Қаратал ауылдық округінің Бұғыбай, Қаратал ауылдарының мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез індетінің шығуына байланысты шектеу қою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қаратал ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 28 мамырдағы N 5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 18 маусымда N 5-18-151 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 02 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімінің 27.01.2014 N 02 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының «Ветеринария туралы» 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Үржар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық санитариялық инспекторының 2012 жылдың 04 мамырдағы № 424 ұсынысы негізінде Қаратал ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Қаратал ауылдық округінің Бұғыбай, Қаратал ауылдарының мүйізді ұсақ малдарының арасында бруцеллез індетінің шығуына байланысты, қолданыстағы Қазақстан Республикасының саласындағы ветеринария заңнамаға сәйкес ветеринариялық режимінің іс-шараларын енгізе отырып шектеу қойылсын.
2. Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы К. Жүніспековке көрсетілген іс-шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Қаратал ауылдық округінің мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық мал дәрігері Б. Кәрібжанов сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастырсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратал ауылдық округінің әкімі            Б. Қасенов
Келісілді:
Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылық Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Үржар
аудандық аумақтық инспекциясының
мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық
инспекторы                                 К. Жүніспеков
28 мамыр 2012 жыл

Об установлении ограничения в связи со вспышкой бруцеллеза мелкого рогатого скота в селах Бугыбай, Каратал Каратальского сельского округа
Решение акима Каратальского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 28 мая 2012 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 июня 2012 года за N 5-18-151. Утратило силу решением акима Урджарского района от 27 января 2014 года N 02
Сноска. Утратило силу решением акима Урджарского района от 27.01.2014 N 02.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Урджарского района от 04 мая 2012 года № 424 аким Каратальского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим в селах Бугыбай, Каратал Каратальского сельского округа, в связи со вспышкой бруцеллеза среди мелкого рогатого скота с введением ограничительных мероприятий, согласно действующему законодательству Республики Казахстан в области ветеринарии.
2. Рекомендовать государственному ветеринарно-санитарному инспектору Урджарской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан К. Жунуспекову обеспечить контроль за исполнением требований указаных мероприятий.
3. Государственному ветеринарно-санитарному врачу Каратальского сельского округа Б. Карибжанову организовать проведение оздоровительных мероприятий.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Каратальского сельского округа        Б. Касенов
Согласовано:
Государственный ветеринарно-санитарный
инспектор Урджарской районной
территориальной инспекции комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                       К. Жунуспеков
28 мая 2012 года