Батыс Қазақстан облысындағы жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 227 қаулысы мен Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2013 жылғы 18 қаңтарда № 3154 тіркелді.
Ескерту. Қаулы мен шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің бірлескен 14.12.2022 № 257 қаулысымен және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 14.12.2022 № 16-5 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыс Қазақстан облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Сессия төрағасы Б. Тұманов
Облыстық мәслихат хатшысы М. Құлшар
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2012 жылғы
6 желтоқсандағы № 227 және
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2012 жылғы
7 желтоқсандағы № 5-3
бірлескен қаулысына және
шешіміне қосымша
Батыс Қазақстан облысындағы жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері

Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель в Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2012 года № 227 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 января 2013 года № 3154.
Сноска. Заголовок постановления и решения - в редакции совместного постановления акимата Западно-Казахстанской области от 14.12.2022 № 257 и решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 14.12.2022 № 16-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель в Западно-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Председатель сессии Б. Туманов
Секретарь областного маслихата М. Құлшар
Приложение
к совместному постановлению
акимата Западно-Казахстанской
области от 6 декабря 2012 года
№ 227 и решению Западно-
Казахстанского областного
маслихата от 7 декабря
2012 года № 5-3
Минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель в Западно-Казахстанской области

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің бірлескен 14.12.2022 № 257 қаулысымен және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 14.12.2022 № 16-5 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ауданның (қаланың) атауы
Жеке меншік құқығымен немесе уақытша жер пайдалану құқығымен (жалға) берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері
Қазақстан Республикасы жеке тұлғаларына шаруа немесе фермер қожалығын жүргізу үшін
Қазақстан Республикасының мемлекеттік емес заңды тұлғаларына ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін
Барлығы (гектар)
Егістік (гектар)
Шабындық (гектар)
Жайылым (гектар)
Барлығы (гектар)
Егістік (гектар)
Шабындық (гектар)
Жайылым (гектар)
1
Ақжайық

Сноска. Приложение - в редакции совместного постановления акимата Западно-Казахстанской области от 14.12.2022 № 257 и решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 14.12.2022 № 16-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование района (города)
Минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемые на право частной собственности или на право временного землепользования (аренды)
Физическим лицам Республики Казахстан для ведения крестьянского или фермерского хозяйства
Негосударственным юридическим лицам Республики Казахстан для ведения сельскохозяйственного производства
Всего (гектар)
Пашня (гектар)
Сенокос (гектар)
Пастбища (гектар)
Всего (гектар)
Пашня (гектар)
Сенокос (гектар)
Пастбища (гектар)
1
Акжаикский