Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында 2012 жылы Шемонаиха ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесінен өтуге жұмыс орындарын ашатын жұмыс берушілер тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 351 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда N 5-19-166 тіркелді. Күші жойылды - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 мамырдағы N 558 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2012.05.31 N 558 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабы 5-4)5-7) тармақшалары18-118-2-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасынажастар тәжірибесін ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына сәйкес Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында 2012 жылы халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ашатын жұмыс берушілер тізбесі 1–қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении перечней работодателей, создающих социальные рабочие места для целевых групп населения и рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году в рамках Программы занятости 2020 по Шемонаихинскому району
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 351. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 15 февраля 2012 года за N 5-19-166. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района от 31 мая 2012 года N 558
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района от 31.05.2012 N 558.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-4), 5-7) статьи 7, статьями 18-118-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования социальных рабочих местПравилами организации и финансирования молодежной практики, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, создающих социальные рабочие места для целевых групп населения в 2012 году в рамках Программы занятости 2020, согласно приложению 1.

2. Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында 2012 жылы жастар тәжірибесінен өтуге жұмыс орындарын ашатын жұмыс берушілер тізбесі 2–қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Жұмыс берушілерге жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектергеон сегіз жасқа толмаған адамдар) толық емес жұмыс күнмен жұмыс істеуге, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану ұсынылсын.

2. Утвердить перечень работодателей, создающих рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году в рамках Программы занятости 2020, согласно приложению 2.
3. Рекомендовать работодателям предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидамлицам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.