Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 3166 "Орал қаласы бойынша жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 1237 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 маусымда № 7-1-235 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 162 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 31.01.2014 № 162 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын жүзеге асыру шаралары туралы" қаулысын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласы бойынша жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 3166 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-224 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтардағы "Жайық үні" газетінде № 3 және 2012 жылы 20 қаңтардағы "Пульс города" газетінде № 3 жарияланған) келесі өзгеріс енгізілісін:
2–тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары В. В. Дремасовқа жүктелсін.
Қала әкімі                       Б. Шәкімов

О внесении изменения в постановление акимата города Уральска от 15 декабря 2011 года № 3166 "Об организации и финансировании молодежной практики по городу Уральску"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31 мая 2012 года № 1237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 июня 2012 года № 7-1-235. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31 января 2014 года № 162
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31.01.2014 № 162
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Уральска "Об организации и финансировании молодежной практики по городу Уральску" от 15 декабря 2011 года № 3166 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-224, опубликованное 19 января 2012 года в газете "Жайық үні" № 3 и 20 января 2011 года в газете "Пульс города" № 3) следующие изменения:
пункт 2 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дремасова В. В.
Аким города                      Б. Шакимов