Жәнібек ауданы бойынша 2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 58 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 сәуірде № 7-6-136 тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 283 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 28.12.2012 № 283 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын басшылыққа алып, жұмыспен қамту шараларын жүзеге асыру мақсатында Жәнібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жастар практикасы техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары бiлiм берудiң кәсiптiк бiлiм беру бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымдарының жиырма тоғыз жастан аспаған түлектерi арасынан тiркелген жұмыссыздарға ұйымдастырылсын.
2. алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2012.05.18 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
3. Жастар практикасын өткiзудi қаржыландыру шаралары бюджет қаржысы есебiнен жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. С. Қарашинге жүктелсін.
Аудан әкімі                      Б. Есенғалиев

Об организации и финансировании молодежной практики по Жанибекскому району на 2012 год
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 30 марта 2012 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 апреля 2012 года № 7-6-136. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2012 года № 283
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 28.12.2012 № 283
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях осуществления мероприятий способствующих занятости населения, акимат Жанибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать молодежную практику для зарегистрированных безработных из числа выпускников организаций образования, реализующих профессиональные образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, высшего образования, не старше двадцати девяти лет.
2. исключен - Постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 18.05.2012 № 108 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3. Финансирования мероприятия по проведению молодежной практики осуществлять за счет бюджетных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Карашина Р. С.
Аким района                      Б. Есенгалиев