Науалы ауылдық округіне шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Науалы ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 03 мамырдағы N 7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 24 мамырда N 5-18-150 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы Науалы ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 14 қарашадағы N 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы Науалы ауылдық округі әкімінің 14.11.2013 N 2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Үржар ауданы Науалы ауылдық округі әкімінің 2012.12.25 № 12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Ветеринария туралы» 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасын басшылыққа ала отырып Үржар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық санитариялы инспекторының 2012 жылдың 13 сәуірдегі № 266 ұсынысы негізінде Науалы ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Науалы ауылдық округінде ұсақ малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринарлық режимі белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Үржар ауданы Науалы ауылдық округі әкімінің 2012.12.25 № 12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы С. Күлмұхаметовке осы шектеу іс-шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Науалы ауылдық округінің мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық мал дәрігері Н. Алтынбеков сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастырсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Науалы ауылдық округінің әкімі             Ө. Шоқпарбаев
Келісілді:
Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылық Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Үржар
аудандық аумақтық инспекциясының
мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық
инспекторы                                 С. Күлмұхаметов
03 мамыр 2012 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Науалинском сельском округе
Решение акима Науалинского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 03 мая 2012 года N 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 мая 2012 года за N 5-18-150. Утратило силу - решением акима Науалинского сельского округа Урджарского района от 14 ноября 2013 года N 2
Сноска. Утратило силу - решением акима Науалинского сельского округа Урджарского района от 14.11.2013 N 2.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Заголовок решения в редакции решения акима Науалинского сельского округа Урджарского района от 25.12.2012 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Урджарского района от 13 апреля 2012 года № 266 аким Науалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Науалинском сельском округе в связи с возникновением бруцеллеза мелкого рогатого скота.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения акима Науалинского сельского округа Урджарского района от 25.12.2012 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Рекомендовать государственному ветеринарно-санитарному инспектору Урджарской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан С. Кульмухаметову обеспечить контроль за исполнением требований данных ограничительных мероприятий.
3. Государственному ветеринарно-санитарному врачу Науалинского сельского округа Н. Алтынбекову организовать проведение оздоровительных мероприятий.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Науалинского сельского округа         О. Шокпарбаев
Согласовано:
Государственный ветеринарно-санитарный
инспектор Урджарской районной
территориальной инспекции комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                       С. Кульмухаметов
03 мая 2012 года