"2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 342 қаулыға толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 наурыздағы N 439 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 06 сәуірде N 5-19-168 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха ауданының әкімі аппаратының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 3/432 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха ауданының әкімі аппаратының 06.03.2013 N 3/432 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабы 5) тармақшасының20-бабының, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 2-бабының, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесі негізінде, жұмыс берушілерден 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ашу туралы қосымша өтінімдердің түсуіне байланысты Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы «2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 3 ақпанда 5-19-163 нөмірімен тіркеліп, 2012 жылғы 10 ақпанда № 6 «Уба-Информ» газетінде жарияланған) № 342 қаулыға мынадай толықтырулар енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес «2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары» қосымшасы 49-56-тармақтармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі                  А. Тоқтаров
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 16 наурыздағы
№ 439 қаулысымен бекітілген
қосымша
2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру
көздері және нақты жағдайлары
р/с
Ұйымдар
атауы
Қоғамдық жұмыс
түрлері
Атқарылатын
жұмыстар көлемі
Сұраныс
(жарияланған
қажеттілік)
Ұсыныс
(бекітілген)
Қаржыландыру
көзі
1
2
3
4
5
6
7
49
«№ 19 кәсіптік лицей» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс жүргізуге көмек көрсету
Құжатайналыммен жұмысқа көмек
2
2
Аудандық бюджет
50
Шемонаиха аудандық пошта байланыс торабы (келісім бойынша)

О внесении дополнений в постановление от 13 января 2012 года № 342 "Об организации общественных работ в 2012 году"
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2012 года N 439. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 06 апреля 2012 года за N 5-19-168. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Шемонаихинского района от 06 марта 2013 года № 3/432)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Шемонаихинского района от 06.03.2013 № 3/432).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьи 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в связи с поступлением дополнительных заявок от работодателей по созданию общественных работ на 2012 год, акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шемонаихинского района «Об организации общественных работ в 2012 году» от 13 января 2012 года № 342 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 3 февраля 2012 года за № 5-19-163, опубликовано 10 февраля 2012 года № 6 в газете «Уба-Информ») следующие дополнения:
в приложении «Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2012 году, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, источники их финансирования» дополнить пунктами 49-56, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района                А. Токтаров
Приложение утверждено
постановлением акимата
Шемонаихинского района
от 16 марта 2012 года № 439
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2012 году, виды, объемы, источники финансирования
и конкретные условия общественных работ
п/п
Наименования
организаций
Виды
общественных
работ
Объем
выполняемых
работ
Спрос
(заявленная
потребность)
Предложение
(утверждено)
Источник
финансирования
1
2
3
4
5
6
7
49
Государственное учреждение «Профессиональный лицей 19» (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства
Помощь в работе с документооборотом
2
2
Районный бюджет
50
Шемонаихинский Районный узел почтовой связи (по согласованию)