Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 166 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қазанда № 3097 тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы бекітілсін.

Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2012 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 октября 2012 года № 3097.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемое расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары С. К. Сүлейменге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
2012 жылғы 11 қыркүйектегі
№166 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Сулеймен С. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Утверждено
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 11 сентября 2012 года № 166
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения

Ескерту. Орналастырылуы жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 09.02.2024 № 24 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы
1
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Фрунзе көшесі, 49, "Оптима" кітап дүкені
2
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 153 үй, 66 үй-жай, "Книги" кітап дүкені
3
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Құрманғазы көшесі, 150 үй, 100 үй-жай, "Книжник" кітап дүкені
4
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Абай даңғылы, 105 үй, 13 үй-жай
5
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Молодежная көшесі 13, "Жарсуат" сауда үйі
6
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Абай даңғылы, 104 м, "Muslimstore07" дүкені
7
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Д.Қонаев көшесі 64, "Жарқын" сауда орталығы 24 бутик.
8

Сноска. Расположение - в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 09.02.2024 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Расположение специальных стационарных помещений
1
Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Фрунзе, 49, книжный магазин "Оптима"
2
Западно-Казахстанская область, город Уральск, проспект Абулхайыр хана, дом 153, помещение 66, книжный магазин "Книги"
3
Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Курмангазы, дом 150, помещение 100, книжный магазин "Книжник"
4
Западно-Казахстанская область, город Уральск, проспект Абая, дом 105, помещение 13
5
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, улица Молодежная 13, торговый дом "Жарсуат"
6
Западно-Казахстанская область, город Уральск, проспект Абая, 104 м, магазин "Muslimstore07"
7
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Чапаев, улица Д.Конаева 64, торговый центр "Жарқын" 24 бутик.
8

Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Д.Нурпеисова көшесі 12/2, "На театральной" сауда үйі №3 бутик

Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Д.Нурпеисовой 12/2, торговый дом "На театральной" №3 бутик