Жаңа тілек ауылдық округіне шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 23 тамыздағы N 7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 04 қыркүйекте N 2642 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 25 қарашадағы N 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округі әкімінің 25.11.2013 N 8 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округі әкімінің 2012.12.24 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Ветеринария туралы» 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасын басшылыққа ала отырып Үржар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2012 жылдың 18 маусымдағы № 590 ұсынысы негізінде Жаңа тілек ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Жаңа тілек ауылдық округінде ұсақ малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринарлық режимі белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округі әкімінің 2012.12.24 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы Қ. Кебиспаевқа осы шектеу іс-шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Жаңа тілек ауылдық округінің мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық мал дәрігері Қ. Кунчаев сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастырсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңа тілек ауылдық округінің әкімі         Қ. Карыбаев
Келісілді:
Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылық Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Үржар
аудандық аумақтық инспекциясының
мемлекеттік ветеринариялық-
санитарлық инспекторы                      Қ. Кебиспаев
«23» тамыз 2012 ж.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Жана тилекском сельском округе
Решение акима Жана тилекского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 23 августа 2012 года N 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 сентября 2012 года за N 2642. Утратило силу решением акима Жана тилекского сельского округа Урджарского района от 25 ноября 2013 года N 8
Сноска. Утратило силу решением акима Жана тилекского сельского округа Урджарского района от 25.11.2013 N 8.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Заголовок решения в редакции решения акима Жана тилекского сельского округа Урджарского района от 24.12.2012 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Урджарского района от 18 июня 2012 года № 590 аким Жана тилекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Жана тилекском сельском округе в связи с возникновением бруцеллеза мелкого рогатого скота.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения акима Жана тилекского сельского округа Урджарского района от 24.12.2012 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Рекомендовать государственному ветеринарно-санитарному инспектору Урджарской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан К. Кебиспаеву обеспечить контроль за исполнением требований данных ограничительных мероприятий.
3. Государственному ветеринарно-санитарному врачу Жана тилекского сельского округа К. Кунчаеву организовать проведение оздоровительных мероприятий.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жана тилекского сельского округа      К. Карыбаев
Согласовано:
Государственный ветеринарно-
санитарный инспектор Урджарской
районной территориальной инспекции
комитета ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан             К. Кебиспаев
«23» августа 2012 года