Қаратөбе аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 34-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 3127 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 маусымдағы № 12-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 12.06.2013 № 12-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қаратөбе аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-9-112 болып тіркелген 2012 жылғы 27 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінің № 4-5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "1 957 529" деген сан "1 962 244" деген санмен ауыстырылсын;
"157 269" деген сан "157 398" деген санмен ауыстырылсын;
"215" деген сан "86 " деген санмен ауыстырылсын;
"1 797 424" деген сан "1 802 139" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 965 310" деген сан "1 970 025" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "40 285" деген сан "40 425" деген санмен ауыстырылсын;
"24 270" деген сан "43 074" деген санмен ауыстырылсын;
"2 789" деген сан "2 649" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "3 000" деген сандар "4 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-52 066" деген сандар "- 52 206" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "48 066" деген сан "48 206" деген санмен ауыстырылсын;
"24 270" деген сан "26 697" деген санмен ауыстырылсын;
"2 789" деген сан "2 649" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 250 933 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:";
екінші абзацта "4 097" деген сан "4 094" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "4 351" деген сан "4 101" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "994" деген сан "306" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "4 435" деген сан "4 391" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Каратобинского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 34-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года № 7-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2012 года № 3127. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июня 2013 года № 12-4
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.06.2013 № 12-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 13 декабря 2011 года № 34-2 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-9-112, опубликованное 27 января 2012 года в газете "Қаратөбе өңірі" № 4-5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1 цифру "1 957 529" заменить цифрой "1 962 244";
цифру "157 269" заменить цифрой "157 398";
цифру "215" заменить цифрой "86";
цифру "1 797 424" заменить цифрой "1 802 139";
в подпункте 2) цифру "1 965 310" заменить цифрой "1 970 025";
в подпункте 3) цифру "40 285" заменить цифрой "40 425";
цифру "24 270" заменить цифрой "43 074";
цифру "2 789" заменить цифрой "2 649";
в подпункте 4) цифру "3 000" заменить цифрой "4 000";
в подпункте 5) цифру "-52 066" заменить цифрой "–52 206";
в подпункте 6) цифру "48 066" заменить цифрой "48 206";
цифру "24 270" заменить цифрой "26 697";
цифру "2 789" заменить цифрой "2 649";
в пункте 3 абзац первый изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского и областного бюджета в общей сумме 250 933 тысяч тенге, в том числе:";
в абзаце втором цифру "4 097" заменить цифрой "4 094";
в абзаце пятом цифру "4 351" заменить цифрой "4 101";
в абзаце седьмом цифру "994" заменить цифрой "306";
в абзаце пятнадцатом цифру "4 435" заменить цифрой "4 391";
дополнить двадцать седьмым абзацем следующего содержания:

90827
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
02
Қаржылық қызмет
270
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
270
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
270
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
13809
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13809
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13809
02
Қорғаныс
2822
1
Әскери мұқтаждықтар
2822
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2822
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2822
04
Білім беру
1300343
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
122381
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
122381
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
93552
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар,шағын орталықтар,мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
279
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
28550
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
1146511
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1146511
003
Жалпы білім беру
1067400
006
Балаларға қосымша білім беру
61916
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
306
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
16889
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
31451
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31451
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6342
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2693
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу- әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу

90827
022
Капитальные расходы государственного органа
0
2
Финансовая деятельность
270
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
270
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
270
9
Прочие государственные услуги общего характера
13809
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13809
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13809
02
Оборона
2822
1
Военные нужды
2822
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2822
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2822
04
Образование
1300343
1
Дошкольное воспитание и обучение
122381
464
Отдел образования района (города областного значения)
122381
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
93552
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию
воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов:
общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних
за счет трансфертов из республиканского бюджета
279
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
28550
2
Начальное,основное среднее и общее среднее образование
1146511
464
Отдел образования района (города областного значения)
1146511
003
Общеобразовательное обучение
1067400
006
Дополнительное образование для детей
61916
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
306
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
16889
9
Прочие услуги в области образования
31451
464
Отдел образования района (города областного значения)
31451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6342
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2693
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

8115
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8115
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30963
1
Ауыл шаруашылығы
4391
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4391
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларды іске асыру
4391
6
Жер қатынастары
6535
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6535
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6535
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
20037
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
20037
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
20037
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9151
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9151
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9151
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9151
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
13
Өзгелер
23299
9
Өзгелер
23299
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2196
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2196
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7498
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6498
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
1000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3900
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3900
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
9705
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

8115
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8115
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30963
1
Сельское хозяйство
4391
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4391
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4391
6
Земельные отношения
6535
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6535
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6535
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20037
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
20037
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
20037
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9151
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9151
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9151
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9151
015
Капитальные расходы государственного органа
13
Прочие
23299
9
Прочие
23299
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2196
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2196
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7498
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6498
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
1000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3900
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3900
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
9705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии