2012 жылға арналған Үржар ауданы тұрғындарының нысаналы топтарын анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қазандағы N 409 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 қазанда N 2711 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 36 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2013.01.31 N 36 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 13)14) тармақшаларын, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабын, 7 бабының 2) тармақшасын басшылыққа ала отырып, еңбек нарығындағы жағдайға сәйкес жұмыспен қамту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және жұмыспен қамтудың қосымша мемлекеттік кепілдіктерін қамтамасыз ету мақсатында Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған Үржар ауданы тұрғындарының келесі нысаналы топтары анықталсын:
табысы аз адамдар;
жиырма бір жасқа дейінгі жастар;
балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар;
кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар;
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар;
зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған);
мүгедектер;
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар;
бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
оралмандар;
жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
жұмыс беруші заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар;
интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері;
мектептерді, кәсіби оқу орындарын бітірген түлектер;
«Үржар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде тіркелген тұлғалар;
басымды мамандықтар (кәсіптер) бойынша кәсіптік оқуды аяқтаған жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының қатысушылары;
отбасында бірде-бір жұмыс істеушісі жоқ адамдар;
ұзақ уақыт (бір жылдан астам) жұмыс істемейтін тұлғалар;
50 жастан асқан әйелдер;
жазғы демалыста жүрген студенттер;
адамдардың иммун тапшылығы вирусын жұқтырғандар, есірткіге тәуелді тұлғалар.

Об определении целевых групп населения Урджарского района на 2012 год
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 12 октября 2012 года N 409. Зарегистрировано департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 октября 2012 года за N 2711. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 31 января 2013 года N 36
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 31.01.2013 N 36.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпунктов 13)14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 5, подпункта 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях реализации государственной политики в сфере занятости с учетом ситуации на рынке труда и обеспечения дополнительных государственных гарантий акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие целевые группы населения по Урджарскому району на 2012 год:
малообеспеченные;
молодежь в возрасте до двадцати одного года;
воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
инвалиды;
лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
оралманы;
выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя- юридического лица либо прекращением деятельности работодателя- физического лица, сокращением численности или штата работников;
лица, состоящие на учете службы пробации уголовно–исполнительной инспекции;
несовершеннолетние выпускники интернатных учреждений;
выпускники школ, профессиональных учебных заведений;
лица, зарегистрированные в Государственном учреждении «Отдел занятости и социальных программ Урджарского района» как безработные;
участники Программы занятости 2020, завершившие профессиональное обучение по приоритетным профессиям (специальностям);
лица, в семье которых нет ни одного работающего;
лица, длительное время (более одного года) неработающие;
женщины старше 50 лет;
студенты, находящиеся на летних каникулах;
лица, инфицированные вирусом иммунодефицита человека, наркозависимые;

2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ.Б. Сейтқановқа жүктелсін.
3. Қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі                   Б. Жанақов

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейтканова К.Б.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района                    Б. Жанаков