Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда № 3114 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 2 ақпандағы № 6-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013.02.02 № 6-1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 20 қарашадағы № 51-V "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 13 сәуiрдегi № 461 "Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға 2012 жылға арналған қаражатты бөлу туралы", 2012 жылғы 21 қарашадағы № 1469 "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" қаулыларына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3075 тіркелген, 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Приуралье" газетінде № 145-146 және 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Орал өңірі" газетінде № 144-145 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "86 303 394" деген сан "86 146 350" деген санмен ауыстырылсын;
"59 418 196" деген сан "59 261 152" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "86 311 857" деген сан "85 953 733" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "6 478 834" деген сан "6 493 634" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" жолындағы "791 245" деген сан "776 445" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "312 500" деген сан "487 500" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "312 500" деген сан "487 500" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-6 799 797" деген сан "-6 788 517" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "6 799 797" деген сан "6 788 517" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 декабря 2012 года № 3114. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 2 февраля 2013 года № 6-1
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 02.02.2013 № 6-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, Законом Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года № 51-V "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы" и постановлениями Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года № 461 "О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2012 год", от 21 ноября 2012 года № 1469 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" от 6 декабря 2011 года № 36-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3075, опубликованное 15 декабря 2011 года в газете "Приуралье" № 145-146 и 15 декабря 2011 года в газете "Орал өңірі" № 144-145), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "86 303 394" заменить цифрой "86 146 350";
цифру "59 418 196" заменить цифрой "59 261 152";
в подпункте 2) цифру "86 311 857" заменить цифрой "85 953 733";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "6 478 834" заменить цифрой "6 493 634";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "791 245" заменить цифрой "776 445";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "312 500" заменить цифрой "487 500";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "312 500" заменить цифрой "487 500";
в подпункте 5) цифру "-6 799 797" заменить цифрой "-6 788 517";
в подпункте 6) цифру "6 799 797" заменить цифрой "6 788 517";

"қарыздарды өтеу" жолындағы "470 314" деген сан "481 594" деген санмен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшадағы "33 445 113" деген сан "33 282 981" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацта "68 597" деген сан "63 597" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "122 910" деген сан "122 820" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "178 518" деген сан "169 957" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "472 476" деген сан "433 478" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "21 747" деген сан "11 959" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "1 125 898" деген сан "1 317 545" деген санмен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта "2 395 524" деген сан "2 347 035" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "671 120" деген сан "667 021" деген санмен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта "123 031" деген сан "122 011" деген санмен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта "35 187" деген сан "187" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта "405 659" деген сан "381 380" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацта "338 275" деген сан "391 755" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацта "461 873" деген сан "504 228" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацта "102 267" деген сан "99 832" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзацта "658 583" деген сан "491 444" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма тоғызыншы абзацта "845 999" деген сан "745 999" деген санмен ауыстырылсын;
отызыншы абзацта "1 134 088" деген сан "1 463 835" деген санмен ауыстырылсын;
отыз алтыншы абзацта "426 297" деген сан "397 222" деген санмен ауыстырылсын;
қырық бірінші абзацта "2 447 630" деген сан "2 090 852" деген санмен ауыстырылсын;
қырық сегізінші абзацта "1 400 000" деген сан "1 450 000" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы елуінші абзацпен толықтырылсын:
"2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыруға – 1 390 мың теңге.";
3) тармақшадағы "1 378 647" деген сан "1 379 350" деген санмен ауыстырылсын;
3-1 тармақта:
"2 367 125" деген сан "2 430 928" деген санмен ауыстырылсын;
"1 250 563" деген сан "880 461" деген санмен ауыстырылсын;
"1 116 562" деген сан "1 550 467" деген санмен ауыстырылсын;
4-1 тармақта "180 383" деген сан "180 343" деген санмен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"791 245" деген сан "776 445" деген санмен ауыстырылсын;
"678 495" деген сан "655 686" деген санмен ауыстырылсын;
11-тармақта "307 739" деген сан "175 825" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

в строке "погашение займов" цифру "470 314" заменить цифрой "481 594";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "33 445 113" заменить цифрой "33 282 981";
в абзаце втором цифру "68 597" заменить цифрой "63 597";
в абзаце шестом цифру "122 910" заменить цифрой "122 820";
в абзаце восьмом цифру "178 518" заменить цифрой "169 957";
в абзаце десятом цифру "472 476" заменить цифрой "433 478";
в абзаце двенадцатом цифру "21 747" заменить цифрой "11 959";
в абзаце тринадцатом цифру "1 125 898" заменить цифрой "1 317 545";
в абзаце четырнадцатом цифру "2 395 524" заменить цифрой "2 347 035";
в абзаце пятнадцатом цифру "671 120" заменить цифрой "667 021";
в абзаце шестнадцатом цифру "123 031" заменить цифрой "122 011";
в абзаце девятнадцатом цифру "35 187" заменить цифрой "187";
в абзаце двадцать первом цифру "405 659" заменить цифрой "381 380";
в абзаце двадцать втором цифру "338 275" заменить цифрой "391 755";
в абзаце двадцать четвертом цифру "461 873" заменить цифрой "504 228";
в абзаце двадцать шестом цифру "102 267" заменить цифрой "99 832";
в абзаце двадцать седьмом цифру "658 583" заменить цифрой "491 444";
в абзаце двадцать девятом цифру "845 999" заменить цифрой "745 999";
в абзаце тридцатом цифру "1 134 088" заменить цифрой "1 463 835";
в абзаце тридцать шестом цифру "426 297" заменить цифрой "397 222";
в абзаце сорок первом цифру "2 447 630" заменить цифрой "2 090 852";
в абзаце сорок восьмом цифру "1 400 000" заменить цифрой "1 450 000";
дополнить пятидесятым абзацем следующего содержания:
"на реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц, находящихся и освободившихся из мест лишения свободы, в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы – 1 390 тысяч тенге.";
в подпункте 3) цифру "1 378 647" заменить цифрой "1 379 350";
в пункте 3-1:
цифру "2 367 125" заменить цифрой "2 430 928";
цифру "1 250 563" заменить цифрой "880 461";
цифру "1 116 562" заменить цифрой "1 550 467";
в пункте 4-1 цифру "180 383" заменить цифрой "180 343";
в пункте 5:
цифру "791 245" заменить цифрой "776 445";
цифру "678 495" заменить цифрой "655 686";
в пункте 11 цифру "307 739" заменить цифрой "175 825";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

268 670
261
Облыстың білім басқармасы
1 401 646
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
709 083
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
578 254
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 350
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 838
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
121
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
3 244 427
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
211 616
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
211 616
261
Облыстың білім басқармасы
3 032 811
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 818 423
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
125 000
047
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен техникалық және кәсiптiк бiлiм беру ұйымдарының өндiрiстiк оқыту шеберлерiне өндiрiстiк оқытуды ұйымдастырғаны үшiн қосымша ақы белгiлеу
89 388
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
857 223
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24 964
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
24 964
261
Облыстың білім басқармасы
832 259
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
832 259
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 854 256
261
Облыстың білім басқармасы
1 113 117
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 563
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
004
Облыстық мемлекеттік Білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

268 670
261
Управление образования области
1 401 646
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
709 083
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
578 254
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 350
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
0
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы"
11 838
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
121
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
3 244 427
253
Управление здравоохранения области
211 616
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
211 616
261
Управление образования области
3 032 811
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 818 423
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
125 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
89 388
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
857 223
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
0
253
Управление здравоохранения области
24 964
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
24 964
261
Управление образования области
832 259
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
832 259
9
Прочие услуги в области образования
2 854 256
261
Управление образования области
1 113 117
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
60 563
002
Создание информационных систем
0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования

32 729
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
46 591
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
228 663
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
208 413
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
152
029
Әдістемелік жұмыс
36 182
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 957
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 375
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
265 492
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 741 139
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
748 727
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
33 949
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
958 463
05
Денсаулық сақтау
17 805 134
1
Кең бейiндi ауруханалар
228 307
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
228 307
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
228 307
2
Халықтың денсаулығын қорғау
809 450
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
809 450
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
557 667
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
142 492
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
107 901
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
1 390
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
0
3
Мамандандырылған медициналық көмек

32 729
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
46 591
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
228 663
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-
педагогической консультативной помощи населению
208 413
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
0
013
Капитальные расходы государственного органа
152
029
Методическая работа
36 182
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
169 957
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
64 375
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
265 492
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
0
271
Управление строительства области
1 741 139
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
748 727
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
33 949
037
Строительство и реконструкция объектов образования
958 463
05
Здравоохранение
17 805 134
1
Больницы широкого профиля
228 307
253
Управление здравоохранения области
228 307
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
228 307
2
Охрана здоровья населения
809 450
253
Управление здравоохранения области
809 450
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
557 667
006
Услуги по охране материнства и детства
142 492
007
Пропаганда здорового образа жизни
107 901
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках
Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1 390
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
0
3
Специализированная медицинская помощь

74 189
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
72 303
018
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
72 303
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 834 877
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 334 642
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
99 689
047
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді-мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
99 689
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
187
261
Облыстың білім басқармасы
315 589
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде елді-мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
315 589
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 919 177
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 691 793
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
97 884
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 125 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 500
056
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
0
2
Коммуналдық шаруашылық
5 500 235
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 965 002
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
76 040
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
100 000
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
0

74 189
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
72 303
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
72 303
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 834 877
1
Жилищное хозяйство
4 334 642
253
Управление здравоохранения области
99 689
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
99 689
256
Управление координации занятости и социальных программ области
187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
187
261
Управление образования области
315 589
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
315 589
271
Управление строительства области
3 919 177
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 691 793
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
97 884
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
2 125 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 500
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
0
2
Коммунальное хозяйство
5 500 235
271
Управление строительства области
1 965 002
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
76 040
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
100 000
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
0

1 485 809
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 827
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
151 023
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 952
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
0
007
Ақпараттық жүйелер құру
0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
617 808
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
22 144
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
10 435
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
4 038
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
406 670
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және реконструкциялау
0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
51 522
030
Жануарлардың эпизоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
15 000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
121 390
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін мамандарға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
99 832
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн мамандарға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
99 832
2
Су шаруашылығы
422 801
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 609
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
2 609
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0

1 485 809
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
83 827
002
Поддержка семеноводства
151 023
003
Капитальные расходы государственного органа
1 952
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
0
007
Создание информационных систем
0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
617 808
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
22 144
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
10 435
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
4 038
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
406 670
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
51 522
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
15 000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
121 390
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
0
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
99 832
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
99 832
2
Водное хозяйство
#ССЫЛКА!
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 609
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
2 609
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
0

028
Уақытша сақтау пункттеріне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
4 447
035
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен азық-түлiк тауарларының өңiрлiк тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
491 444
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
80 195
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
169 687
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
169 687
271
Облыстың құрылыс басқармасы
110 237
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 079
005
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
1 158
023
Ақпараттық жүйелер құру
0
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
51 000
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
59 450
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 450
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді-мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
40 000
003
Ақпараттық жүйелер құру
0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
12
Көлiк және коммуникация
2 763 022
1
Автомобиль көлiгi
1 409 772
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 409 772
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 409 772
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
0
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
4
Әуе көлiгi
19 082
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
19 082
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау

028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 447
035
Формирование региональных стабилизационных фондов
продовольственных товаров за счет трансфертов из
республиканского бюджета
491 444
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
80 195
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
169 687
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
169 687
271
Управление строительства области
110 237
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
58 079
005
Капитальные расходы государственного органа
1 158
023
Создание информационных систем
0
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
51 000
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
59 450
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
19 450
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
40 000
003
Создание информационных систем
0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0
12
Транспорт и коммуникации
2 763 022
1
Автомобильный транспорт
1 409 772
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 409 772
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 409 772
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
0
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
0
4
Воздушный транспорт
19 082
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
19 082
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов