветеринарлық режим белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясының бастығы С. Садвакасовқа осы карантин іс шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Үржар ауданының ішкі істер бөлімінің бастығы М. Ішкібаевқа сауықтыру іс-шараларын өткізуге көмек көрсету ұсынылсын.
4. Қаратал ауылдық округінің әкімі Б. Қасеновке және Мақаншы ауылдық округінің әкімі С. Қалиевке шектеу белгіленген аумақтан немесе аумаққа ауыл шаруашылығы жануарларын әкелу және осы аймақтан алып кету, ауыл шаруашылығы жануарлары шикізаттарын, өнімдерін дайындау және өткізу, еңбекті ұйымдастыру Қазақстан Республикасының ветеринария саласындағы заңнамаларда белгіленген ережелерін сақтай отырып жүргізу тапсырылсын.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ж. Байсабыровқа жүктелсін.
6. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі                      Б. Жанақов
Келісілді:
ҚР ауыл шаруашылық министрлігі
ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Үржар аудандық аумақтық
инспекциясы бастығы                        С. Садвакасов
05 шілде 2012 жыл
Үржар ауданының ішкі істер
бөлімінің бастығы                          М. Ішкібаев
05 шілде 2012 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима в селах Каратал, Бекет Каратальского сельского округа и в селе Маканчи, на участке Биебау Маканчинского сельского округа
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 05 июля 2012 года N 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 июля 2012 года за N 2582. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 21 августа 2012 года N 322
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 21.08.2012 N 322.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года, на основании представления начальника Урджарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 04 июля 2012 года № 666 акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с возникновением заболевания ящура среди крупного рогатого скота в селах Каратал, Бекет Каратальского сельского округа и в селе Маканчи, на участке Биебау Маканчинского сельского округа, установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима.
2. Рекомендовать начальнику Урджарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан С. Садвакасову обеспечить контроль за исполнением требований данного карантинного мероприятия.
3. Рекомендовать начальнику отдела внутренних дел Урджарского района М. Ишкибаеву оказать содействие в проведении оздоровительных мероприятий.
4. Поручить акиму Каратальского сельского округа Б. Касенову и акиму Маканчинского сельского округа С. Калиеву проводить ввоз на территорию и вывоз с режимной территории сельскохозяйственных животных, заготовку и реализацию продукции, сырья животного происхождения, организацию труда с соблюдением правил, установленных законодательными актами Республики Казахстан в области ветеринарии.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж. Байсабырова.
6. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района                    Б. Жанаков
Согласовано:
Начальник Урджарской районной
территориальной инспекции
Комитета ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан            С. Садвакасов
05 июля 2012 года
Начальник отдела внутренних дел
Урджарского района                        М. Ишкибаев
05 июля 2012 года