2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 43-3 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 9-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 желтоқсанда № 3122 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 қаңтардағы № 10-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 23.01.2013 № 10-3 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-222 тіркелген, 2011 жылғы 29 желтоқсанда, 2012 жылғы 6 қаңтарда, 2012 жылғы 13 қаңтарда, 2012 жылғы 20 қаңтарда, 2012 жылғы 27 қаңтарда, 2012 жылғы 3 ақпанда, 2012 жылғы 10 ақпанда, 2012 жылғы 17 ақпанда, 2012 жылғы 24 ақпанда, 2012 жылғы 2 наурызда, 2012 жылғы 7 наурызда, 2012 жылғы 16 наурызда "Пульс города" газетінің № 52, № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 18 392 086 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 395 531 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95 918 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 872 776 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 8 009 261 мың теңге;
2) шығындар – 20 474 564 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 645 000 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 645 000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 727 478 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 727 478 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 036 283 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -358 092 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 43-3 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 14 декабря 2012 года № 9-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2012 года № 3122. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 января 2013 года № 10-3
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23.01.2013 № 10-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 43-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-222, опубликованное 29 декабря 2011 года, 6 января 2012 года, 13 января 2012 года, 20 января 2012 года, 27 января 2012 года, 3 февраля 2012 года, 10 февраля 2012 года, 17 февраля 2012 года, 24 февраля 2012 года, 2 марта 2012 года, 7 марта 2012 года, 16 марта 2012 года, в газете "Пульс города" № 52, № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы –18 392 086 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 395 531 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 95 918 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 872 776 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 009 261 тысяча тенге;
2) затраты – 20 474 564 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 645 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 645 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 727 478 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 727 478 тысяч тенге:
поступления займов – 3 036 283 тысячи тенге;
погашение займов – - 358 092 тысячи тенге;