2012 жылғы 23 тамыздағы № 7 "Жаңа тілек ауылдық округі аймағындағы мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез індетінің шығуына байланысты шектеу қою туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 8 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда N 2815 болып тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 25 қарашадағы N 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округі әкімінің 25.11.2013 N 8 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21 бабына сәйкес Жаңа тілек ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. 2012 жылғы 23 тамыздағы № 7 «Жаңа тілек ауылдық округі аймағындағы мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез індетінің шығуына байланысты шектеу қою туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2642 болып тіркелген «Уақыт тынысы/Пульс времени» газетінде 2012 жылғы 13 қыркүйектегі № 79 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
«Жаңа тілек ауылдық округіне шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы»;
1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Жаңа тілек ауылдық округінде ұсақ малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринарлық режимі белгіленсін.»;
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңа тілек ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы                 Е. Мұқажанов

О внесении изменений в решение акима от 23 августа 2012 года № 7 "Об установлении ограничения в связи со вспышкой бруцеллеза мелкого рогатого скота на территории Жана тилекского сельского округа"
Решение акима Жана тилекского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2012 года N 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 января 2013 года N 2815. Утратило силу решением акима Жана тилекского сельского округа Урджарского района от 25 ноября 2013 года N 8
Сноска. Утратило силу решением акима Жана тилекского сельского округа Урджарского района от 25.11.2013 N 8.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан № 213 от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» аким Жана тилекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима от 23 августа 2012 года № 7 «Об установлении ограничения в связи со вспышкой бруцеллеза мелкого рогатого скота на территории Жана тилекского сельского округа» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2642, опубликовано в газете «Уакыт тынысы/Пульс времени» 13 сентября 2012 года № 79) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Жана тилекском сельском округе»;
1-пункт изложить в следующей редакции:
«Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Жана тилекском сельском округе в связи с возникновением бруцеллеза мелкого рогатого скота.»;
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Жана тилекского сельского округа           Е. Мукажанов