Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар, интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар, сондай-ақ қылмыстық-атқару нспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қазандағы N 410 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 қазанда N 2710 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 01 сәуірдегі N 153 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 01.04.2013 N 153 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін, сондай-ақ қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Б. Сейтқановқа жүктелсін.
3. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі
Б. Жанақов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетним выпускникам интернатных организаций, а также для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 12 октября 2012 года N 410. Зарегистрировано департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 октября 2012 года N 2710. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 01 апреля 2013 года N 153
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 01.04.2013 N 153.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест в размере трех процентов от общего количества рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, а также для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейтканова К.Б.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района                    Б. Жанаков