Қаратөбе аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 34-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 2-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 мамырда № 7-9-118 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 маусымдағы № 12-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 12.06.2013 № 12-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 2-3 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 10 сәуірде № 3078 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-9-112 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде № 4-5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"1 896 367" деген сандар "1 957 529 " деген сандармен ауыстырылсын;
"1 736 262" деген сандар "1 797 424" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 896 367" деген сандар "1 965 310" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "21 481" деген сандар "40 285" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" жолындағы "3 000" деген сандар "4 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "бюджет тапшылығы (профициті)" жолындағы "-24 481" деген сандар "-52 066" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "21 481" деген сандар "48 066" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сандар "24 158" деген сандармен толықтырылсын;
2) 3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 246 218 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Каратобинского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 34-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно Казахстанской области от 17 апреля 2012 года № 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 мая 2012 года № 7-9-118. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июня 2013 года № 12-4
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.06.2013 № 12-4
в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 апреля 2012 года № 2-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3078) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 13 декабря 2011 года № 34-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-9-112, опубликованное 27 января 2012 года в районной газете "Қаратөбе өңірі" № 4-5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 896 367" заменить цифрой " 1 957 529";
цифру "1 736 262 " заменить цифрой " 1 797 424";
в подпункте 2) цифру "1 896 367" заменить цифрой "1 965 310";
в подпункте 3) в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "21 481" заменить цифрой "40 285";
в подпункте 4) в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "3 000" заменить цифрой "4 000";
в подпункте 5) в строке "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-24 481" заменить цифрой "–52 066";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "21 481" заменить цифрой "48 066";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "24 158";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 246 218 тыс. тенге, в том числе:

негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 4 097 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 1 800 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 28 550 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 4 351 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 17 168 мың теңге;
"Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 994 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 20 000 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 43 200 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 20 037 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге – 4 890 мың теңге;
еңбекақыны субсидиялауға – 13 569 мың теңге;
жастар тәжірибесін ұйымдастыруға – 11 150 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 7 505 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 4 435 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер – 26 697 мың теңге;
ішінара жұмыспен қамтылған қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға - 685 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға - 2 196 мың теңге;
Қаратөбе ауданының Егіндікөл ауылындағы су құбырының құрылысын аяқтауға - 27 654 мың теңге;
"Қаратөбе ауданы Жусандой ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалық-сметалық құжаттамасын дайындауға - 1 260 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мектептердегі медициналық кабинеттерді жабдықтау үшін - 1 700 мың теңге;
"2011 жылғы облыстық үздік елді мекен" конкурсының жеңімпаздарын марапаттауға - 2 000 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Үшағаш ауылындағы әлеуметтік объектілердің газдандырудың жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 270 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Соналы ауылындағы әлеуметтік объектілердің газдандырудың жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 300 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қалдығайты ауылындағы әлеуметтік объектілердің газдандырудың жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 750 мың теңге;
ардагерлердің санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз етуге - 960 мың теңге.";

на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования - 4 097 тыс. тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому - 1 800 тыс. тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 28 550 тыс. тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей - 4 351 тыс. тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 17 168 тыс. тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" - 994 тыс. тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 20 000 тыс. тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 43 200 тыс. тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий - 20 037 тыс. тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг - 4 890 тыс. тенге;
на субсидирование заработной платы - 13 569 тыс. тенге;
на организацию молодежной практики - 11 150 тыс. тенге;
на обеспечение деятельности центров занятости - 7 505 тыс. тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 4 435 тыс. тенге;
бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 26 697 тыс. тенге.
на переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников – 685 тыс. тенге;
на реализации мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов" - 2 196 тыс. тенге;
на завершение строительства водопровода в селе Егиндикуль Каратобинского района – 27 654 тыс. тенге;
разработка проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода в селе Жусандой Каратобинского района" - 1 260 тыс. тенге;
на оборудование медицинских кабинетов в общеобразовательных школах – 1 700 тыс. тенге;
награждение победителей конкурса "Лучший населенный пункт области 2011 года" - 2 000 тыс. тенге;
разработка проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов в селе Ушагаш Каратобинского района Западно-Казахстанской области" - 270 тыс. тенге;
разработка проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов в селе Соналы Каратобинского района Западно-Казахстанской области" - 300 тыс. тенге;
разработка проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов в селе Калдыгайты Каратобинского района Западно-Казахстанской области" - 750 тыс. тенге;
на обеспечение санаторно-курортного лечения ветеранов – 960 тыс. тенге.";