Облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалануы бойынша құжаттарды бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімінің 2012 жылғы 9 тамыздағы № 26 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 қыркүйекте № 3086 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 51 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімінің 04.12.2015 № 51 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа ала отырып, "Облыстық бюджеттердiң мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгiн және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 625 қаулысына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2012 жылғы 24 мамырдағы № 3-2-12/3684-И ұсынымы негізінде ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған құжаттар бекітілсін:
1) субсидиялар алуға өтінімдер нысаны;
2) аудан бойынша мал шаруашылығы өнімін сату, сондай-ақ сиыр саны туралы жиынтық актінің нысаны;
3) субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квоталар мен бюджеттік субсидиялар мөлшерін бөлудің жиынтық тізімінің нысаны;
4) мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі, сондай-ақ сиыр саны мен субсидиялар төлеу туралы облыс бойынша жиынтық ведомость нысаны;
5) облыс бойынша қаражатты игеру жөніндегі есеп (ақпарат) нысаны;
6) мал шаруашылығы өнімін сату көлемі жөніндегі есеп (ақпарат) нысаны.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар мен Орал қаласының әкімдері осы шешімді жүзеге асыру жөніндегі қажетті шараларды алсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Ғ. Салықовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
2012 жылғы 9 тамыздағы № 26
облыс әкімінің шешімімен
бекітілді
Субсидиялар алуға өтінімдер нысаны
1 нысан 2012 жылға сиыр етін өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
2 нысан 2012 жылға сүтті өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
3 нысан 2012 жылға шошқа етін өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
4 нысан 2012 жылға биязы жүнді өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім

Об утверждении документов по использованию целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами на повышение продуктивности и качества продукции животноводства
Решение акима Западно-Казахстанской области от 9 августа 2012 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 сентября 2012 года № 3086. Утратило силу - решением акима Западно-Казахстанской области № 51 от 4 декабря 2015 года
Сноска. Утратило силу - решением акима Западно-Казахстанской области от 04.12.2015 № 51.
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2012 года № 625 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" и на основании рекомендации Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 мая 2012 года № 3-2-12/3684-И РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые документы:
1) формы заявок на получение субсидий;
2) форма сводного акта о реализации животноводческой продукции, а также количестве коров по району;
3) форма сводного списка распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий;
4) форма сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции, а также количестве коров и выплате субсидий;
5) форма отчета (информации) по освоению средств по области;
6) форма отчета (информации) по объемам реализации животноводческой продукции.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральска принять необходимые меры по реализации настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Салыкова Е. Г.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Утвержден
решением акима области
от 9 августа 2012 года № 26
Формы заявок на получение субсидий
Форма 1 Заявка на получение субсидий за производство и реализацию говядины на 2012 год
Форма 2 Заявка на получение субсидий за производство и реализацию молока на 2012 год
Форма 3 Заявка на получение субсидий за производство и реализацию свинины на 2012 год
Форма 4 Заявка на получение субсидий за производство и реализацию тонкой шерсти на 2012 год

5 нысан 2012 жылға қой және жылқы етін өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
6 нысан 2012 жылға қымыз және шұбат өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
7 нысан 2012 жылға құс етін және тауарлық жұмыртқа өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
8 нысан 2012 жылға iрi қара малдың аналық басын (сиырды) азықтандыру үшiн пайдаланылатын шырынды және кесек азықтың құнын iшiнара арзандату үшін субсидия алуға өтінім
1 нысан
2012 жылға сиыр етін өндіру
және сату үшін субсидия алуға
өтінім
1. Тауар өндіруші______________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы мал саны _____.
3. Бір мезгілде _____ бас ірі қара малды бордақылайтын қуаты бар және инфрақұрылымы дамыған мамандандырылған алаңның болуы (қажетін көрсету):
1) малды күтiп-бағуға арналған қоралар;
2) бетон жиектi азық беруге арналған науа;
3) сумен жабдықтау көздерінің болуы және автоматтандырылған суару көзiмен қамтамасыз етiлуi;
4) фекалдық масса мен қар суын шығарып тастауға арналған мүйiсi бар дренаждық жүйе;
5) азық дайындау және азық тарату техникасының/жабдығының, сондай-ақ азық сақтау қоймасының болуы;
6) бекiткiшi бар жiктегiштiң, таразы құрылғысының болуы;
7) ветеринариялық пунктінің болуы.
4. Қуаттылығы тәулігіне _____ тонна мал сою алаңының (пункт) және/немесе қайта өңдейтін цехтың (есепке алу нөмірі (коды) _____) болуы.
5. Iрi қара (союға өткiзiлетiн) малдың тiрiдей салмағы _____ кг кем емес.
6. Сойыс салмағында сатылатын сиыр етінің жоспарлы көлемі _____ тонна, соның ішінде қайта өңдеуге _____ тонна және (немесе) меншікті қайта өңдеуге _____ тонна (керегін толтыру).
7. Қолда бар жердің көлемі, барлығы _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, шабындықтар _____ га, жайылымдар _____ га.
8. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) шырынды азықтар _____ тонна;
2) ірі азықтар _____ тонна;
3) құрама жем _____ тонна;
4) дәнді мал азығы _____ тонна.
9. 2012 жылы дайындау жоспарлануда:
1) шырынды азықтар _____ тонна;
2) ірі азықтар _____ тонна;
3) құрама жем _____ тонна;
4) дәнді мал азығы _____ тонна.
10. 2012 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азықтар _____ тонна;
2) ірі азықтар _____ тонна;
3) құрама жем _____ тонна;
4) дәнді мал азығы _____ тонна.
11. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында тiркелген __________ (күні және тіркелген нөмірі).
12. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық):_______________
____________________________________________________________.
13. Өтінімге келесідей құжаттар қоса тіркеледі:

Форма 5 Заявка на получение субсидий за производство и реализацию баранины и конины на 2012 год
Форма 6 Заявка на получение субсидий за производство и реализацию кумыса и шубата на 2012 год
Форма 7 Заявка на получение субсидий за производство и реализацию мяса птицы и товарного яйца на 2012 год
Форма 8 Заявка на получение субсидий на удешевление стоимости сочных и грубых кормов используемых для кормления маточного поголовья крупного рогатого скота (коров) в 2012 году.
Форма 1
Заявка
на получение субсидий за производство
и реализацию говядины на 2012 год
1. Товаропроизводитель_________________________________
(наименование юридического
(физического) лица)
2. Наличие поголовья на 1 января 2012 года _____ голов.
3. Имеется специализированная площадка для содержания крупного рогатого скота с мощностью _____ голов единовременного откорма и развитой инфраструктурой (указать нужное):
1) загоны для содержания животных;
2) желоба для подачи кормов с бетонным фартуком;
3) наличие источников водоснабжения и обеспеченность автоматическим источником водопоя;
4) дренажная система с лагуной для удаления фекальных и талых вод;
5) наличие кормоприготовительной и кормораздаточной техники/оборудования, а также хранилища для кормов;
6) наличие раскола с фиксатором, весовое устройство;
7) наличие ветеринарного пункта.
4. Наличие убойной площадки (пункт) и/или перерабатывающего цеха (учетный номер (код) _____) с мощностью _____ тонн в сутки;
5. Живая масса крупного рогатого скота (реализуемого на убой) будет не ниже _____ кг.
6. Планируемый объем реализации говядины в убойном весе
_____ тонн, в том числе на переработку _____ тонн и (или) собственная переработка _____ тонн - (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего _____ га, в том числе пашни _____ га, сенокосных угодий _____ га, пастбищных угодий _____ га.
8 Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) сочных кормов _____ тонн;
2) грубых кормов _____ тонн;
3) комбикормов _____ тонн;
4) зернофуража _____ тонн.
9. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов _____ тонн;
2) грубых кормов _____ тонн;
3) комбикормов _____ тонн;
4) зернофуража _____ тонн.
10. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов _____ тонн;
2) грубых кормов _____ тонн;
3) комбикормов _____ тонн;
4) зернофуража _____ тонн.
11. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан _____ (дата и номер регистрации).
12. Адрес (полный) товаропроизводителя:________________
____________________________________________________________.
13. К заявке прилагаются следующие документы:

1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке алуға қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктен банктік шоттың бары туралы нөмірі көрсетілген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның басшысы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
"Растаймын"*
Батыс Қазақстан облысы __________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
2 нысан
2012 жылға сүтті өндіру
және сату үшін субсидия алуға
өтінім
1. Тауар өндіруші _____________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылы 1 қаңтарға сиыр мен қашарлардың меншiктi аналық басының (2 жастан ересек) _____ бары.
3. 2011 жылғы қорытындылар бойынша cауын сиырлар мен құнажындардың орташа жылдық саны _____ бас.
4. 2011 жылғы табын бойынша орташа сауылым (1 сиырға) _____ кг құрады (1-деңгей үшін бонитировканың қорытындысы бойынша № 7-сүт нысаны).
5. Есепке алу салмағында өндірілетін сүттің жоспарлы көлемі _____ тонна, оның ішінде есепке алу салмағында сатылатын көлем:
қайта өңдеуге______ тонна және (немесе) меншікті қайта өңдеуге _____ тонна – (керегін толтыру).
6. Қолда бары (қажеттісін көрсету):
1) пайдалануға _____ жылы енгізілген, _____ сауын сиырларға арналған қазіргі заманғы сүт кешені;
2) _____ сауын сиырларға арналған тиісті инфрақұрылымы бар сүт кешені (механикалық сауу, көң шығару мен мал азығын тарату, автосуару мен мал азығы цехы);
3) сүт өткізгіш түтіктерге, бидондарға сауылатын сауын құрылғылары (сүт жинайтын (танк) (барының астын сызу).
7. Сүтті қайта өңдейтін жеке меншік цехының болуы _____ (бар болған жағдайда толтырылады) __________________________.
(қуаттылығын, есептік
нөмірін кодын көрсету)
8. Қолда бар жердің көлемі, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га, шабындық _____ га, жайылымдық _____ га.
9. 2012 жылдың 1 қаңтарындағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) шырынды азықтар _____ тонна;
2) ірі азықтар _____ тонна;
3) құрама жем _____ тонна;
4) дәнді мал азығы _____ тонна.
10. 2012 жылы дайындау жоспарлануда:
1) шырынды азықтар _____ тонна;
2) ірі азықтар _____ тонна;
3) құрама жем _____ тонна;
4) дәнді мал азығы _____ тонна.
11. 2012 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азықтар _____ тонна;
2) ірі азықтар _____ тонна;
3) құрама жем _____ тонна;
4) дәнді мал азығы _____ тонна.
12. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында тiркелген __________ (күні және тіркелген нөмірі).

1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к _____ уровню.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
"Подтверждаю"*
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района Западно-Казахстанской области __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
Форма 2
Заявка
на получение субсидий за производство
и реализацию молока на 2012 год
1. Товаропроизводитель_________________________________
(наименование юридического
(физического) лица)
2. Наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 2-х лет) на 1 января 2012 года _____ голов.
3. Среднегодовое поголовье дойных коров и нетелей по итогам 2011 года _____ голов.
4. Средний удой по стаду (на 1 корову) за 2011 год составил _____ кг (для I уровня по результатам бонитировки Форма № 7-мол).
5. Планируемый объем производства молока в зачетном весе _____ тонн, из них объем реализации в зачетном весе:
на переработку _____ тонн и (или) собственная переработка
_____ тонн - (указать нужное).
6. Имеется в наличии (указать нужное):
1) современный молочный комплекс на _____ дойных коров, введенный в эксплуатацию _____ году;
2) молочный комплекс с соответствующей инфраструктурой (механизированное доение, навозоудаление и кормораздача, автопоение и кормоцех) на _____ дойных коров;
3) доильное оборудование с доением в молокопровод, в бидоны, молокосборник (танк) (подчеркнуть наличие).
7. Наличие собственного цеха по переработке молока _____ указать ____________________________ (заполняется в случаях наличия).
(указать – мощность,
учетный номер, код)
8. Наличие земельных угодий, всего _____ га, в том числе пашни _____ га, сенокосных угодий _____ га, пастбищных угодий _____ га.
9. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) сочных кормов _____ тонн;
2) грубых кормов _____ тонн;
3) комбикормов _____ тонн;
4) зернофуража _____ тонн.
10. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов _____ тонн;
2) грубых кормов _____ тонн;
3) комбикормов _____ тонн;
4) зернофуража _____ тонн.
11. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов _____ тонн;
2) грубых кормов _____ тонн;
3) комбикормов _____ тонн;
4) зернофуража _____ тонн.
12. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).

13. Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының бiрыңғай ақпараттық базасында тiркелген __________ (күні және тіркелген нөмірі).
14. Тауар өндірушінің мекенжайы _______________________
____________________________________________________________.
15. Өтінімге келесідей құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есеп алуға қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктен банктік шоттың бары туралы нөмірі көрсетілген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорын басшысы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
"Растаймын"*
Батыс Қазақстан облысы __________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
3 нысан
2012 жылға шошқа етін өндіру
және сату үшін субсидия алуға
өтінім
1. Тауар өндіруші _____________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. _____ бас шошқа бордақылауға арналған
мамандандырылған жайдың (алаңның) болуы, ___________________.
(үлгілік, жалпы алаңын,
шаршы метрін көрсету)
3. 2011 жылдың қорытындылары бойынша бордақылаудағы саны (орташа жылдық шошқа саны) _____ бас.
4. Мыналардың: автоматтандырылған өндіріс алаңдарының; мал соятын цехының; құрама жем цехының; таразы құрылғысының болуы.
5. Ветеринариялық пунктінің болуы.
6. Қуаттылығы тәулігіне _____ тонна сою алаңының (пункт) және/немесе қайта өңдейтін цехының (есепке алу нөмірі (коды) _____) болуы.
7. 2012 жылы етке өткізу үшін бордақылауға жататын шошқаның жоспарланған саны _____ бас.
8. Сатылатын шошқа етінің жоспарлы көлемі _____ тонна, соның ішінде қайта өңдеуге _____ тонна және (немесе) меншікті қайта өңдеуге _____ тонна (керектісін толтыру).
9. Шошқаның тірідей салмағы (етке өткізгенде) _____ кг кем емес.
10. Қолда бар жердің көлемі, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га.
11. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар _____ тонна;
2) құрама жем _____ тонна;
3) дәнді мал азығы _____ тонна.
12. 2012 жылы дайындау жоспарлануда:
1) ірі азықтар _____ тонна;
2) құрама жем _____ тонна;
3) дәнді мал азығы _____ тонна.
13. 2012 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) ірі азықтар _____ тонна;
2) құрама жем _____ тонна;
3) дәнді мал азығы _____ тонна.
14. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық) _______________
____________________________________________________________.
15. Өтінімге келесідей құжаттар қоса тіркеледі:

13. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и племенной работы__________ (дата и номер регистрации).
14. Адрес товаропроизводителя _________________________
____________________________________________________________.
15. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к _____ уровню.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
"Подтверждаю"*
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района Западно-Казахстанской области __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
Форма 3
Заявка
на получение субсидий за производство
и реализацию свинины на 2012 год
1. Товаропроизводитель_________________________________
(наименование юридического
(физического) лица)
. Наличие специализированного помещения (площадок) для откорма свиней _____ голов, _____ (указать – типовое, общая площадь кв. метров).
3. Поголовье на откорме (среднегодовое поголовье свиней) по итогам 2011 года _____ голов.
4. Наличие: автоматизации промышленной площадки; убойного цеха; комбикормового цеха; весового устройства.
5. Наличие ветеринарного пункта.
6. Наличие убойной площадки (пункт) и/или перерабатывающего цеха (учетный номер (код) _____) с мощностью _____ тонн в сутки.
7. Планируемое количество свиней подлежащих откорму для сдачи на мясо в 2012 году _____ гол.
8. Планируемый объем реализации свинины _____ тонн, в том числе на переработку _____ тонн и (или) собственная переработка _____ тонн - (заполнить нужное).
9. Живая масса свиней (реализуемого на убой) будет не ниже _____кг.
10. Наличие земельных угодий, всего _____ га, в том числе пашни _____ га.
11. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) грубых кормов _____ тонн;
2) комбикормов _____ тонн;
3) зернофуража _____ тонн.
12. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов _____ тонн;
2) комбикормов _____ тонн;
3) зернофуража _____ тонн.
13. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) грубых кормов _____ тонн;
2) комбикормов _____ тонн;
3) зернофуража _____ тонн.
14. Адрес (полный) товаропроизводителя:________________
____________________________________________________________.
15. К заявке прилагаются следующие документы:

1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке алуға қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктен банктік шоттың бары туралы нөмірі көрсетілген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның басшысы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
"Растаймын"*
Батыс Қазақстан облысы __________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
4 нысан
2012 жылға биязы жүнді өндіру
және сату үшін субсидия алуға
өтінім
1. Тауар өндіруші _____________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы қой саны _____ бас, соның ішінде аналықтары (2-жастан ересек) саны _____ бас.
3. _____ бас қойды ұстауға арналған қоражайдың болуы, сондай-ақ _____ бас қойды механикаландырылған қырқуға
арналған қоражайлардың болуы _______________________________.
(үлгілік, жалпы алаңын,
шаршы метрін көрсету)
4. Сатылатын жүннің жоспарлы көлемі _____ тонна, соның ішінде терең өңдеуге _____ тонна, бастапқы қайта өңдеуге _____ тонна, соның ішінде өзіндік цехтар арқылы _____ тонна – керектісін көрсету қажет (керектісін толтыру).
5. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га, шабындық _____ га, жайылымдық _____ га.
6. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар _____ тонна;
2) дәнді мал азығы _____ тонна.
7. 2012 жылы дайындау жоспарлануда:
1) ірі азықтар _____ тонна;
2) дәнді мал азығы _____ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық) ________________
____________________________________________________________.
9. Өтінімге келесідей құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке алуға қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктен банктік шоттың бары туралы нөмірі көрсетілген анықтама.
Кәсіпорынның басшысы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
"Растаймын"*
Батыс Қазақстан облысы __________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
5 нысан
2012 жылға қой және жылқы етін өндіру
және сату үшін субсидия алуға
өтінім
1. Тауар өндіруші _____________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)

1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к _____ уровню.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
"Подтверждаю"*
Начальник отдела сельского хозяйства ___________ района Западно-Казахстанской области __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
Форма 4
Заявка
на получение субсидий за производство
и реализацию тонкой шерсти на 2012 год
1. Товаропроизводитель_________________________________
(наименование юридического
(физического) лица)
2. Поголовье овец на 1 января 2012 года _____ голов, в том числе маток старше 2-х лет _____ голов.
3. Наличие помещений для содержания овец на _____ голов, а также помещения для механизированной стрижки овец на _____ голов _____________________________________________________________
(указать – типовое, общая площадь квадратных метров)
4. Планируемый объем реализации шерсти _____ тонн, в том числе на глубокую переработку _____ тонн, на первичную переработку
_____ тонн, в том числе через собственные цеха _____ тонн - указать какие (заполнить нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего _____ га, в том числе пашни
_____га, сенокосных угодий _____ га, пастбищных угодий _____ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов _____ тонн;
2) зернофуража _____ тонн.
7. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов _____ тонн;
2) зернофуража _____ тонн.
8. Адрес (полный) товаропроизводителя:_________________
____________________________________________________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__ " _____ 2012 год
"Подтверждаю"*
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района Западно-Казахстанской области __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
Форма 5
Заявка
на получение субсидий за производство
и реализацию баранины и конины на 2012 год
1. Товаропроизводитель ________________________________
(наименование юридического
(физического) лица)

2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы қой (жылқы) саны _____ бас, соның ішінде аналықтары (2 және 3 жастан ересек) саны _____ бас.
3. _____ бас қойды (жылқыны) ұстауға арналған
қоражайдың болуы____________________________________________.
(үлгілік, жалпы алаңын, шаршы метрін көрсету)
4. Сатылатын қой (жылқы) етінің жоспарлы көлемі _____ тонна, соның ішінде қайта өңдеуге _____ тонна және (немесе) меншікті қайта өңдеуге _____ тонна, басқа сату нысандары _____ тонна - көрсету қажет (керектісін толтыру).
5. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га, шабындық _____ га, жайылымдық _____ га.
6. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар _____ тонна;
2) дәнді мал азығы _____ тонна.
7. 2012 жылы дайындау жоспарлануда:
1) ірі азықтар _____ тонна;
2) дәнді мал азығы _____ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық) ________________
____________________________________________________________.
9. Өтінімге келесідей құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке алуға қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктен банктік шоттың бары туралы нөмірі көрсетілген анықтама.
Кәсіпорынның басшысы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
"Растаймын"*
Батыс Қазақстан облысы __________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
6 нысан
2012 жылға қымыз және шұбат өндіру
және сату үшін субсидия алуға
өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жылқы (түйе) саны _____, соның ішінде 3 жастан ересек биелер (інгендер) саны _____ бас.
3. Жоспарлы жылдық орта есеппен сауынды жылқылар (інгендер) _____ бас.
4. Есепке алу салмағымен өндірілетін қымыздың (шұбаттың) жоспарлы көлемі _____ тонна.
5. Тәулігіне _____ тонна қымыз (шұбат) өндіретін цехтың болуы.
6. Өндірілетін қымыздың (шұбаттың) жоспарлы көлемі _____ тонна, оның ішінде қайта өңдеуге _____ тонна және (немесе) меншікті қайта өңдеуге _____ тонна, басқа сату нысандары _____ тонна – (керегін толтыру)fs24.
7. Қолда бар жердің көлемі, барлығы _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, шабындықтар _____ га, жайылымдар _____ га.
8. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар _____ тонна;
3) дәнді мал азығы _____ тонна.

2. Поголовье овец (лошадей) на 1 января 2012 года _____ голов, в том числе маток (старше 2-х, 3-х лет) _____ голов.
3. Наличие помещения для содержания овец (лошадей) на
_____ голов ________________________________________________.
(указать – типовое, общая площадь квадратных метров)
4. Планируемый объем реализации баранины (конины) _____ тонн, в том числе на переработку _____ тонн и (или) собственная переработка
_____тонн, другие объекты реализации _____ тонн - указать какие (указать нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ___ га, в том числе, пашни
_____ га, сенокосных угодий _____ га, пастбищных угодий _____ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов _____ тонн;
2) зернофуража _____ тонн.
7. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов _____ тонн;
2) зернофуража _____ тонн.
8. Адрес (полный) товаропроизводителя _________________
____________________________________________________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" _____ 2012 год
"Подтверждаю"*
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района Западно-Казахстанской области __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
Форма 6
Заявка
на получение субсидий за производство
и реализацию кумыса и шубата на 2012 год
1. Товаропроизводитель ________________________________
(наименование юридического
(физического) лица)
2. Поголовье лошадей (верблюдов) на 1 января 2012 года
_____ голов, в том числе кобыл (верблюдоматок) _____ голов старше 3 – х лет.
3. Планируемое среднегодовое поголовье дойных кобыл (верблюдоматок) _____ голов.
4. Планируемый объем производства кумыса (шубата) в зачетном весе _____ тонн.
5. Наличие цеха по производству кумыса (шубата) на _____ тонн в сутки.
6. Планируемый объем реализации кумыса (шубата) _____ тонн, в том числе на переработку _________ тонн и (или) собственная переработка _____ тонн, другие объекты реализации _____ тонн - указать какие (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего _____ га, в том числе, пашни
_____ га, сенокосных угодий _____ га, пастбищных угодий _____ га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов _____ тонн;
2) зернофуража _____ тонн.

9. 2012 жылы дайындау жоспарлануда:
1) ірі азықтар _____ тонна;
3) дәнді мал азығы _____ тонна.
10. Тауар өндірушінің мекенжайы _______________________
____________________________________________________________.
11. Өтінімге келесідей құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке алуға қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктен банкілік шоттың бары туралы нөмірі көрсетілген анықтама.
Кәсіпорынның басшысы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
"Растаймын"*
Батыс Қазақстан облысы __________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
7 нысан
2012 жылға құс етін және тауарлық жұмыртқа
өндіру және сату үшін субсидия алуға
өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________.
(құс фабрикасының атауы)
2. 2012 жылдың 1 қаңтарына жұмыртқалайтын құстың орташа
жылдық саны _____ бас ______________________________________.
(кроссты және өнімділік бағытын көрсету)
3. 2011 жылы өндірілген құс етінің көлемі _____ тонна.
4. Құс фабрикасы пайдалануға берілді _________________.
(күні, айы, жылы)
5. Құс фабрикасының қуаттылығы _____ тонна, _____ мың дана (қажеттісін көрсету).
6. 2011 жылғы қорытындылар бойынша 1 мекиенге шаққанда орташа жылдық жұмыртқалау _____ дана.
7. 2012 жылы өндірілетін еттің жоспарлы көлемі _____ тонна, жұмыртқа _____ мың дана, оның ішінде ет өткізу көлемі _____ тонна, жұмыртқа _____ мың дана (керегін көрсету).
8. Сертификаттың (ИСО, "Экологиялық өнім" белгісі,
ХАССП азық-түлік қауіпсіздік жүйесі)_________________________
болуы (қандай сертификат екендігін және берілген күнін көрсету).
9. Құстарды ұстауға арналған технологиялық қондырғылардың болуы (торлық/едендік екендігін көрсету)fs24, қондырғының пайдалану мерзімі _____ жыл.
10. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық) _______________
____________________________________________________________.
11. Өтінімге келесідей құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке алуға қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктен банктік шоттың бары туралы нөмірі көрсетілген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Басшы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
"Растаймын"*
Батыс Қазақстан облысы __________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
8 нысан
2012 жылға iрi қара малдың аналық басын
(сиырды) азықтандыру үшiн пайдаланылатын
шырынды және кесек азықтың құнын
iшiнара арзандату үшін субсидия алуға
өтінім

9. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов _____ тонн;
2) зернофуража _____ тонн.
10. Адрес товаропроизводителя _________________________
____________________________________________________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" _____ 2012 год
"Подтверждаю"*
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района Западно-Казахстанской области __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
Форма 7
Заявка
на получение субсидий за производство
и реализацию мяса птицы и
товарного яйца на 2012 год
1. Товаропроизводитель ________________________________
(наименование птицефабрики)
2. Среднегодовое поголовье кур-несушек на 1 января 2012 года _____ голов__________________________________________________
(указать кросс и направление продуктивности)
3. Объем производства мяса птицы за 2011 год _____ тонн.
4. Ввод птицефабрики в эксплуатацию ___________________
(дата, месяц, год).
5. Мощность птицефабрики _____ тонн, _____ тыс. штук (указать нужное).
6. Среднегодовая яйценоскость на 1 курицу несушку по итогам 2011 года _____ штук.
7. Планируемый объем производства в 2012 году мяса _____ тонн, яиц ____ тыс. штук, из них объем реализации мяса _____ тонн, яиц
_____ тыс. штук (указать нужное).
8. Имеется сертификат (ИСО, знак "Экологическая продукция", система пищевой безопасности ХАССП) __________ (указать какой сертификат и дату выдачи).
9. Имеется технологическое оборудование для содержания птицы
__________(указать какое клеточное/напольное), срок эксплуатации оборудования _____ лет.
10. Адрес товаропроизводителя (полный) ________________
____________________________________________________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие к _____ уровню.
Руководитель __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
"Подтверждаю"*
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района Западно-Казахстанской области __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
Форма 8
Заявка
на получение субсидий на удешевление
стоимости сочных и грубых кормов
используемых для кормления маточного
поголовьякрупного рогатого скота
(коров) в 2012 году

1. Тауар өндіруші ____________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы ірі қара мал саны _____ бас, оның ішінде сиыр _____ бас _____ (өнімділіктің бағытын көрсету).
3. Шырынды және кесек азықты субсидиялауға жоспарланған сиыр саны _____ бас.
4. Қолда бар жердің көлемі, барлығы _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, шабындықтар _____ га, жайылымдар _____ га.
5. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) шырынды азықтар _____ тонна;
2) ірі азықтар _____ тонна;
3) құрама жем _____ тонна;
4) дәнді мал азығы _____ тонна.
6. 2012 жылы дайындау жоспарлануда:
1) шырынды азықтар _____ тонна;
2) ірі азықтар _____ тонна;
3) құрама жем _____ тонна;
4) дәнді мал азығы _____ тонна.
7. 2012 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азықтар _____ тонна;
2) ірі азықтар _____ тонна;
3) құрама жем _____ тонна;
4) дәнді мал азығы _____ тонна.
8. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында тiркелген __________ (күні және тіркелген нөмірі).
9. Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының бiрыңғай ақпараттық базасында тiркелген __________ (күні және тіркелген нөмірі).
10. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық)________________
____________________________________________________________.
. Өтінімге келесідей құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке алуға қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктен банктік шоттың бары туралы нөмірі көрсетілген анықтама;
5) аналық мал басын сақтау туралы міндеттеме;
6) егіс айналымында азықтық дақылдардың бары туралы анықтама немесе азықты сатып алу шарты.
Кәсіпорынның басшысы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
"Растаймын"*
Батыс Қазақстан облысы __________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
"__" _____ 2012 жыл
Ескерту:
*Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында өтінімде көрсетілген мәліметтердің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
2012 жылғы 9 тамыздағы № 26
облыс әкімінің шешімімен
бекітілді
Бекітемін
__________ ауданының әкімі
__________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
2012 жылғы "__" _____
Аудан бойынша мал шаруашылығы өнімін сату,
сондай-ақ сиыр саны туралы жиынтық актінің
нысаны
Батыс Қазақстан облысы
__________ ауданы бойынша 2012 жылғы _____
(айы)
___________________________________________
(керегін көрсету)
мал шаруашылығы өнімінің сатылуы,
сондай-ақ аудан бойынша сиыр саны**
туралы жиынтық акті (ай сайынғы)*
Тауар өндірушінің атауы
Субсидия-
ланатын мал шаруа-
шылығы өнімі
Сиыр саны (бас)
Төлем құжа-
тының атауы, датасы және №
Мал шаруа-
шылығы өнімінің сатылған көлемі (тонна, мың дана)
Сатып алушы-
ның атауы, оның дерек-
темелері
аудан бойынша ЖИЫНТЫҒЫ
*субсидияланатын мал шаруашылығы өнімінің әрбір түріне жеке жасалады
**өндірілген сүтті, шырынды және кесек азықты субсидиялау үшiн сиырдың саны көрсетіледі.
Аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімінің
бастығы __________ (Т.А.Ә., қолы)
Аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімінің
маманы __________ (Т.А.Ә., қолы)
2012 жылғы 9 тамыздағы № 26
облыс әкімінің шешімімен
бекітілді
Субсидиялау бағдарламасына катысушылар
арасында квоталар мен бюджеттік субсидиялар
мөлшерін бөлудің жиынтық тізімінің
нысаны
Батыс Қазақстан облысы бойынша 2012 жылға
арналған субсидиялау бағдарламасының
қатысушылары арасында квоталар мен бюджеттік
субсидиялар мөлшерін бөлудің жиынтық
тізімі
Атауы
Қолда бар мал саны, бас
Қолда бар сиыр, бас
Соның ішінде аналық-
тары, бас
аудан
шаруа-
шылық
өнім түрі (деңгей)
сиыр еті
1
сиыр еті
2
сиыр еті
3
ЖИЫНТЫҒЫ
сүт
1
сүт
2
сүт
3
ЖИЫНТЫҒЫ
шошқа еті
1
шошқа еті
2
ЖИЫНТЫҒЫ
құс еті
1
2
3
ЖИЫНТЫҒЫ
тауарлық жұмыртқа
1
2
3
ЖИЫНТЫҒЫ
жүн
ЖИЫНТЫҒЫ
қой еті
жылқы еті
қымыз
шұбат
шырынды және кесек азық*
кестенің жалғасы
Бордақы-
лаудағы мал басы, бас
Сауылатын сиыр саны, бас
Өндірі-
летін өнім көлемі, тонна, мың дана
Сатылған өнім бірлігіне субсидия нормативі, теңге
Жеткізілген квота
тонна, мың дана
Субсидия сомасы, мың теңге
*ірі қара малдың аналық мал басын (сиырларды) азықтандыруға пайдаланылатын ірі және шырынды мал азығының құнын субсидиялауға толтырылады.
Ескерту: Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы квотаны бекіткен күннен бастап төрт күн ішінде Ауыл шаруашылығы министрлігіне облыс әкімінің субсидиялау бағдарламасына қатысатын тауар өндірушілер үшін квотаны бекіту туралы шешімінің көшірмесін ұсынады.
2012 жылғы 9 тамыздағы № 26
облыс әкімінің шешімімен
бекітілді
Бекітемін
Батыс Қазақстан облысы
ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы
__________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
2012 жылғы "__" _____
Мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі,
сондай-ақ сиыр саны мен субсидиялар төлеу
туралы облыс бойынша жиынтық ведомосінің
нысаны
Батыс Қазақстан облысы
бойынша 2012 жылғы _____
(айы)
_________________________________________
(керегін көрсету)
мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі,
сондай-ақ, сиыр саны мен субсидиялар
төлеу туралы облыс бойынша жиынтық
ведомосі
Атауы
Жылдық квота
Сатылған мал шаруашылығы өнімінің бірлігі (кг, дана) үшін субсидия нормативтері, теңге немесе
1 басқа
Ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші
Өнім*
тонна, мың дана
теңге
кестенің жалғасы
Нақты сойыс салмағында сатылған ет, сүт, жүн,
жұмыртқа (тонна, мың дана)
Ет, жұмыртқа өндіру үшін пайдаланған нақты құрама азық (құрама жем), тонна
жыл басынан
есеп беру айында
жыл басынан
есеп беру айында
кестенің жалғасы
Жыл басынан бері тиесілі субсидияның сомасы, теңге
Жыл басынан бері төленгені, теңге
Субсидиялардың тиесілі сомасының
қалдығы, теңге
Төленуге жататыны, теңге
*деңгейін көрсету
Мал шаруашылығы
бөлімінің бастығы __________ (Т.А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер __________ (Т.А.Ә., қолы)
2012 жылғы 9 тамыздағы № 26
облыс әкімінің шешімімен
бекітілді
Бекітемін
Батыс Қазақстан облысы
ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы
__________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
2012 жылғы "__" _____
Облыс бойынша қаражатты игеру
жөніндегі есеп (ақпарат)
нысаны
Батыс Қазақстан облысы бойынша
2012 жылдың "__" _____ игерілген
қаражат бойынша есеп (ақпарат)*
№ р/н
Атауы (өнімнің)
Жеткізілген квота
Жеткізілген қаржылан дыру жоспары, мың теңге**
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
кестенің жалғасы
Нақты сатылғаны ***
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасында өңдеуде жатыр
Нақты төленгені
дең-
гейі
кг, мың
дана
сомасы, мың тенге
дең-
гейі
кг, мың дана
сомасы, мың тенге
дең-гейі
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
* есепті айдан кейінгі айдың 5–інен кешіктірілмей ай сайын ұсынылады
** есептесу күні жылдың басына
*** барлық сатылатын көлем (субсидияны есепке алмай)
Мал шаруашылығы
бөлімінің бастығы __________ (Т.А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер __________ (Т.А.Ә., қолы)
2012 жылғы 9 тамыздағы № 26
облыс әкімінің шешімімен
бекітілді
Бекітемін
Батыс Қазақстан облысы
ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы
__________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
2012 жылғы "__" _____
Мал шаруашылығы өнімін сату
көлемі жөніндегі есеп (ақпарат)
нысаны
Батыс Қазақстан облысы бойынша
2012 жылдың "_____" тоқсанында
сатылған мал шаруашылығы өнімінің
көлемі бойынша есеп (ақпарат)
Кәсіп-
орынның атауы
Өнімнің түрі
Жеткізілген квота, тонн, мың дана
Сату
Сауда объектілері
соның ішінде, өзіндік
кг, дана
1 кг,
1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг,
1 дана сату бағасы, теңге
кестенің жалғасы
Сату
Қайта өңдеу кәсіпорындары
соның ішінде, меншікті
Басқа мекемелер**
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге*
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
* өңделген өнімнің сату бағасы
** аурухана, мектеп және мектепке дейінгі мекемелер және т.б.
Мал шаруашылығы
бөлімінің бастығы __________ (Т.А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер __________ (Т.А.Ә., қолы)
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
га – гектар
кг – килограмм
Т.А.Ә. - тегі, аты-жөні, әкесінің аты

1. Товаропроизводитель_________________________________
(наименование юридического
(физического) лица)
2. Наличие КРС на 1 января 2012 года _____ голов, в т.ч. коров
____ голов _____ (указать направление продуктивности).
3. Планируемое поголовье коров на субсидированиеfs24 сочных и грубыхfs24 кормов _____ гол.
4. Наличие земельных угодий, всего _____ га, в том числе пашни _____ га, сенокосных угодий _____ га, пастбищных угодий
_____ га.
5. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) сочных кормов _____ тонн;
2) грубых кормов _____ тонн;
3) комбикормов _____ тонн;
4) зернофуража _____ тонн.
6. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов _____ тонн;
2) грубых кормов _____ тонн;
3) комбикормов _____ тонн;
4) зернофуража _____ тонн.
7. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов _____ тонн;
2) грубых кормов _____ тонн;
3) комбикормов _____ тонн;
4) зернофуража _____ тонн.
8. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
9. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и племенной работы __________ (дата и номер регистрации).
10.Адрес (полный) товаропроизводителя__________________
____________________________________________________________.
. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) обязательство о сохранности маточного поголовья;
6) справка о наличии кормовых культур в севообороте или договор на покупку кормов;
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
"Подтверждаю"*
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района Западно-Казахстанской области __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
Примечание: *Руководитель отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Утвержден
решением акима области
от 9 августа 2012 года № 26
Утверждаю
аким __________ района
__________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
Форма
сводного акта о реализации
животноводческой продукции,
а также количестве коров по району
Сводный акт (ежемесячный) *
о реализации животноводческой продукции,
а также количестве коров по району**
____________________________________
(указать нужное)
за _____ 2012 год по _____
(месяц)
Западно-Казахстанской области
Наиме-
нование товаро-
произ-
водителя
Субси-
дируемая
животно-
водческая продукция
Коли-
чество коров (гол.)
Наиме-
нование,
дата и №платеж-
ного документа
Объем реали-
зованной животно-
водческой продукции (тонн, тыс. штук)
Наиме-
нование покупа-
теля, его рекви-
зиты
ИТОГО по району
*составляется отдельно на каждый вид субсидируемой животноводческой продукции
**количество коров указывается при производстве молока и субсидирование грубых и сочных кормов.
Начальник районного отдела
сельского хозяйства
и ветеринарии __________ (Ф.И.О., подпись)
Специалист районного отдела
сельскогохозяйства
и ветеринарии __________ (Ф.И.О., подпись)
Утвержден
решением акима области
от 9 августа 2012 года № 26
Форма
сводного списка распределения квот
среди участников программы субсидирования
и размеров бюджетных субсидий
Сводный список
распределения квот среди участников программы
субсидирования и размеров бюджетных субсидий
по Западно-Казахстанской области на 2012 год
Наименование
Наличие пого-
ловья, голов
Наличие коров, голов
в том числе маток, голов
района
хозяйства
вид продукции (уровень)
говядина
1
говядина
2
говядина
3
ИТОГО
молоко
1
молоко
2
молоко
3
ИТОГО
свинина
1
свинина
2
ИТОГО
мясо птицы
1
2
3
ИТОГО
товарное яйцо
1
2
3
ИТОГО
шерсть
ИТОГО
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Сочный и грубый корм*
продолжение таблицы
Пого-
ловье на откорме, голов
Пого-
ловье дойных коров
Объем произ-
водства продукции, тонн, тыс. штук
Норматив субсидий за единицу реализо-
ванной продукции, тенге
Доведенная квота
тонн, тыс. штук
сумма субси-
дий, тыс. тенге
* заполняется на субсидирование стоимости сочных и грубых кормов используемых для кормления маточного поголовья (коров) крупного рогатого скота
Примечание: Управление сельского хозяйства области в течение четырех дней со дня утверждения квот представляет в Министерство сельского хозяйства копию решения акима области об утверждении квот для товаропроизводителей участвующих в программе субсидирования.
Утвержден
решением акима области
от 9 августа 2012 года № 26
Утверждаю
Начальник управления
сельского хозяйства
Западно-казахстанской области
__________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
Форма
сводной ведомости по области
об объемах реализованной животноводческой
продукции, а также количестве коров
и выплате субсидий
Сводная ведомость по области
об объемах реализованной животноводческой
продукции, а также количестве коров и
выплате субсидий __________ (указать
нужное) за __________ 2012 года
(месяц)
по Западно-Казахстанской области
Наименование
Годовая квота
Норматив субсидий за единицу (1 кг., штук) реализованной животноводческой продукции, тенге или на 1 гол.
Сельхоз-
товаро-
произво-
дителя
Про-
дук-
ции*
тонн, тыс. штук
тенге
продолжение таблицы
Фактически реализовано животноводческой продукции, (тонн, тыс. штук)
Фактически использовано комбикормов (концкормов) для производства мяса, яиц, тонн
с начала года
за отчетный месяц
с начала года
за отчетный месяц
продолжение таблицы
Причитающаяся сумма субсидий с начала года, тенге
Оплачено с начала года, тенге
Остаток причитающейся суммы субсидий, тенге
Подлежит к оплате, тенге
*Указать уровень
Начальник отдела
животноводства __________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________ (Ф.И.О., подпись)
Утвержден
решением акима области
от 9 августа 2012 года № 26
Утверждаю
Начальник управления
сельского хозяйства
Западно-Казахстанской области
__________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
Форма
отчета (информации) по освоению
средств по области
Отчет (информация)*
по освоению средств на "__" _____ 2012 года
по Западно-Казахстанской области
№ п/п
Наименование (продукции)
Доведенная квота
Доведенный план финансирования, тыс. тенге**
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
продолжение таблицы
Фактически реализовано ***
Находится на обработке в управлении сельского хозяйства
области
Фактически оплачено
уро-вень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уро-вень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уро-вень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
*представляется ежемесячно не позднее 5 числа следующим за отчетным месяцем
**на отчетную дату с начала года
***весь объем реализации (без учета субсидий)
Начальник отдела
животноводства __________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________ (Ф.И.О., подпись)
Утвержден
решением акима области
от 9 августа 2012 года № 26
Утверждаю
Начальник управления
сельского хозяйства
Западно-Казахстанской области
_________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _____ 2012 год
Форма
отчета (информации) по объемам реализации
животноводческой продукции
Отчет (информация) по объемам реализации
животноводческой продукции
за "__" квартал 2012 года
по Западно-Казахстанской области
Наиме-
нование пред-
приятия
Вид продук-
ции
Доведен-
ная квота, тонн, тыс. штук
Реализация
Объекты торговли
в том числе собственные
кг., штук
цена реализации,за 1 кг, 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации,
за 1 кг, 1 штуку, тенге
продолжение таблицы
Реализация
Предприятия переработки
в том числе собственные
Другие учреждения **
кг., штук
цена реализации,
за 1 кг, 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации, за 1 кг, 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации,
за 1 кг, 1 штуку, тенге
*цена реализации переработанной продукции
**больницы, школьным и дошкольным учреждениям и т.д.
Начальник отдела
животноводства __________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________ (Ф.И.О., подпись)
Расшифровка аббревиатур:
га - гектар
кг – килограмм
Ф.И.О.- фамилия, имя, отчество
тыс. – тысяча
г. – год