Сырым аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 қазандағы № 6-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 қазанда № 3102 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 12-11
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 28.06.2013 № 12-11
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-10-110 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы, 2012 жылғы 27 каңтардағы, 2012 жылғы 9 ақпандағы, 2012 жылғы 16 ақпандағы, 2012 жылғы 23 ақпандағы, 2012 жылғы 10 мамырдағы, 2012 жылғы 17 мамырдағы, 2012 жылғы 24 мамырдағы, 16 тамыздағы, 23 тамыздағы, 30 тамыздағы "Сырым елі" газетінің № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 20, № 21, № 22, № 34, № 35, № 36, жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін.
1) аталған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 33-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 октября 2012 года № 6-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 октября 2012 года № 3102. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 июня 2013 года № 12-11
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.06.2013 года № 12-11
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 23 декабря 2011 года № 33-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-10-110, опубликовано 20 января 2012 года, 27 января 2012 года, 9 февраля 2012 года, 16 февраля 2012 года, 23 февраля 2012 года, 10 мая 2012 года, 17 мая 2012 года, 24 мая 2012 года, 16 августа, 23 августа, 30 августа в газете "Сырым елі" за № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 20, № 21, № 22, № 34, № 35, № 36) следующие изменения:
1) приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

5000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
39834
1
Ауыл шаруашылығы
11532
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6234
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
6234
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
5298
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1550
006
Ауыру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1248
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1000
6
Жер қатынастары
6661
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6661
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6661
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
21641
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
21641
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
21641
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9786
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9786
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9786
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі
9786
13
Басқалар
30957
09
Басқалар
30957
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4535
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4535
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11670
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8736
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
2784
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі

5000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
39834
1
Сельское хозяйство
11532
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6234
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6234
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
5298
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1550
006
Организация санитарного убоя больных животных
1248
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
012
Организация и проведение идентификации сельскохозяйственных животных
1000
6
Земельные отношения
6661
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6661
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6661
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
21641
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
21641
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
21641
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9786
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9786
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9786
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9786
13
Прочие
30957
09
Прочие
30957
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4535
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4535
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8736
013
Капитальные расходы государственного органа
150
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов республиканского бюджета
2784
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)