2012 жылғы 21 тамыздағы № 8 "Елтай ауылдық округі аймағындағы мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез індетінің шығуына байланысты шектеу қою туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 20 қарашадағы N 10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 07 желтоқсанда N 2755 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 10 желтоқсандағы N 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің 10.12.2013 N 1 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21 бабына сәйкес Елтай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. 2012 жылғы 21 тамыздағы № 8 «Елтай ауылдық округі аймағындағы мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез індетінің шығуына байланысты шектеу қою туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2641 болып тіркелген «Уақыт тынысы/Пульс времени» газетінде 2012 жылғы 10 қыркүйектегі № 78 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
«Елтай ауылдық округіне шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы»;
1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Елтай ауылдық округінде ұсақ малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринарлық режимі белгіленсін.».
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Елтай ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы                 А. Нүпбаев

О внесении изменений в решение акима от 21 августа 2012 года № 8 "Об установлении ограничения в связи со вспышкой бруцеллеза мелкого рогатого скота на территории Ельтайского сельского округа"
Решение акима Ельтайского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 20 ноября 2012 года N 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 декабря 2012 года за N 2755. Утратило силу решением акима Ельтайского сельского округа Урджарского района от 10 декабря 2013 года N 1
Сноска. Утратило силу решением акима Ельтайского сельского округа Урджарского района от 10.12.2013 N 1.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан № 213 от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» аким Ельтайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима от 21 августа 2012 года № 8 «Об установлении ограничения в связи со вспышкой бруцеллеза мелкого рогатого скота на территории Ельтайского сельского округа» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2641, опубликовано в газете «Уақыт тынысы/Пульс времени» 10 сентября 2012 года № 78) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Ельтайском сельском округе»;
1-пункт изложить в следующей редакции:
«Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Ельтайском сельском округе в связи с возникновением бруцеллеза мелкого рогатого скота.».
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Ельтайского сельского округа               А. Нупбаев