Мақаншы ауылындағы көшелердің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 01 наурыздағы N 11 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 20 наурызда N 5-18-146 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабы 2 тармағына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Мақаншы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мақаншы ауылының Береговая көшесі – Абикен Саржановтың атындағы көше, Тарбағатай көшесі – Орал Арғынбеков көшесі деп атаулары өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы З. Семизбаевға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                С. Қалиев

О переименовании улиц в селе Маканчи
Решение акима Маканчинского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 1 марта 2012 года N 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 марта 2012 года за N 5-18-146
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» и учитывая мнение жителей, аким Маканчинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Береговая села Маканчи – на улицу имени Абикен Саржанова, улицу Тарбагатай – на улицу Орал Аргынбекова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа З. Семизбаеву.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Округ акима                                С. Калиев