Зеленов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 143 "Зеленов ауданы бойынша 2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы № 295 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 маусымда № 7-7-147 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 50 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 04.01.2013 № 50 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеленов ауданы әкімдігінің "Зеленов ауданы бойынша 2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 143 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-7-140 тіркелген, 2012 жылдың 5 мамырында, 2012 жылдың 19 мамырында "Ауыл тынысы" газетінде № 18, № 20 жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г. М. Құлжановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      М. Унгарбеков

О внесении изменения в постановление акимата Зеленовского района от 4 апреля 2012 года № 143 "Об организации и финансировании молодежной практики по Зеленовскому району на 2012 год"
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 22 июня 2012 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 июня 2012 года № 7-7-147. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 4 января 2013 года № 50
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 04.01.2013 № 50
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зеленовского района "Об организации и финансировании молодежной практики по Зеленовскому району на 2012 год" от 4 апреля 2012 года № 143 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-7-140, опубликовано от 5 мая 2012 года, 19 мая 2012 года в газете "Ауыл тынысы" № 18, № 20) следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Кульжанову Г. М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                            М. Унгарбеков