2012 жылға Шемонаиха ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 343 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 03 ақпанда N 5-19-164 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха ауданының әкімі аппаратының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 3/432 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха ауданының әкімі аппаратының 06.03.2013 N 3/432 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5-бабы 2-тармағы, 7-бабы 2) тармақшасы негізінде, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. 2012 жылға Шемонаиха ауданы бойынша халықтың мынадай нысаналы топтары анықталсын:
1) табысы аз адамдар;
2) жиырма бір жасқа дейінгі жастар;
3) балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар;
4) кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар;
5) Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар;
6) зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған);
7) мүгедектер;
8) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар;
9) бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
10) оралмандар;
11) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
12) жұмыс беруші-заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші-жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
13) өндірісті ұйымдастырудағы өзгерістерге, оның ішінде жұмыс көлемінің қайта ұйымдастырылуы және (немесе) қысқаруына байланысты толық емес жұмыс күні тәртібімен жұмыс істейтін адамдар;
14) жалақысы сақталмайтын демалыстағы адамдар;
15) ұзақ уақыт бойы (бір жылдан аса) жұмыс істемеген адамдар;
16) бұрын жұмыс істемеген (еңбек өтілі жоқ) адамдар;
17) жазғы демалыс кезеңіндегі оқушылар мен студенттер;
18) 50 жастан асқан адамдар;

Об определении целевых групп населения по Шемонаихинскому району на 2012 год
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 13 января 2012 года N 343. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 03 февраля 2012 года за N 5-19-164. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Шемонаихинского района от 06 марта 2013 года № 3/432)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Шемонаихинского района от 06.03.2013 № 3/432).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 2 статьи 5, подпункта 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие целевые группы населения по Шемонаихинскому району на 2012 год:
1) малообеспеченные;
2) молодежь, в возрасте до двадцати одного года;
3) воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
4) одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
5) граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи и надзоре;
6) лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
7) инвалиды;
8) лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9) лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
10) оралманы;
11) выпускники школ, организаций технического и профессионального, высшего и послевузовского образования;
12) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя-юридического лица либо прекращением деятельности работодателя-физического лица, сокращением численности или штата работников;
13) лица, занятые в режиме неполного рабочего времени, в связи с изменением в организации производства, в том числе при реорганизации и (или) сокращения объема работ;
14) лица, находящиеся в отпусках без сохранения зарплаты;
15) лица, не работающие длительное время (более одного года);
16) лица, ранее не работавшие (не имеющие трудового стажа);
17) студенты и учащиеся школ во время летних каникул;
18) лица старше 50 лет;

19) отбасында бірде-бір жұмысшысы жоқ адамдар;
20) маскүнемдік және (немесе) нашақорлықтан емдеу курсынан өткен адамдар;
21) қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінде есепте тұрған адамдар.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2012.09.12 № 721 (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. «Шемонаиха ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» (Бабаева Г. Н.) мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жататын адамдарға жұмысқа орналасуда жәрдемдесуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шемонаиха ауданы әкімінің орынбасары В. И. Лонскийге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі                  А. Тоқтаров

19) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
20) лица, прошедшие курс лечения от алкоголизма и (или) наркомании;
21) лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Шемонаихинского района от 12.09.2012 № 721 (вводится в действие через 10 дней после опубликования).
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Шемонаихинского района» (Бабаева Г. Н.) обеспечить содействие в трудоустройстве лиц, отнесенных к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шемонаихинского района Лонского В. И.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района                А. Токтаров