Бөкей ордасы ауданы бойынша жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 мамырдағы № 88 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 мамырда № 7-4-134 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 21.01.2013 № 2 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" қаулысына сәйкес, жұмыспен қамту шараларын жүзеге асыру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жастар практикасы техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары бiлiм берудiң кәсiптiк бiлiм беру бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымдарының жиырма тоғыз жастан аспаған түлектерi арасынан тiркелген жұмыссыздарға ұйымдастырылсын.
2. "Бөкей ордасы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi және "Бөкей ордасы ауданының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Т. Кайырғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Р. Карин

Об организации молодежной практики по Бокейординскому району
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 2 мая 2012 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 мая 2012 года № 7-4-134. Утратило силу постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 21 января 2013 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 21.01.2013 года № 2
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях осуществления мероприятий способствующих занятости населения, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать молодежную практику для зарегистрированных безработных из числа выпускников организаций образования, реализующих профессиональные образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, высшего образования, не старше двадцати девяти лет.
2. Государственному учреждению "Бокейординский районный отдел занятости и социальных программ" и государственному учреждению "Центр занятости Бокейординского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Т. Кайыргалиеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Р. Карин