Бөрлі ауданы бойынша 2012 жылға халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 109 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 сәуірде № 7-3-126 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 457 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2012.05.22 № 457 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын басшылыққа алып, халықты жұмыспен қамту саясатын iске асыру мақсатында, Бөрлі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөрлі ауданы бойынша 2012 жылға халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орны уақытша жұмыс орындарын құру арқылы ұйымдастырылсын.

Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения на 2012 год по Бурлинскому району
Постановление акимата Бурлинского района Западно Казахстанской области от 1 марта 2012 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 апреля 2012 года № 7-3-126. Утратило силу - постановлением акимата Бурлинского района Западно Казахстанской области от 22 мая 2012 года № 457
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Бурлинского района Западно Казахстанской области от 22.05.2012 № 457
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения реализации политики занятости населения, акимат Бурлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места для целевых групп на 2012 год по Бурлинскому району, путем создания временных рабочих мест.