Орал қалалық мәслихатының 2008 жылғы 2 шiлдедегi № 9-14 "Орал қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек көрсету туралы" шешiмiне өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 9-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда № 3144 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 қазандағы № 17-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 21.10.2013 № 17-10 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 67 баптарына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2008 жылғы 2 шілдедегі № 9-14 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-101 тіркелген, 2008 жылғы 24 шілдеде "Жайық үні" газетінде № 30 және 2008 жылғы 24 шілдеде "Пульс города" газетінде № 30 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
3) және 15) тармақшалары алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:
"18) 1986-1987 жылдары Чернобыль атом электростанциясындағы апаттың, сондай-ақ азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектiлердегi басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың зардаптарын жоюға қатысқан, сондай-ақ ядролық сынақтар мен жаттығуларға тiкелей қатысқан адамдарға - 2 000 теңге.";
2 тармақтың 3-1) тармақшасында:
бірінші абзацта "30 000" деген сан "50 000" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацта "30 000" деген сан "50 000" деген санмен ауыстырылсын:
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  С. Потиченко
Мәслихат хатшысы                 А. Шыныбеков

О внесении изменений и дополнений в решение Уральского городского маслихата от 2 июля 2008 года № 9-14 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Уральска"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 декабря 2012 года № 9-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 января 2013 года № 3144. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 21 октября 2013 года № 17-10
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 21.10.2013 № 17-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
В соответствии со статьями 67 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Уральска" от 2 июля 2008 года № 9-14 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых нормативных правовых актов за № 7-1-101, опубликованное 24 июля 2008 года в газете "Жайық үні" № 30 и 24 июля 2008 года в газете "Пульс города" № 30) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункты 3) и 15) исключить;
дополнить подпунктом 18) следующего содержания:
"18) лицам, принимавшие участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1986-1987 годах, других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения, а также участвовавшие непосредственно в ядерных испытаниях и учениях - 2 000 тенге.";
в подпункте 3-1) пункта 2:
в абзаце первом цифру "30 000" заменить цифрой "50 000";
в абзаце втором цифру "30 000" заменить цифрой "50 000";
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии              С. Потиченко
Секретарь маслихата              А. Шыныбеков