2013 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 340 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 3115 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 29.01.2014 № 28 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Тасқала аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Жұбанышқалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                            Қ. Мусин
Аудан әкімдігінің
2012 жылғы 23 қарашадағы
№ 340 қаулысына
қосымша
2013 жылға
нысаналы топтарға жататын
адамдардың қосымша тізбесі
1. 6 айдан жоғары жұмыссыз ретінде тіркелгендер;
2. 50 жастан жоғары жұмыссыз әйелдер;
3. 55 жастан жоғары жұмыссыз ерлер;
4. Аудан орталығынан тыс елді мекенде тұратындар (әлеуметтік жұмыс орындары үшін уақытша және маусымдық–мерзімдік жұмыс мезгілдерінде);
5. Ұзаққа созылған жұмыссыздарға жататындар – он екі және оданда көп айға созылған жұмыссыздық;
6. Отбасында бір де жұмыс істеуші жоқ тұлғалар;
7. 29 жасқа дейінгі жастар;
8. Уақытша және маусымдық жұмыстарға қатысқан тұлғалар;
9. Бұрын жұмыс жасамағандар (бірінші рет іздеушілер).

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, на 2013 год
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2012 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 декабря 2012 года № 3115. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29 января 2014 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29.01.2014 № 28
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, на 2013 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Таскалинский районный отдел занятости и социальных программ" принять необходимые меры вытекающие, из настоящего постановления, в соответствий с действующим законодательством.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Жубанышкалиеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                      К. Мусин
Приложение
к постановлению акимата района
№ 340 от 23 ноября 2012 года
Дополнительный перечень лиц,
относящихся к целевым группам,
на 2013 год
1. Безработные, зарегистрированные в уполномоченном органе свыше 6 месяцев;
2. Безработные женщины старше 50–летнего возраста;
3. Безработные мужчины старше 55–летнего возраста;
4. Лица, проживающие в населенных пунктах вне районного центра (для социальных рабочих мест на временные и сезонные работы);
5. Лица, длительное время не работающие – 12 месяцев и более;
6. Лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
7. Молодежь до 29 лет;
8. Лица, принявшие участие во временных и сезонных работах;
9. Лица, ранее не работавшие (впервые ищущие работу).