"Электр және жылу энергетикасы салаларындағы реттеліп көрсетілетін қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен) технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2006 жылғы 1 желтоқсандағы № 318 және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 29 қарашадағы № 276-НҚ бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 25 ақпандағы № 62-НҚ және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 18 наурыздағы № 80 Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 10 сәуірде № 8415 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 24 ақпандағы № 12 және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2020 жылғы 25 ақпандағы № 60 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің 24.02.2020 № 12 және ҚР Энергетика министрінің 25.02.2020 № 60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
"Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы" 1998 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-1-бабының 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Электр және жылу энергетикасы салаларындағы реттеліп көрсетілетін қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен) технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2006 жылғы 1 желтоқсандағы № 318 және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 29 қарашадағы № 276-НҚ бірлескен бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4469 нөмірмен тіркелген, "Ресми газеттің" 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 2 (316) нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен бұйрықпен бекітілген Электр және жылу энергетикасы салаларындағы реттеліп көрсетілетін қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен) технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесінде:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Электр энергиясын беру және тарату саласындағы:
1) мамандандырылған автокөлік құралдарын және басқа әуе желілері 0,4-220 килоВольт көлемі шағын жүктерді өткізу;
2) тұтынушылардың өтінімдері бойынша электр желілеріне қосу;
3) есептеу аспаптарын орнату;
4) электрмен жабдықтау (Өңірлік электр желілік компанияларды қоспағанда);

О внесении изменений в совместный приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 1 декабря 2006 года № 318 и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 29 ноября 2006 года № 276-ОД "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сферах электро- и теплоэнергетики"
Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 25 февраля 2013 года № 62-ОД и Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 18 марта 2013 года № 80. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2013 года № 8415. Утратил силу совместным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 февраля 2020 года № 12 и Министра энергетики Республики Казахстан от 25 февраля 2020 года № 60.
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра национальной экономики РК от 24.02.2020 № 12 и Министра энергетики РК от 25.02.2020 № 60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года "О естественных монополиях и регулируемых рынках", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 1 декабря 2006 года № 318 и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 29 ноября 2006 года № 276-ОД "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сферах электро- и теплоэнергетики" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4469, опубликованный в газете "Официальная газета" от 13 января 2007 г. № 2 (316)) следующие изменения:
в Перечне видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сферах электро- и теплоэнергетики, утвержденном указанным совместным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. В сфере передачи и распределения электрической энергии:
1) пропуск специализированных автотранспортных средств и других негабаритных грузов под воздушные линии 0,4-220 килоВольт;
2) подключение к электрическим сетям по заявкам потребителей;
3) установка приборов учета;
4) услуги по электроснабжению (за исключением Региональных электросетевых компаний);

5) электр желілеріне және жабдықтарға (әуе желілері, кабельдік желілер, шағын станциялар, трансформаторлық шағын станциялар, жиынтық трансформаторлық шағын станциялар, трансформаторлар, жоғары вольттік кірулер, орам ішіндегі жарықтандыру, көшені жарықтандыру, коммуналдық меншіктегі мүлікті сенімгерлікпен басқару шарттары бойынша қызмет көрсететін электр желілері мен жабдықтар) техникалық қызмет көрсету, оларды жөндеу және реконструкциялау жөніндегі қызмет.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Жылу энергиясын беру және тарату саласындағы:
1) технологиялық жабдықты жөнге келтіру;
2) жылу желілерін гидравликалық және температуралық сынау;
3) тұтынушылардың өтінімдері бойынша жылу желілеріне қосу;
4) жылу энергиясын беру мен таратудың бірыңғай циклына қатысушы бөгде ұйымдардың жылу объектілерін жөндеу және оларға техникалық қызмет көрсету;
5) есептеу аспаптарын орнату;
6) жылу желілеріне және жабдықтарға техникалық қызмет көрсету, жөндеу және реконструкциялау жөніндегі қызмет.".
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Электр және жылу энергетикасы саласындағы реттеу департаменті (Қ.Т. Көккөзова):
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы департаменті (С.П. Базарбаев) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін:
1) оны заңнамада белгіленген тәртіппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін, кейіннен жарияланғаны туралы мәліметті Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Заң департаментіне (С.С. Метенова) ұсынсын;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі А.П. Рауға және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары А.В. Шкарупаға жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Табиғи монополияларды
Қазақстан Республикасы Индустрия және
реттеу агенттігінің
жаңа технологиялар министрі
төрағасы
______________ А.Ө. Исекешев
________ М.М. Оспанов

5) техническое обслуживание, ремонт и реконструкция электрических сетей и оборудования (воздушные линии, кабельные линии, подстанции, трансформаторные подстанции, комплектные трансформаторные подстанции, трансформаторы, высоковольтные вводы, внутриквартальное освещение, уличное освещение, электрические сети и оборудование, обслуживаемые по договорам доверительного управления имуществом, находящимся в коммунальной собственности).";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. В сфере передачи и распределения тепловой энергии:
1) наладка технологического оборудования;
2) гидравлические и температурные испытания тепловых сетей;
3) подключение к тепловым сетям по заявкам потребителей;
4) ремонт и техническое обслуживание тепловых объектов сторонних организаций, участвующих в едином цикле передачи и распределения тепловой энергии;
5) установка приборов учета;
6) техническое обслуживание, ремонт и реконструкция тепловых сетей и оборудования.".
2. Департаменту по регулированию в сфере электро- и теплоэнергетики Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Коккозова К.Т.) обеспечить:
1) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) опубликование настоящего приказа на Интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, после официального опубликования в средствах массовой информации.
3. Департаменту административной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Базарбаев С.П.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном законодательством порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации, с последующим представлением в Юридический департамент (Метенова С.С.) сведений об опубликовании;
2) довести его до сведения структурных подразделений, территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Paу А.П. и заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Шкарупа А.В.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министр индустрии и
новых технологий
Республики Казахстан
____________________ Исекешев А.О
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий
_________ Оспанов М.М.