"2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 33-353-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 қарашадағы N 7-63/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қарашада N 2743 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 187-03/12 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 187-03/12 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» 2011 жылғы 08 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 14 қарашадағы № 6/78-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2720 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 33-353-IV Үржар аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-137 нөмірімен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2012 жылдың 16 қаңтарында 6-7-8-9 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер 5 174 302,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 736 437,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5 966,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 4 421 899,0 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар 5 254 407,5 мың теңге, оның ішінде:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» 01 функционалдық тобы 486 119,7 мың теңге;
«Қорғаныс» 02 функционалдық тобы 14 347,0 мың теңге;
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 3 299 612,0 мың теңге;
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету» 06 функционалдық тобы 387 570,0 мың теңге;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 362 070,4 мың теңге;
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» 08 функционалдық тобы 175 828,0 мың теңге;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 135 806,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение от 22 декабря 2011 года № 33-353-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2012 года N 7-63/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 ноября 2012 года за N 2743. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 187-03/12)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 21.12.2012 № 187-03/12).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 6/78-V от 14 ноября 2012 года «О внесении изменений в решение от 08 декабря 2011 года № 34/379-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2720) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 33-353-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-137, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 16 января 2012 года в № 6-7-8-9) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы 5 174 302,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 736 437,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления 5 966,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 421 899,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты 5 254 407,5 тысяч тенге, в том числе:
функциональная группа 01 «Государственные услуги общего характера» 486 119,7 тысяч тенге;
функциональная группа 02 «Оборона» 14 347,0 тысяч тенге;
функциональная группа 04 «Образование» 3 299 612,0 тысяч тенге;
функциональная группа 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 387 570,0 тысяч тенге;
функциональная группа 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 362 070,4 тысяч тенге;
функциональная группа 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 175 828,0 тысяч тенге;
функциональная группа 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 135 806,0 тысяч тенге;

«Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» 11 функционалдық тобы 10 038,0 мың теңге;
«Өзгелер» 13 функционалдық тобы 213 542,0 мың теңге;
«Борышқа қызмет көрсету» 14 функционалдық тобы 3,7 мың теңге;
«Трансферттер» 15 функционалдық тобы 14 954,7 мың теңге;»;
1 қосымша:
«Трансферттер» 15 функционалдық тобы:
«Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтаруға 5044,3 мың теңге» 452.016 бағдарламасымен толықтырылсын.

функциональная группа 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» 10 038,0 тысяч тенге;
функциональная группа 13 «Прочие» 213 542,0 тысяч тенге;
функциональная группа 14 «Обслуживание долга» 3,7 тысяч тенге;
функциональная группа 15 «Трансферты» 14 954,7 тысяч тенге;»;
в приложении 1:
по функциональной группе 15 «Трансферты» дополнить:
программой 452.016 «Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов» 5044,3 тысяч тенге.

3953
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3953
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2904016
003
Жалпы білім беру
2767324
006
Балаларға қосымша білім беру
60968
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2760
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
72964
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
270922
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
248602
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13742
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9020
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
39155
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
26861
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
34200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
125624
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22320
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
22320
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
387570
2
Әлеуметтік көмек
320724
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
320724
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
67117
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2503
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14339
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
8093
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

3953
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3953
464
Отдел образования района (города областного значения)
2904016
003
Общеобразовательное обучение
2767324
006
Дополнительное образование для детей
60968
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2760
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
72964
9
Прочие услуги в области образования
270922
464
Отдел образования района (города областного значения)
248602
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13742
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9020
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39155
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
26861
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
34200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
125624
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22320
037
Строительство и реконструкция объектов образования
22320
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
387570
2
Социальная помощь
320724
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
320724
002
Программа занятости
67117
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2503
005
Государственная адресная социальная помощь
14339
006
Оказание жилищной помощи
8093
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов